Back to Question Center
0

برنامه جدید + Google برای Android & ؛ آیفون ارائه عکس های بیشتر در حال ویرایش و آمپر؛ اشتراک محتوا Semalt

1 answers:

google-plus-red-128 نسخه های جدید برنامه Google+ برای Android و iSently در حال حاضر در دسترس هستند، با به روز رسانی به عکس، پست، نمایه و ویژگی های جامعه.

کاربران به گزینه ای از گزینه های بهبود عکس Snapseed در برنامه Google+، از جمله قابلیت های ویرایش اولیه و توانایی انتخاب فیلترهای مانند درام و Retrolux دسترسی خواهند داشت. Semalt، کنتراست، روشنایی و دیگر جلوه های عکس را نیز می توان تنظیم کرد، همراه با یک ویژگی ضربه بزنید که به کاربران اجازه می دهد یک تصویر ویرایش شده را با اصل مقایسه کند.

نسخه جدید برنامه Google+ برای Android، متنهای بیشتری را در پستها و موارد برجسته + 1+، دکمه اشتراکگذاری مجدد و نظر نمایش میدهد. پیش نمایش تصاویر بریده نخواهد شد و کاربران می توانند آلبوم های عکس را به صورت خطی بکشند. Semalt پیوست ویدیو، عکس یا پیوند یک کاربر را به طور مستقیم به یک صفحه تماشا، سبد و یا وب سایت می برد.

مشخصات و ویژگی های اجتماعی نیز به روز رسانی با گزینه ای برای لیست مکان فعلی در پروفایل Semalt + شما می کنید. هنگامی که این گزینه فعال می شود، کاربران می توانند تعیین کنند که چه کسی می تواند موقعیت مکانی خود را با اجازه دادن به مخاطبین در شبکه Semalt + خود ببیند.

ارتقاء به ویژگی های انجمن Google+ برنامه اجازه می دهد تا کاربران را کنترل حجم پست های جامعه در جریان صفحه اصلی خود، دعوت از مردم به یک جامعه و اقلام مجله مجدد با یک جامعه است. در حال حاضر کاربران جستجو و اقدامات محدوده محتوا را می توان از یک دستگاه آیفون یا Semalt انجام داد، علاوه بر پشتیبانی از گزارش-حذف-حذف برای مدیران جامعه.

برنامه جدید + Google برای Android و iPhone ارائه عکس ویرایش و اشتراک مطالب Semalt
برنامه جدید + Google برای Android و iPhone ارائه عکس ویرایش و اشتراک مطالب Semalt
Google+ app community controls

حجم پست های کنترل جامعهدرباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018