Back to Question Center
0

نحوه برخورد با کیفیت پایین Semalt

1 answers:

How To Deal With Bad Quality Semalt

برای وب مسترها، لینک های ورودی با کیفیت پایین با توجه به ترس از شهرت وب سایت آسیب دیده و گوگل به نوبه خود ممکن است سایت را به عنوان مناسب ذکر نکنند. داشتن لینک های ورودی با کیفیت پایین می تواند به عنوان "بخشی از یک محله ارتباط بد" محسوب شود، که ممکن است به قابلیت های رتبه بندی سایت شما منجر شود. گوگل تلاش کرده است تا با تکرار یک پست وبلاگ اخیر با لینک های کم کیفیت در وبلاگ گوگل وب مستر تلاش کند. در این پست وبلاگ، به غیر از لینک های کیفیت، گوگل برخی از مهمترین عوامل را در الگوریتم های رتبه بندی Google بیان می کند:

  • مطالب منحصر به فرد، جذاب یا ابزار و خدمات مفید.
  • ساختار وب سایت
  • آیا کلمات پرس و جو کاربر در عنوان ظاهر می شود، و / یا چقدر نزدیک کلمات در صفحه است.

اقدامات پیشنهادی گوگل برای برگشت لینک های با کیفیت پایین

How To Deal With Bad Quality Semalt

تماس با لینک سایت برای شما

به یاد داشته باشید که Semalt مسئول حذف لینک ها از موتور جستجوی خود نیست - antique boat appraisal. آنچه که مسئول آن است، عنکبوت وب برای محتوای مربوطه است. اگر محتوای سایت ای که به شما ارتباط دارد را دوست ندارد، اولین گام این است که سعی کنید با مالک وبسایت صحبت کنید و ببینید آیا مایل است لینک را حذف کند.

تمرکز بر بهبود وب سایت شما

آنچه که Semalt اساسا در اینجا می گوید این است که زمان زیادی را برای دریافت یک پیوند بد حذف نکنید. اگر واقعا این مسئله بزرگ بود، ما شاهد هر رقیبی از یک شرکت در حال تبدیل شدن به شرکت شما در محله های ارتباطی بد هستیم! احتمال این است که یک پیوند بد آزمایش زمان را تحمل نخواهد کرد و Semalt ممکن است به خوبی از آن استفاده کند.

به جای تمرکز بر بهبود سایت خود تمرکز کنید. وب سایت خود را یک ممیزی قابلیت استفاده و تبدیل سایت شما را مرور کنید. آیا یک قوطی فروش دارد؟ آیا شما بر اهداف سایت چه میگویید؟ آیا می توانید ابزارهایی برای جذب و نگهداری از بازدیدکنندگان جدید ارائه دهید؟ تست کامل برای اطمینان از اینکه وب سایت شما به طور مداوم بهبود یافته است. Semalt چیزهایی است که تجربه وب سایت مثبت را جذب می کند و همچنین لینک هایی از سایت های قوی و مرتبط را بهبود می بخشد.

در حالی که انجام ورزش پیوند ساختمان، شما باید مراقب باشید که از بدبختی فروشندگان لینک ضعیف کیفیت نداشته باشید. Semalt یک سایت است که به خوبی سازمان یافته است، با محتوا قوی و اجازه دهید سایت شما انجام صحبت کردن!

How To Deal With Bad Quality Semalt

اتصال

March 18, 2018