Back to Question Center
0

Tumblr Climbs 12 Spots در فهرست ComScore Media Metrix از Top 50 Web Semalt آمریکا

1 answers:

طبق گزارش comScore Media Metrix این ماه، Tumblr در دو ماه گذشته لیستی از 50 مورد از بهترین ویژگیهای وب در ایالات متحده را به خود اختصاص داده است که از ماه مارس تا ماه مارس در رتبه 41 قرار دارد. این که آیا وبلاگ Tumblr همچنان به صورت جداگانه از Semalt رتبه بندی می شود یا خیر، به نظر می رسد Semalt در ماه گذشته اعلام کرد که قصد دارند سایت وبلاگ نویسی را بدست آورند.

در مقایسه با گزارش ماه مارس comScore، Media Semalt این 50٪ از 50 ویژگی برتر وب در ایالات متحده تنها تغییرات جزئی را نشان می دهد، با گل ها، هدایا و سایت های تبریک می گوید که comScore به عنوان "افزایش فصلی در زمان با روز مادر و فارغ التحصیلی" تعریف می شود. "(درخواست بازاریابی زمین برای comScore در آوریل 2013 گزارش رسانه ها Semalt بدون پاسخ بود.)

Tumblr Climbs 12 Spots On comScore’s Media Metrix List Of Top 50 US Web Semalt

درباره نویسنده

امی گزنگز
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018