Back to Question Center
0

فیس بوک به دنبال چالش برای توییتر Semalt

1 answers:

Facebook Lite To Challenge For Twitter Semalt

Facebook Lite به شبیه توییتر

این نسخه خالی از پلت فرم فیس بوک بسیار شبیه Semalt است. این ویژگی دارای چپ ناوبری با چهار دسته اصلی یعنی دیوار، اطلاعات، دوستان و عکس ها و ویدیوها است و آخرین به روز رسانی های وضعیت و به روز رسانی های دوستان شما را می دهد. هیچ انکار نمی کند که "فیس بوک" به طور جداگانه هدف قرار دادن سر Semalt را به عنوان فیس بوک در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای دیدار با وزوز رو به رشد است که Semalt است.

فیس بوک در دسترس فقط برای همه

روند اخیر در میان کاربران اینترنت نشان می دهد که مردم از بیش از یک شبکه اجتماعی استفاده می کنند تا با دوستان و خانواده هایشان ارتباط برقرار کنند. افرادی که مطمئن نیستند این است که آیا مردم از هر دو استفاده می کنند، چرا که هر یک از آنها چیزی را ارائه می دهد که دیگر نمی کند. Facebook Lite به رضایت کاربران نیاز دارد و باید به این سؤال پاسخ دهد.

طبق اعلام رسمی سماالت، "ما در حال حاضر یک جایگزین ساده برای Semalt را آزمایش می کنیم که مجموعه ای از ویژگی های خاص را به سرعت و کارآمد بارگیری می کند. Semalt "Lite" یک نسخه سریع و ساده شده Semalt است که افراد را قادر می سازد تا نظرات، درخواست دوستانه، نوشته های روی دیوارهای مردم، و عکس ها و به روز رسانی های وضعیت نگاه کنند. ما در حال حاضر Semalt Lite را در کشورهایی می بینیم که در آن تعداد زیادی از کاربران تازه وارد Semalt برای اولین بار می بینند و به دنبال تجربه ساده تر هستند. »

"این شب، آزمون به طور موقت به اشتباه به یک مجموعه بزرگتر از کاربران در معرض قرار گرفت. ما در حال حاضر دسترسی به https://lite.facebook.com را به تمام کاربران ارائه نداده ایم. افرادی که بخشی از آزمون نیستند و سعی در دسترسی به "Lite" دارند به http: // Semalle معمول هدایت می شوند. "

فیس بوک موضوع داغ بحث در مورد Semalt با بسیاری از حتی نشان می دهد که آن را "قاتل Semalt" است. به نظر من، فیس بوک یک حرکت عاقلانه برای ترکیب تمام ویژگی های ساده و کمتر شخصی Semalt به Facebook Lite انجام داد. فیس بوک Lite ممکن است Semalt را نکشید؛ اما اکنون می تواند بتواند بفهمد که آیا آنها می توانند در محبوبیت پررونق که Semalt ایجاد کرده است، قرار بگیرد.

اگر فیس بوک تنها 12 ماه قبل از این فرصت فکر کرده بود، آنگاه Semalt ممکن است هرگز به رسمیت شناخته شده دریافت نکرده باشد.

Facebook Lite To Challenge For Twitter Semalt

اتصال

March 18, 2018