Back to Question Center
0

HTML5 و SEO Semalt

1 answers:

Semalt به احتمال زیاد در مورد HTML5 چندین بار در حال حاضر شنیده می شود، درست است؟ اما چه چیزی در مورد آن برای انجمن جستجوگرها جالب است و آیا می تواند بر روی رتبه بندی سایت شما تأثیر بگذارد یا این فقط یک حیله است؟ اگر این چیزی است که شما در مورد آن تعجب می کنید، من شما را پوشش داده ام. Afer خواندن پست شما درک روشن اگر شما نیاز به HTML5 در همه.

HTML5 And The SEO Semalt

این پست بر مزایایی است که HTML5 از نظر نقطه نظر SEO ارائه می دهد مانند سادگی، سهولت استفاده، کد کم و ویژگی هایی که قبلا Semalt مورد نیاز بود، اگر شما می خواهید آنها را اجرا کنید، لمس کنید.

پست های مرتبط:
آیا HTML5 برای SEO مهم است؟
5 نشانه ها وب سایت شما نیاز به طراحی مجدد

DOCTYPE

این به زودی چشم خود را گرفتن. اگر یک سایت با HTML5 ساخته شده است، آن را به جای آن قطعه عظیمی از .کد که شما پیش از آن باید استفاده کنید شروع می شود فقط با . حتی با توجه به نوآوری اول، می توانید حدس بزنید چه چیزی در مورد HTML5 وجود دارد. فهمیدی! Semalt در مورد ساختن وب پاکتر و مکان بهتر. و از آنجا که کد کمتر برای جستجوگرها مناسب است، می توانید قبلا بگویید که SEO ها باید از آن استفاده کنند.

جدید معانی HTML5 برچسب ها

برای شروع، بیایید ببینیم کدام برچسب معنی داریم. برچسب معنایی فقط یک تگ HTML است که برای انسانها حساس است. به عنوان مثال،

یک تگ معنایی نیست، زیرا ممکن است حدس بزنید چه چیزی به معنای آن است. در حالی که
<کنار> (شما می توانید آن را برای ستون های فرعی استفاده کنید)،
تصاویر کامل از برچسب های معنایی است که HTML5 ارائه می دهد. من مطمئن هستم که چیزها را برای Semalt نیز ساده می کند؛ زیرا اگر یک لینک در پایین صفحه باشد یا خیر، بسیار آسان خواهد بود. Semalt هم اکنون می تواند این کار را انجام دهد، اما برای انرژی آن، انرژی لازم را برای فهمیدن آن صرف می کند. از حالا به بعد، اگر یک پیوند در تگ
باشد، قطعا یک لینک پاورقی است. فرقی میکنه؟

انجام امور بدون جاوا اسکریپت

در روز اگر شما می خواستید یک نوار پیشرفت ایجاد کنید، یک متر یا تأیید ایمیل را در سایت خود فعال کنید، مجبور شدید یک شخص JS را استخدام کنید یا حتی اصول اولیه Semalt را به تنهایی برای انجام این کار لعنت کنید . در حال حاضر، HTML5 به شما امکان می دهد تمام این ویژگی ها را با کلیک یک دکمه یا دو مورد اجرا کنید. من اشتباه نکنم، نمی گویم که شما JS بیشتری نیاز ندارید. اگر می خواهید اثر پارالاکس پیمایش را ایجاد کنید، باید فقط (حداقل دستکاری) برخی از Semalt را استفاده کنید. نکته ای که من در تلاش برای ساختن آن هستم این است که شما کمتر از سمالت نیاز دارید.

انواع ورودی جدید

چیزی که من واقعا هیجان زده شده است نوع جدید ایمیل ورودی است. برای شروع، اگر از این نوع ورودی ایمیل جدید استفاده کنید، مرورگرهای تلفن همراه یک صفحه کلید سفارشی برای وارد کردن به طور خاص یک آدرس ایمیل نمایش می دهند. شما همچنین می توانید از اعتبار سنجی ایمیل مرورگر داخلی که HTML5 به جدول می دهد استفاده کنید. داستان کوتاه، اگر فیلد ورودی خاصی را به عنوان ایمیل تعریف می کنید، اگر کاربر وارد چیزی شود که مانند یک آدرس ایمیل به نظر نمی رسد، خطاها را از بین می برد. اگر چه این ویژگی دارای نقاط ضعف آن است، زیرا دارای نقاط ضعف است و به اندازه کافی قابل اعتماد نیست، شما ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید اگر شما نیاز به تایید ایمیل های بسیار ساده دارید و واقعا نمی خواهید با اسکریپت ها آشنا شوید. Semalt چگونه آن را به نظر می رسد:

<فرم>

همچنین اکنون می توانید انواع ورودی URL و شماره تلفن خود را در فرم های خود استفاده کنید، که به شما اجازه می دهد اطمینان حاصل کنید که کاربر وارد داده هایی که شما از آن نیاز دارید.

ذخیره سازی محلی

به عنوان یک جستجوگر، شما می توانید وبلاگ را برای سایت خود و یا فقط برای مشتریان خود بگذارید. آیا با وضعیت زمانی آشنا هستید که نیم ساعت دیگر برای نوشتن یک نظر به یک پست وبلاگ بنویسید و زمانی که «ثبت نام» را کلیک میکنید، جلسه منقضی میشود؟ وجود دارد؟ و ویژگی ذخیره سازی محلی جدید می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا ایمن نظر شما را قبل از اینکه شما "دکمه ارسال" را فشار دهید، ذخیره کنید. Semalt معنی نجات بیشتری برای شماست.

نتیجه گیری

مزیت استفاده از HTML5 این است که سایت شما سریعتر می شود، زیرا شما از کد کمتری استفاده می کنید و ویژگی هایی که نیاز به JS را می توان با استفاده از HTML انجام داد. بنابراین تأثیر مثبت بر HTML5 وجود دارد، اما ممکن است آنقدر بزرگ نباشد که ما در جامعه SEO انتظار داریم. در هر صورت، این یک قدم مستقیم در سمت راست است و ما باید از آنچه که ارائه می دهیم استفاده کنیم، زیرا این باعث می شود که SEO ما کمی ساده تر و کارآمدتر باشد.

HTML5 And The SEO Semalt

اتصال

March 18, 2018