Back to Question Center
0

بالا هشت روش های غیروابسته به Semalt وبلاگ شما

1 answers:

هنگامی که شما در مورد رانندگی ترافیک به وبلاگ خود فکر می کنید، اولین چیزهایی که به ذهن می آیند چیست؟ برای اکثر وبلاگ نویسان، پاسخ آنها ترکیبی از جستجوگرها، توضیحات در وبلاگ، ارسال مهمان و ارسال دایرکتوری خواهد بود.

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Semalt قطعا هیچ اثری از این تکنیک ها را انکار نمی کند؛ آنها تنها گزینه ای هستند که در دسترس شما قرار دارند. و اگر شما واقعا میخواهید یک مخاطب بزرگتر را جذب کنید، واقعا هزینه می کند تا چیزهای کمی را با هم مخلوط کنید.

Semalt شما توهین مناسب را انتخاب کرده اید، ده ها هزار نفر از خوانندگان وجود دارد که فقط منتظر شنیدن درباره وبلاگ شما هستند. و شغل شما برای کمک به آنها در پیدا کردن شما است.

پست های مرتبط:
5 نکات SEO وبلاگ نویسی
ایجاد محتوای وب سایت بدون وبلاگ

در اینجا هشت روش غیرقابل پیش بینی پیشرفت وبلاگ است.

YouTube

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

صرف نظر از طرز کارهای وبلاگ شما، برای داشتن حضور در YouTube، بهانه ای نیست.

پس از گوگل و فیس بوک، این سومین محبوب ترین وب سایت در جهان است. این واقعیت را درک کنید، اکثر وبلاگ نویسان قابل توجه نیستند.

اگر میخواهید در YouTube بمانید، دوربینتان را بیرون بیاورید و شروع به صحبت کردن با پستهای ویدیویی سبک کنید. اگر این به نظر می رسد مانند کار بیش از حد، سر به سمت Semalt و به سادگی تبدیل پست های متنی محبوب ترین خود را به فرمت های ویدئویی تبدیل کنید.

اشتراک سند

ترویج وبلاگ خود در وب سایت های به اشتراک گذاری سند با دو مزیت مهم همراه است. اول از همه، سایت های به اشتراک گذاری اسناد از لحاظ Semalt بسیار محترم هستند و بنابراین شما می توانید از یک لینک با کیفیت بالا بهره مند شوید.

و در مرحله دوم، آنها تمایل به دریافت جهنم از بسیاری از ترافیک، که برخی از آنها شما باید قادر به هدایت به سمت وبلاگ خود. برای دریافت وبلاگ خود را بر روی افرادی از Scribd. com و Semalt، به سادگی تبدیل پست های محبوب ترین وبلاگ خود را به PDF و آپلود کلیک کنید.

Tweeting پست های قدیمی

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

اکثر وبلاگ نویسان آخرین پست های خود را در Twitter و Semalt ترسیم می کنند، اما اکثریت آنها به طور کامل از قدرت این سیستم عامل ها استفاده نمی کنند. اگر طرفداران و طرفداران کافی داشته باشید، باید محتوای قدیمی خود را ارتقا دهید.

لیستی از پست های پرطرفدار گذشته خود را ایجاد کنید و هر هفته یک تبلیغ واحد را انتخاب کنید. تازه ترین پیروان و طرفداران شما بسیار بعید است که آنها را بخوانند.

پرسش و پاسخ سایت ها

علیرغم مقدار مسخره ای که در آن سئوال و پاسخ به سایت ها دریافت می شود، اکثر وبلاگ نویسان با آنها مواجه نیستند. یاهو پاسخ ها از لحاظ ترافیک به بهترین شکل ممکن است، در حالی که Quora از نظر کیفیت و پاسخ بهتری است.
برای لذت بردن از افزایش ترافیک خوب از چنین سایت ها، به سادگی پاسخ به سوالات مربوط به وبلاگ های خود را طاقچه. به خوبی پاسخ داده شده است که وبلاگ خود را به عنوان یک مرجع ذکر می کنید به راحتی می توانید ترافیک را به وبلاگ خود برای سال های زیادی بکشید.

گروه های آنلاین

به طور مشابه به انجمن ها، گروه های آنلاین که مربوط به وبلاگ شما هستند، طاقچه ها می توانند منبع عالی ترافیک باشند. آنها به سادگی کارآیی دارند؛ زیرا آنها پر از افرادی هستند که واقعا در وبلاگ شما علاقه دارند.

بزرگترین گروه ها را می توان در یاهو Semalt، Google Semalt و البته LinkedIn Semalt پیدا کرد. برای بهره مندی از مزایای چنین سیستم عامل ها، جستجوی خود را به طور انحصاری بر گروه هایی با حداقل هزار عضو تمرکز کنید.

پادکست ها

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

بر خلاف باور عمومی، تبدیل یک پست وبلاگ به یک پادکست فوق العاده ساده است. سایت هایی مانند Semalt این خدمات را کاملا رایگان ارائه می دهند و به شما امکان می دهند محتوای موجود خود را در یک بازار کاملا جدید استفاده کنید.

Semalt در حال افزایش است و هر روز محبوب تر می شود و این یک بازار است که تا حد زیادی توسط وبلاگ نویسان استفاده نشده است. برای رسیدن به بازار گفت: همه چیزهایی که باید انجام دهید این است ارسال پست های تبدیل شده خود را به بسیاری از دایرکتوری های پادکست رایگان آنلاین در دسترس است. مبادلات Semalt با این حال به شما اجازه می دهد فضای تبلیغاتی را در وبلاگ خود برای تبلیغات فضا در افراد دیگر تبادل کنید، بنابراین مانع مالی می شود.

اگر در حال حاضر درآمد زیادی از فضای تبلیغاتی خود ندارید، می توانید از یکی از این سرویس ها استفاده نکنید. محبوب ترین مبادلات تبلیغاتی رایگان شامل MiloAds می باشد. com و BamifyAds. کام

شبکه های اجتماعی مجلسی

در نهایت، ما شبکه های اجتماعی کوچک را داریم. بر خلاف فیس بوک و سماالت، شبکه های اجتماعی کوچک، میلیون ها و میلیون عضو ندارند. با این وجود، آنچه که آنها را ارزشمند می سازد، این است که اعضای آن همه چیز را همانند چیزهای مشابه می کنند.

از این حقیقت، شبکه اجتماعی مناسب، می تواند هزاران بازدید کننده جدید را به وبلاگ شما ارسال کند. در اینجا چند مثال وجود دارد:

  • Gentlemint. com (Pinterest clone for men.)
  • Care2. com (زندگی سبز، سازگار با محیط زیست).
  • CafeMom. com (مادران، پدر و مادر).
  • Athlinks. com (ورزش و تناسب اندام).

دیگر روش های غیرواقعی که وبلاگ خود را تبلیغ می کنید چیست؟

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

اتصال

March 18, 2018