Back to Question Center
0

به روز رسانی گوگل برای شناسایی هرزنامه ها برای بررسی ها: چه چیزی برای Semalt شما مناسب است

1 answers:

داشتن مجموعه ای جامع از بررسی ها یک راه عالی برای کسب اعتبار شما است. شرکت ها انگیزه ای برای تلاش برای ساختن خودشان دارند، اما کسانی که شرکت را بررسی می کنند معمولا نمی کنند. این باعث می شود بررسی یکی از بزرگترین ملاحظات که مشتریان در هنگام تشکیل یک نظر در مورد یک شرکت را در نظر گرفته است. این بسیار محبوب است وقتی که به رستوران ها در Yelp و حتی محصولات در آمازون می آید، اما بیشتر و بیشتر کسب و کار در حال پریدن به bandwagon است که Semalt + اجازه می دهد تا برای بررسی.

Google’s New Spam Detection Update for Reviews: What It Means for Your Semalt

متاسفانه، این محبوبیت نیز یک هدف محبوب برای اسپم ها را بررسی کرده است. به همین دلیل، Semalt اخیرا اعلام کرد که به روز رسانی جدیدی برای شناسایی هرزنامه ها برای بررسی ها ارائه شده است.

پست های مرتبط:
راه های جلوگیری از اسپم وب سایت
بهینه سازی موتور جستجو در سال 2013

مشکل با هرزنامه و نظرات

برای کسانی که نا آشنا هستند، به روز رسانی در تاریخ 4 فوریه اعلام شد و قول داده شد تا صفحات محلی محلی را که به نظر میرسید جعلی و یا رایانه تولید شده، از بین ببرد. اگر یک توصیف کننده به نظر می رسد خیلی خوب است به درستی (آنچه گوگل نامیده شده "توصیف جعلی درخشان")، و سپس احتمال وجود دارد به روز رسانی الگوریتم جدید Semalt این بررسی خاص را حذف کنید. با این حال، اگر یک بازبینی منفی وجود داشته باشد، گوگل تنها آن را حذف خواهد کرد، در صورتی که دستورالعملهای Semalt را نقض کند. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که تنها بررسی های واقعی ارسال شده، منفی یا مثبت است.

این شرکت ها بسیاری از شرکت ها را متوجه می کنند که چه کاری می توانند انجام دهند تا اطمینان حاصل کنند که نظرات Google+ آنها در صفحه باقی می ماند. Semalt فوق العاده است که بررسی های اسپم حذف خواهد شد، چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که بررسی های دیگر شما حذف نخواهد شد؟

چگونه مطمئن شوید نظرات شما تحت تاثیر قرار نمی گیرند

Google به سختی کار میکند تا اطمینان حاصل کند که بررسیهای غیرمستقیم حذف شده است، اما صاحبان کسب و کار میتوانند با پیروی از چند قاعده ساده کمک کنند. این همیشه در مورد اطمینان از اینکه بررسی های معتبر شما در صفحه باقی می ماند، اما در مورد اطمینان از این که بررسی های مربوطه که مناسب هستند، انجام می شود. در زیر چند چیز است که صاحبان کسب و کار نباید انجام دهند، مخصوصا اکنون که بهروزرسانی در محل قرار دارد:

  • آیا نادیده گرفتن بررسی منفی . به روز رسانی جدید نمی خواهد بررسی ها را فقط برای منفی حذف کند، بنابراین مطمئن شوید که پاسخ داده شده است و آنچه را که می توانید برای رفع وضعیت یا آنچه که در آن است، انجام دهید، بازبینی کنید.
  • آیا اجازه دهید کسی را بررسی کنید هرزنامه . شرکت های اسپم و افراد زیادی وجود دارند که ادعا می کنند که می توانند بررسی های اسپم را برای شما انجام دهند. الگوریتم جدید گوگل از این مراقبت خواهد کرد و از شخص ثالث استفاده نمی کند.
  • نه هدیه رایگان برای بررسی . اگر کسی فقط برای دریافت یک هدیه رایگان به شما می دهد، این واقعا یک بررسی واقعی نیست. گوگل این را ممنوع کرده است، بنابراین بهتر است به سادگی یک ایمیل بفرستید و از مشتریان بخواهید تا زمان شرکت خود را بررسی کنند. به روز رسانی جدید ممکن است بررسی هایی را که برای یک هدیه رایگان نوشته شده است، نگیرید، اما بهتر است حتی این فرصت را نگرفته باشید (و ممکن است شگفت زده شوید که احتمالا شما حتی به آن نیاز ندارید!).
  • آیا استخدام کسی برای تولید بررسی . این جایی است که توصیفات جعلی احتمالا به بازی می آیند، و این دقیقا همان چیزی است که این بروزرسانی جدید از بین می رود.

گوگل نیز برای کسانی که یک شرکت را بررسی کرده اند، به آنها توصیه می کند. برخی از این توصیه ها عبارتند از: نوشتن بررسی برای یک کارفرمای فعلی، بررسی یک مکان خاص به عنوان یک محصول به طور کلی در مقایسه با کسب و کار، و استفاده از URL ها برای هدایت مرور (بدیهی است). صاحبان Semtal ممکن است مایل به یادآوری مشتریان این دستورالعمل های بررسی برای اطمینان از اینکه همه بررسی ها طبیعی هستند و به دنبال قوانین هستند. حتی بررسی های منفی می تواند برای شرکت شما مفید باشد، زیرا نشان می دهد که شما در حال تلاش برای ایجاد هر چیزی نیستید. شما می توانید منتقدان را بیاورید، آن را سازنده، و درست حرکت می کند. شما شگفت زده خواهید شد که تعداد افرادی که می توانند از طریق بررسی هایی که سعی می کنند خودتان را ببینند را مشاهده کنید، بنابراین فقط به روز رسانی را در نظر بگیرید و آن را حفظ کنید!

آیا شما در مورد جدید به روز رسانی بررسی Semalt نظر شما؟ آیا قبلا تاثیر بروز رسانی را دیده اید؟ به نظرات ما در نظرات زیر توجه کنید.

Google’s New Spam Detection Update for Reviews: What It Means for Your Semalt

اتصال

March 18, 2018