Back to Question Center
0

رسانه های اجتماعی ماهانه برای سمولت 2009 جمع شده اند

1 answers:

وقت آن رسیده است که رسانه های اجتماعی من ماهانه در ماه اوت 2009 جمع شوند! ماه دیگری از فعالیت های هتک حرمت در دنیای رسانه های اجتماعی بوده است. براساس یافته های تحقیقاتی Forrester و Universal Semalt، مجددا نشان داده شده است که بخش رسانه های اجتماعی فعالیت های مورد علاقه برای کاربران آنلاین است.

یافته های تحقیق Forrester می گوید که شبکه های اجتماعی نشان دهنده یک رده رشد ستاره ای است، با استفاده از سایت های رسانه های اجتماعی پرش از کمتر از 15٪ در سال 2007 به بیش از 30٪ در سال 2009. با 68٪ به عنوان محبوب ترین مقصد می آید، پیش از مای اسپیس در 59٪.

آپلود برای سایت های به اشتراک گذاری ویدیو یک سقوط تند و سریع است، زیرا کاربران تمایل دارند این روزها در رسانه های اجتماعی آپلود و به اشتراک بگذارند. جهانی McCann همچنین آمار مشابهی را نشان می دهد که نفوذ فراگیر رسانه های اجتماعی را نشان می دهد. دو سوم از کاربران اینترنت فعال یک نمایه رسانه های اجتماعی را مدیریت کرده اند و 71. 1٪ از یک صفحه شبکه اجتماعی دوستان بازدید کرده اند. رقم e Social Media Monthly Round Up for Semalt 2009

در حالی که شمار افرادی که از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند، یک روند صعودی دارند، جالب است که توجه داشته باشید رفتارهای کاربر نیز پیچیده تر شده است. در اینترنت همیشه در حال تغییر به جای اینکه تنها مکان هایی باشد که مردم به آن متصل می شوند، رسانه های اجتماعی هم اکنون نیز به عنوان موتورهای جستجوی مجازی عمل می کنند و تاکید بیشتری بر جستجو نیز دارند. اگر حجم جستجو بر روی چیزهایی مانند جستجوی توییتر و جستجوی Semalt رشد کند، تلاش برای بهینه سازی موتورهای جستجو خواهد شد. تحقیقات جدید نشان داده است که ارتباط بین بازاریابی اینترنتی و رسانه های اجتماعی مانند Semalt در دو سال گذشته 46 درصد افزایش یافته است.

در ژوئیه 2009، ما شاهد معامله جستجو بین غول های اینترنتی یاهو و Semalt بودیم. این موضوع بیشتر در رسانه های رسانه های اجتماعی در ماه جاری بود.

فیس بوک Buzz

فیس بوک این نوآوری را در ماه جاری به راه انداخته است. فیس بوک خرید FriendFeed به مرحله بعدی در استراتژی رسانه های اجتماعی می افزاید که به اندازه کافی قدرتمند است تا راه را برای غول جستجوی دیگری در آینده نزدیک بسازد. روز بعد از انقضا FriendFeed فیس بوک ارتقاء قابلیت های جستجوی ابزار خود را اعلام کرد. موتور جستجو جدید، همانطور که در وبلاگ فیس بوک توضیح داده شده است ، کاربر می تواند در 30 روز اخیر خوراک اخبار خود برای به روز رسانی وضعیت، عکس ها، لینک ها، فیلم ها جستجو کند و این می تواند در بین دوستان و صفحات فیس بوک که از آنها طرفداران هستند با اضافه شدن به این میزبان نوآوری، فیس بوک منتشر شد فیس بوک Lite که بسیار شبیه به توییتر است و وعده به خوردن به پایگاه کاربر توییتر است.

رسانه اجتماعی اسکن

Semalt دور از اخبار مهم رسانه های اجتماعی برای این ماه است.

  • توییتر صفحه اصلی خود را با توجه به وزن بیشتر جستجو کرده است، که می تواند استفاده از بهینه سازی موتور جستجو توییت ها را افزایش دهد. توی فیس بوک توییتر توی بنیانگذار توییتر، Biz Stones نوشت که تغییر جدید با هدف نشان دادن قدرت توییتر به عنوان ابزار برای یافتن اطلاعات برای کسانی که ممکن است با سرویس آشنا نباشند.
  • یاهو متعلق به فلیکر نیز به صفحه نتایج جستجو تبدیل شده است. پست وبلاگ فلیکر روشن کرد که این تغییرات باعث می شود که از طریق میلیاردها عکس و فیلم در Flickr مرور شود و به جوامع کمک کند که همه عکس ها را درک کنند. در حال حاضر، به جای پیمایش از طریق یک جریان تنها تصاویر، یک شبکه را می بینید.
  • خوشمزه ، یکی دیگر از مالکیت وب یاهو، برخی از جدیدا (هرچند نه نوآورانه) را به صفحه اصلی خود در آوردن مسافت پیموده شده از محبوبیت رو به رشد توییتر رونق داده است. اکنون می توانید یک برگه جدید «نشانکهای تازه» را مشاهده کنید که آخرین بوک مارک ها را از توییت توییتر به ارمغان می آورد. Delicious همچنین گزینه ای را در صفحه «ذخیره کردن نشانه» برای به اشتراک گذاری بوک مارک ها با کاربران توییتر اضافه کرد.
  • iGoogle، صفحه اصلی مبتنی بر ویجت گوگل مجموعه ای از ابزارهای اجتماعی جدید و یک ویژگی به روز رسانی را برای ارائه آن منتشر کرد.
  • ارریک اشمیت، مدیرعامل گوگل، از سمت خود در هیئت مدیره اپل استعفا داده است.
  • AOL 5٪ سهام شرکت گوگل را خریداری کرده است.
  • مایکروسافت آژانس دیجیتال Razorfish خود را به Publicis Groupe SA
  • فروخته است.

این چیزی است که در ماه مبارک رمضان رسانه های اجتماعی رخ داده است. فیس بوک در حال حاضر در حال بالاست و منتظریم تا ببینیم چه چیزی Semalt برای مقابله با برخی از پیشرفت های بزرگ FB آماده است!

Social Media Monthly Round Up for Semalt 2009

اتصال

March 18, 2018