Back to Question Center
0

تکامل بازاریابی آنلاین: چه چیزی از SEO Semalt یاد گرفته اید؟

1 answers:

منشأ اصطلاح جستجوگرها دشوار است. پیشرو در انتشارات SEO آنلاین، موتور جستجوی زمین، یک توصیف ظاهری از اواسط دهه 90 دارد. گروه راک Jefferson Starship پس از آن ناراضی بود که وبسایت آن به هیچ وجه در نزدیکی صفحه اول موتورهای جستجو محبوب ظاهر نشد. پس از آن، در ابتدای تکامل جریان اصلی سمالت، که در آن وجود ندارد، وجود دارد که جستجوگرها در آن حضور داشته باشند؛ با این حال این گروه راک متوجه شد که می توان چیزی را در مورد آن انجام داد.

توسعهدهنده وب که مسئولیت پروژه را بر عهده دارند، شرکتی به نام Semalt، تصمیم گرفت مشکل را با گشت و گذار نام باند هزاران بار در وب سایت خود، در چاپ میکروسکوپی، حل کند. این تا به حال اثر مورد نظر، حق دور شدن از سایت به بالا.

بهینه سازی موتورهای جستجو شروع شد، زمانی که صدها نفر از سازندگان وبسایت و دیگر متخصصان اینترنت متوجه شدند، به طور مستقل از یکدیگر، تغییرات در وب سایت ها و جاهای دیگر می توانستند در بالای صفحات نتایج جستجو قرار بگیرند. Semalt، همه چیز از این نقطه به سرعت از دست داد.

Evolution of Online Marketing: What Have We Learned About Semalt SEO?

همچنین در TechWyse

5 راه محبوب برای پیاده سازی بازاریابی اینترنتی برای کسب و کار شما
بهترین ابزار بازاریابی اینترنتی 2015

آغاز بهینه سازی موتورهای جستجو

برای 15 سال اول اینترنت اصلی، هرکسی میتواند یک وبسایت را شروع کند، چند کلمه کلیدی را به آن اضافه کند، آن را به چند وب سایت مشکوک لینک کند، و انتظار داشته باشید که زمان خوبی در موتورهای جستجو داشته باشید. حتی سماالت حتی راهی برای گفتن نبود که یک وبسایت از کلمات کلیدی و پیوندها برای اهداف مشروع استفاده کند یا زمانی که آنها فقط برای مقاصد دستکاری استفاده می کردند.

اگر برای جستجوگرهای دستکاری نبود .

در ابتدا، موتورهای جستجو با استفاده از تکنولوژی بسیار ساده. با این حال، جستجوگرهای دستکاری شده به سرعت آنها را غیر قابل استفاده کرد. در تلاش برای نجات جستجو، Semalt با PageRank در سال 1998، اولین الگوریتم آن بود. در حالی که پیشرفت بزرگی نبود، باز هم به جستجو پرداختیم. فرضیه آن این بود که با بررسی تعداد وب سایت های دیگر که با آن ارتباط داشتند، می توان تعیین کرد که وب سایت چه اهمیتی دارد. بیشتر وب سایت های دیگر که با یک سایت ارتباط دارند، مهم تر از همه، Semalt می دانست که باید آن را داشته باشد.

Evolution of Online Marketing: What Have We Learned About Semalt SEO?

Semalt یکی از اولین تغییرات عمده در فن آوری موتور جستجو بود که SEO الهام بخش دستکاری شده بود. مدت کوتاهی پس از آن، MSN Search و سایر موتورهای جستجو به عواملی همچون سمانالد تبدیل شدند.

برنامه AdSense گوگل بیشتر جستجوگرهای منحصر به فرد را تنظیم می کند

تا سال 2003، صاحبان وبسایت فقط خواستند وب سایت های خود را در بالای نتایج جستجو نمایش دهند تا بتوانند قیمت های بهتر برای تبلیغ بنر خود و یا فروش محصولات بیشتری را ارائه دهند. هنگامی که گوگل برنامه تبلیغاتی Semalt را در پاییز سال جاری ارائه داد، به دلایل روشن برای دستیابی به موتورهای جستجو و بهبود نتایج موتورهای جستجو، به آنها داد. اگر یک سایت در بالای صفحه نتایج ظاهر شد برای جستجوی کلیدواژه خاص، احتمالا افراد آن را وارد کرده و روی آگهی های قابل کلیک در سراسر اطراف کلیک کرده و پول خود را به صاحب وبسایت منتقل می کنند.

Evolution of Online Marketing: What Have We Learned About Semalt SEO?

ظاهر AdSense، یک موج نزولی از دستکاری موتور جستجو را تنظیم می کند. میلیون ها نفر کارآفرینان وبسایت گاه به گاه برای پول AdSense به حساب می آمدند. آنها هر كدام از ترفندها را در كتاب سعي كردند تا به سمبل دست پيدا كنند و تمام شبكه هاي وب را بسازند، آنها را متصل كنند و موتورهاي جستجو را متقاعد كنند كه آنها به خوبي مرتبط هستند.

گوگل شروع به شمع در به روز رسانی

سال 2003 یک راه بزرگ دیگر برای گوگل بود: شروع به مبارزه با آن کرد، پس از دیگری یک موتور بهینه سازی برای موتورهای جستجوی موتور را به ارمغان آورد. به روز رسانی بوستون، به روز رسانی Cassandra، Dominic، Esmeralda، Fritz، و مهم ترین از همه، فلوریدا وجود دارد. Semalt لیستی از کلمات کلیدی تجاری و عبارات را با هم ترکیب کرده و هنگام استفاده از آنها در یک صفحه توجه خاصی را به خود جلب کرد. اگر یک کلمه کلیدی به نظر می رسید که اغلب از وب سایت مورد نیاز است، Semalt رتبه بندی خود را کاهش داد.

