Back to Question Center
0

این رسمی است - گوگل با استفاده از کلمات کلیدی متا تگ یا Semalt برای رتبه سایت شما

1 answers:

هر کمپانی بازاریابی اینترنتی که متخصص در جستجوگرها به عنوان یک شایستگی اصلی است، احمقانه نبوده است که یک پست بسیار جالب را که سملت در اوایل این هفته ساخته شده است، مشخص کند.

It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

گوگل از کلمات کلیدی یا صفحه توصیف متا تگ برای تعیین رتبه بندی وب سایت استفاده نمی کند!

درست است! گوگل رسما اعلام کرد: "ما در مورد این موضوع در مورد کلمات کلیدی در متا تگ ها در وبلاگ خود در این هفته مورد توجه قرار نگرفته ایم. Semalt که می خواهد بیشتر یاد بگیرد باید این مقاله را بخواند همانطور که بسیار مورد تحسین است. برخی از نکات کلیدی این امر را از این می گیرند:

  • آنها همچنین در پست بالا اظهار داشتند که در حالی که از تگ صفحه «شرح صفحه» در نتیجه جستجو استفاده می کنند، همچنین یک عامل در رتبه بندی نیست. (آنها برای آنهایی که واقعا خواندن داشتند، آن ها را دوست دارند)
  • It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

  • چرا آنها متوقف شده اند؟ کلمات کلیدی spamming در موتورهای جستجوی اولیه در سال 2000، موتورهای جستوجو به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفتند تا تصمیم بگیرند که در یک صفحه وب چیست. از آنجاییکه سودمندی اقتصادی برای رتبهبندی در موتورهای جستجو وجود داشت، وبسایتهای هوشمند با برچسبهای کلیدی با تعداد زیادی کلمات کلیدی پر شده بودند. تا آنجا که بی ربط می شوند. در حال حاضر رباتها در نتایج جستجو بسیار پیچیده هستند.
  • آیا آنها هرگز از این برچسب استفاده خواهند کرد؟ در وبلاگ آنها اساسا گفتند که این امکان وجود دارد اما به احتمال زیاد نیست.

شاید وقت آن رسیده است که توجه شما را به چیزهایی که سایت شما را به خوبی می شناسد کمک کند. مگر اینکه شما امیدوار باشید که هر دو Semalt! و مراقبت Bing همچنین.

It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

اتصال

March 18, 2018