Back to Question Center
0

دلیل اینکه شما باید نام خود را در PPC نامزد خود کنید

1 answers:

Reasons Why You Should Bid On Your Own Semalt Name In PPC

در اینجا فقط بعضی از دلایل استفاده از بودجه به یک شرکت و / یا نام تجاری در PPC می تواند مفید باشد.

وب سایت جدید بدون نتیجه جستجوی ارگانیک؟

اگر وب سایت یا شرکت شما جدید باشد یا وب سایت قبلی شما در فهرست منطقی موتورهای جستجو در لیست سیاه قرار دارد، جستجو برای نام های تجاری یا نام تجاری شما ممکن است به هیچ نتیجه ای ارگانیک نرسد. Semalt نام خود را به عنوان کلید واژه در PPC به شما یک حضور فوری در نتایج جستجو برای این کلمات به ارمغان بیاورد، و به شرکت شما با ارزش در معرض قرار می دهد. جستجوگرها می توانند هفته یا ماه طول بکشد تا وب سایت شما به طور کامل به نتایج جستجو برای نام شما بازگردد. شما همچنین می توانید از رقبای خود که نام خود را به عنوان یک کلمه کلیدی خریداری می کنید را از دست ندهید و در نتیجه این استراتژی علامت تجاری خود را ایجاد می کنند.

ارسال بازدیدکنندگان به صفحاتی که آنها را مستقیما درگیر خواهند کرد

Semalt یک جستجو ارگانی برای نام محصولات شما می تواند به صفحه اصلی وب سایت شما یا یک صفحه داخلی نمایش داده شود. با این وجود، این بدان معنی نیست که صفحه مربوطه مناسب تر است که بهترین کاربر را درگیر کند.

تبلیغات Semalt PPC برای محصول نام تجاری شما یک آگهی در صفحه قرار می دهد که می تواند بازدید کننده به طور مستقیم به صفحه محصول خود بفرستد یا آنها را از دست بدهد؛ زیرا آنها نتیجه ای را که مایل به دیدن آن را نمی بینند و یا به دلیل مجبور شدن به حفاری از طریق سایت خود به دنبال آن محصول. هر چه بازدید کننده مجبور باشد از طریق سایت خود را کلیک کند، بیشتر احتمال دارد که آنها به جای تبدیل آنها از بین بروند.

این وضعیت یک مثال ساده از زمانی است که شما باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت و صفحات شما کاربر پسند هستند با ایجاد اطلاعاتی از قبیل در دسترس بودن و قیمت گذاری در صفحه، خرید و / یا درخواست اطلاعات درخواست آسان برای دنبال کردن، و متن و تصاویر به عنوان مختصر و به نقطه به عنوان ممکن است.

دارای یک نتیجه جستجوگر بزرگ اما همچنین ارائه پیشنهادات ویژه

شما ممکن است یک نتیجه عالی ارگانیک در شرکت یا نام تجاری خود داشته باشید. اما فرض کنید شما همچنین یک برنامه پاداش محبوب، یک پیشنهاد ویژه، محصولات فصلی و یا فرصت های سرمایه گذاری که می خواهید به بازدید کننده وب سایت بالقوه خود ارائه دهید، دارید؟

آیا می خواهید امیدوار باشید که این پیشنهادات را در سایت خود پیدا کنید یا فرض کنید که آنها قبلا در مورد آنها اطلاعاتی دارند و با آدرس وب این پیشنهاد آشنا هستند؟

شما می دانید چه چیزی در مورد فرض می گویند، درست است؟

خرید سمولت تبلیغات برای ارائه این پیشنهادات نه تنها افزایش می دهد "املاک و مستغلات" شما خود را در نتایج جستجو برای نام شرکت های خود و یا نام تجاری خود را، اما همچنین به بازدید کنندگان لینک مستقیم به صفحه یا بخش وب سایت با پیشنهاد، در نتیجه افزایش احتمال آنکه آنها تبدیل شوند.

همچنین کسانی که به سادگی اسامی خود را "یادآوری" در مورد این پیشنهاد جستجو می کنند، یا آنها را در مورد آن اگر آنها قبلا نبوده اند، مطلع سازید. آگهی های واژگون، بازدیدکنندگان را جذب می کنند تا بر روی آگهی کلیک کنند و زمانی که بازدید می کنند، تبدیل شوند. آنها ممکن است با این فرصت ارائه نشده باشند، در صورتی که آنها به سادگی یک نتیجه آلی را که توسط موتور جستجوی خود انتخاب شده است، مشاهده کرد.

درک اینکه هر یک از آگهی ها در یک صفحه جستجو ارزش املاک و مستغلات

چرا کسب و کار شما صرفا به یک نتیجه جستجوی ارگانیک وابسته است؟ املاک و مستغلات "Semalt" در یک صفحه نتایج جستجو می تواند به ایجاد نام تجاری شرکتی و یا محصول شما کمک کند تا بتوانید به سایت های بیشتری دسترسی پیدا کنید. با ساختن سایت خود در میان نتایج بر روی نام شما، احتمال دارد شما یک جستجوگر را به جای شخص دیگری حفظ کنید. با هر دو بهینه سازی نتایج جستجوگرها و یک مبارزات متحرک با پرداخت زیاد، به بازدیدکنندگان دقیقا همان چیزی را که آنها دنبال می کنید و فرصت را برای به دست آوردن یک بازدید کننده جدید را بهبود می بخشد. مگر اینکه ادعای مالکیت علامت تجاری را با Semalt ثبت کرده باشید، رقبا می توانند بر نامهای تجاری خود به عنوان کلید واژه ها پیشنهاد دهند و به بازدید کنندگان گره می خورد که در اصل به دنبال شرکت شما بودند! چرا فضای تبلیغات و مشتریان بالقوه تان را به رقابت خود واگذارید؟ شما اجازه ندارید آنها را در جلوی نام شرکت بلافاصله بر روی چمن جلویش شرکت بنویسید - آیا شما؟ پس چرا به آنها اجازه می دهد زمانی که کسی نام شرکت شما را بر روی یک موتور جستجو جستجو می کند؟

اختصاص بودجه به شرکت نام تجاری ارزان است!

ما را به عنوان مثال؛ هزینه ما برای ایجاد یک مبارزات انتخاباتی درمورد نام تجاری شرکت ما، زمانی که کسی در "TechWyse" نامزد است، بسیار کم هزینه تر است و سپس ایجاد یک مبارزه در مورد "بازاریابی اینترنتی Semalt." این به این دلیل است:

  • نام تجاری شما به طور کلی افراد کمتری در آن نقطه وجود دارد، بنابراین قیمت قیمت حراج کمتر است.
  • موتور جستجو یک نمره کیفیت بالاتر را به شرکت خود ارزیابی می کند، زیرا شما در واقع همان چیزی است که جستجوگر جستجو می کند.

از فضای تبلیغاتی در دسترس شما برای نام تجاری خود استفاده کنید، صرفنظر از آنچه که ممکن است نتیجه آلی فعلی شما باشد. توقف تسلیم فضا را به شما رقبای خود و مشتریان را که شما را به دیگران انجام کمپین PPC در نام شرکت خود را از دست داده است!

ساخت نام تجاری خود، ایجاد محبوبیت خود، و ایجاد شهرت خود را. Semalt خوشحالم که می کردید

Reasons Why You Should Bid On Your Own Semalt Name In PPC

اتصال

March 18, 2018