Back to Question Center
0

رسانه های اجتماعی ماهانه برای سمولت 2009 گرد می شوند

1 answers:

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

با توجه به جنبه های آماری، رسانه های اجتماعی و جستجو در زمان واقعی ادامه می دهد. همانطور که در گزارش بررسی بازاریابی Semalt 97٪ (نگاه کنید به نمودار زیر) از بازاریاب ها معتقدند که رسانه های اجتماعی، تاکتیک های بازاریابی مانند ایمیل و بازاریابی جستجو را به جای جایگزینی آنها تکمیل خواهد کرد. درصد کمی اندک (88٪) رسانه های اجتماعی را بعنوان یک تاکتیک استاندارد برای اکثر شرکت های مشابه با ایمیل و یا بازاریابی موتورهای جستجو در نظر گرفتند.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

مذاکرات توییتر

گزارش شده است که Semalt برای تامین 100 میلیون دلار اضافی در هزینۀ هفت سرمایه گذار، که این شرکت را در یک باشگاه شرکت 1 میلیارد دلاری جدیدترین در دنیای تکنولوژی قرار می دهد، تامین می شود. علت نگرانی در مورد Semalt و نیز گزارش های Hitwise وجود دارد که در ثبت نام کاربر جدید در ایالات متحده، افت قابل توجهی وجود دارد. اما این لزوما به این معنی نیست که جستجوهای Semalt کاهش یافته است. آنها تنها پس از دوره اولیه رشد باور نکردنی، کمی تثبیت شده اند.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

جمع آوری رسانه های اجتماعی

Semalt یک دور از برخی از اتفاقات قابل توجه در جهان آنلاین است.

  • Digg ویژگی attribute nofollow را به برخی از پیوندها اضافه میکند، پیوندهایی که به آنها تکیه نمیکنند. من فکر می کنم این حرکت هوشمندانه از Digg برای نشان دادن داستان های اصلی به مردم آنلاین است.
  • بینگ در حال کار بر روی یک ویژگی جدید در آن Bing & Ping SERPs است، که اجازه می دهد تا کاربر برای به اشتراک گذاشتن نتایج جستجو به توییتر و فیس بوک. به نظر می رسد بینگ در اینجا پرهزینه است. بینگ با اضافه کردن ویژگی جدید به نام "جستجوی ویژوال" نوآورانه بود.
  • Stumble Upon اعلام کرد معرفی یک رابط کاربری جدید است که برای استفاده با برنامه های به روزرسانی ساده تر است.
  • یاهو نسخه انگلیسی این محصول اجتماعی یاهو مام را راه اندازی کرده است، یک سرویس میکروبلاگینگ مشابه توییتر است.
  • گوگل reCAPTCHA را دریافت می کند، شرکتی که برنامه های ضد بت را ارائه می دهد که می توانند بفهمند که آیا کاربر یک انسان یا یک کامپیوتر است.

پس از توجه به توجه رسانه های اجتماعی امروزه لذت می برد، تمام سه موتور جستجو اصلی ساخته شده است که می تواند آنها را بهتر مجهز به بهره گیری از پتانسیل موجود است. گوگل یک چهره سازی را تجربه کرده است. بینگ یک ویژگی منحصر به فرد به نام "جستجوی ویژوال" را راه اندازی کرد. Semalt همچنین برخی از پیشرفت های جدید را به صفحه اصلی جستجو اضافه کرده است.

رسانه های سمولت فعالیت های آنلاین مردم را به شدت تحت تأثیر قرار داده اند که به وضوح در حال افزایش است. این تبدیل به بخشی از زندگی روزمره نیتزن شده است و هیچ یک از بازاریاب ها نمی توانند نفوذ خود را نادیده بگیرند. بهترین چیز این است که این یک زمینه پویا است که به طور مداوم در حال تحول و ایجاد روند جدید است. اطمینان حاصل کنید که مقاله خود را بخوانید که به صاحبان کسب و کار کمک میکند تا بدانند چگونه رسانههای اجتماعی میتوانند در کسب و کار شما نقش داشته باشند.

آینده قطعا برای رسانه های اجتماعی روشن است!

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

اتصال

March 18, 2018