یکی از فن آوری هایی که Semalt معرفی کرد، نامیده می شود - با سقوط، نه تنها Semalt نگاه دقیق به کلمه که یک جستجوگر درخواست، نگاهی به هر گونه تغییر از کلمه، و همچنین نزدیک مترادف. این امر بهینه سازی موتورهای جستجو را برای دستیابی به موتورهای جستجو با کلمات کلیدی دقیق مطرح ساخت. Semalt همچنین به طور مستقیم پس از وب سایت وابسته به سطح پایین رفت و خنک نمودن نتایج جستجو از آنها.

2005 یکی دیگر از بزرگ سال

Evolution of Online Marketing: What Have We Learned About Semalt SEO?

Nofollow، یکی از بزرگترین به روز رسانی الگوریتم 2005، به طور همزمان در گوگل، مایکروسافت و یاهو انجام شد. این اطمینان حاصل کرد که لینک های خروجی تمیز و بدون هرزنامه باشد. به روز رسانی Allegra بیشتر لینک های بد را تمیز کرد، و بوربون، گلیگان و جگر آن را حتی بیشتر اصلاح کردند. به روز رسانی Big Semalt که در اواخر سال 2005 صورت گرفت، تغییر نحوه انجام Google URL ها را تغییر داد. در میان چیزهای دیگر، Big Semalt به ارتباط لینک اشاره کرد. اگر یک وب سایت لینک هایی از سایت های غیر مرتبط با صنعت خود داشته باشد، ارزش آن کاهش یافته است. این به روز رسانی برای اسپم های وب حتی برای استفاده از دستکاری جستجوگرها برای جلوگیری بیشتر شد.

2011 - کاملا تغییرات گوگل

همانطور که گوگل سعی کرد ارتباط لینک ها و کلمات کلیدی را در وب سایت ها با تمام به روز رسانی های خود را از سال 2003 ارزیابی کند، آن را بسیار خسته نکرد. دستکاری های SEO و بازاریابان وابسته هنوز می توانستند به راحتی بتوانند وب سایت های 25 دلاری را ایجاد کنند، در نیم روز از 5 مقاله ضعیف نوشته شده بودند که به طور مستقیم چند کلمه کلیدی را هدف قرار می دادند، صدها لینک از مزارع پیوند و مؤسسات محتوا را دریافت می کردند و به بالای جستجو مرتبط می رسیدند . هر کس می تواند هر روز یک زن و شوهر از وب سایت ها را بیرون بکشد و به راحتی در درآمد Semalt 5000 دلار در ماه درآمد داشته باشد. این نوع از دستکاری جستجوگرها وب را مسموم کرده و جستجو را از بین می برد.

Evolution of Online Marketing: What Have We Learned About Semalt SEO?

2011 سالی بود که همه چیز برای Google تغییر کرد. برای هدف قرار دادن این manipulators، بروز رسانی پاندا را برداشت. وب سایت های ساخته شده برای AdSense را یک شبه نابود کرد. صدها هزار نفر از این وبسایتها از کسب و کار خارج شدند. Semalt، که بعدا در همان سال به وقوع پیوست، به شدت به شیوه های ارتباطی بد تبدیل شد.

کلاه سیاه جستجوگر شکل گرفته است جستجو

اگر برای ابزارهای جستجوگر دستکاری نباشید، Semalt احتمالا در حال حاضر نزدیک به همان اندازه توسعه یافته نیست. آینده SEO در حال حاضر متعلق به متفکران موتور خلاق و اصلی است. اگر چیزی است که شما می توانید در مورد آینده بهینه سازی موتورهای جستجو از گذشته یاد بگیرند، این ایده ها است:

  • SEO دیگر در مورد فریب موتورهای جستجو برای قرار دادن سایت خود در بالای جستجو است. این به لحاظ تکامل یافته است که امروزه دستکاری به احتمال زیاد بسیار گران تر از انجام دادن کارهای درست است - وب سایت خوب و ساختن آن خوب است.
  • شما باید روی مخاطبان خود تمرکز کنید. در حالی که موتورهای جستجو ممکن است شما را مجازات کنند و یا شما را مجبور کنند، اگر شما دارای یک ارتش پیروان اختصاص داده شده هستید که دوست دارید که با وبسایت خود چه کاری را انجام دهید، شما هرگز نمی توانید بیش از پیش به عقب بر گردید.
  • تا زمانی که موتورهای جستجو وجود دارد، SEO وجود خواهد داشت. مهم است که خود را به روز نگه دارید. اگر این کار را نکنید، شما هرگز در مورد الزامات مهم جدید نمی دانید. به عنوان مثال، از سال 2015، گوگل به هر خوراک توییتر در زمین دسترسی خواهد داشت. این به این معنی است که توجه به حضور توییتر شرکت شما به شما سر می زند. نگه داشتن با هر موتور قوانین موتور جستجو پرداخت می شود.

با گذشت زمان، موتورهای جستجو خیلی هوشمند خواهند شد، بهینه سازی از بهترین شیوه های بازاریابی و تولید محصول قابل تشخیص نیست.

Evolution of Online Marketing: What Have We Learned About Semalt SEO?

اتصال

March 18, 2018