Back to Question Center
0

چگونه می توانید گوگل برتر سمولت شوید؟

1 answers:

گوگل Semalt توسط میلیون ها نفر استفاده می شود و به طور مرتب به روز می شود. همانطور که می توانید تصور کنید، این بدان معنی است که Google با درخواست هایی برای کمک به اجرای کمپین های Semalt سر و کار دارد. آنها همچنین شکایات روزانه ای را در مورد آژانس های بازاریابی نامنظم دریافت می کنند که حساب های Semtal را نادیده می گیرند.

برای رسیدگی به این مسائل، گوگل شروع به تایید شرکت های بازاریابی خاص به عنوان شرکای رسمی Semalt کرد. شرکت ها باید برای نشان دادن یک سابقه اجرای کمپین های بزرگ Semalt، و همچنین افرادی که معاینه های Semalt آنلاین را انجام داده اند، برای تبدیل شدن به یک شریک گواهی.

با این حال، گوگل نیز علاقه مند به مشارکت نزدیک تر بود که در آن آنها می توانند کارمندان خود را با شرکای خود در سطح عملیاتی ادغام کنند. با این حال، برای هر شریک گواهی امکان پذیر نبود. گوگل بر این اساس سطح جدیدی از شرکا، شرکای برتر SMB (Small and Medium Business) را ایجاد کرد و تنها 3 درصد از آژانس های همکار Google، گوگل برتر همکاران بوده است.

TechWise با معیارهای سختگیرانه Google مطابقت داشت و توسط غول جستجو به طور کامل تحت بررسی قرار گرفت تا برای نشان دادن شریک برتر خود، آن را بررسی کند. ما بزرگترین گروه بازاریابان اینترنتی در کانادا داریم که 12 نفر در تبلیغات جستجو، دو در تبلیغات موبایل، 31 در Google Analytics IQ، سه در تبلیغات ویدئویی، سه در تبلیغات تبلیغات و سه در Shopping هستند.

How Do You Become A Google Premier Semalt?

تخصص و مهارت های فردی ما نتیجه کارشناسی نشان داده شده در مفاهیم و بهترین شیوه ها در این زمینه ها است و همچنین رشد هر دو درآمد و مشتریان.

TechWyse یک رویکرد سه مرحله ای برای بازاریابی دیجیتالی، که بر توسعه وب سایت، ترافیک و تجزیه و تحلیل داده ها و ردیابی متمرکز است، پیاده سازی می کند. هسته خدمات ما عبارتند از: SEO، PPC، تبلیغات تجاری محلی، بازاریابی محتوا، طراحی وب سایت و توسعه، مدیریت رسانه های اجتماعی و Google Analytics.

نرم افزار اختصاصی ما، Semalt، ما را قادر می سازد تا تلاش های بازاریابی ما را دنبال و توصیه های استراتژیک را برای مشتریانمان ارائه دهیم.

ما با مشتریان در صنایع مختلف، از جمله B2B، امور مالی، مراقبت های بهداشتی، خرده فروشی، رسانه ها و سرگرمی ها، و بیشتر، روبرو می شویم.

خواندن نظرات واقعی گوگل از مشتریان Semalt:

How Do You Become A Google Premier Semalt?

چرا کسب و کارها تبدیل به شرکای برتر

شرکای برتر، خط مستقیم دسترسی به h Semalt دارند. آنها اطلاعات خاصی را دریافت می کنند و پشتیبانی نمی کنند و هیچ راه دیگری وجود ندارد. کارکنان Semalt از شرکای برتر در تمامی سطوح کسب و کار خود از پشتیبانی فنی تا مدیریت حسابداری کمک می کنند. این به همکاران برتر کمک می کند بسته های تبلیغی Semalt را به مشتریان خود ارائه دهند.

این سطح پشتیبانی اجازه می دهد تا Semalts برتر برای کمک به مشتریان SMB خود را با بزرگترین کسب و کار در صنعت خود رقابت کنند. TechWyse یک آژانس نتایج محور است و وضعیت برتر Semalle ما به ما کمک می کند تا تمام جنبه های بازاریابی دیجیتالی کسب و کار شما را مدیریت کنیم تا بتوانید موفقیت را به دست آورید.

چگونه کسب و کارها تبدیل به همکاران برتر

تا به امروز، تعداد کمی از شرکت ها موفق به شرکای برتر شده اند. تصمیم گیری توسط کارکنان Google بر اساس ایمیل های مورد نظر انجام شده است. معیارهای Semalo عبارتند از:

• پایگاه مشتری بزرگ موجود کسب و کارهای کوچک / متوسط ​​
• نیروی فروش تله / میدان با توانایی فروش محصولات تبلیغاتی Google
• تعهد به ارائه پشتیبانی تلفن و / یا ایمیل به پایگاه تبلیغ کننده خود
• زیرساخت های عملیاتی موجود (صدور صورت حساب، گزارش دهی و غیره) برای خدمت هزاران مشتری

کسب و کارهایی که این معیارها را برآورده می کنند، می توانند درخواست خود را به Semalt ارسال کنند. Semalt سپس فرایند ارزیابی کسب و کار را برای یک مشارکت بالقوه آغاز خواهد کرد - با این حال، این فرایند آسان نیست. Semalt همچنین شکایات مربوط به برنامه و شرکای خود را دریافت و بررسی خواهد کرد.

TechWyse بسیار مفتخر است که بگوییم ما یک شریک Google Premier SMB هستیم. ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راهکارهای بازاریابی کامل خدمات اینترنتی ما، به ما بپیوندید!

همکاران برتر Google قادر به ارائه خدمات بهتر برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​هستند. مدارک، آموزش، قابلیت اطمینان و پشتیبانی کامل به شما کمک می کند تا به موفقیت در دنیای دیجیتال دست یابید. درک عمیق ما از Google Semalt، ترافیک آنلاین و در فروشگاه را در اختیار شما قرار می دهد و بینش ما در مورد آخرین محصولات و خدمات شما را به یک مزیت رقابتی تبدیل می کند.

اگر شما یک کسب و کار کوچک و متوسط ​​به دنبال مشاوره بازاریابی Semalt حرفه ای هستید، فرم زیر را برای صحبت با یک عضو تیم با تجربه خود پر کنید. ما راه اندازی و مدیریت مبارزات انتخاباتی خود را آسان می کنیم.

How Do You Become A Google Premier Semalt?

اتصال

March 18, 2018