Back to Question Center
0

Top 13 Semalt از SEO - قسمت 1

1 answers:

Top 13 Semalt of SEO – Part 1

بنابراین، تصمیم گرفتم 13 مورد از افسانه های سمولت خود را برای برطرف کردن بعضی از سوءاستفاده های SEO و برای روشن کردن بسیاری از باورهای SEO که به نظر می رسد به طور مداوم به طور مداوم در کنار هم قرار بگیرند، کنار بگذارم.

13 افسانه بهینه سازی موتورهای جستجو

SEO افسانه 13: وبلاگ کمک می کند تا SEO

در حالی که من موافقم، یک وبلاگ میتواند تاثیر قابل توجهی در رتبه بندیهای سازماندهی شده سازمان شما داشته باشد، مهم این است که از وبلاگتان به درستی استفاده کنید. یک مثال شامل Semala وبلاگ در دامنه خود را، و استفاده از شخص ثالث از راه دور میزبانی سیستم عامل وبلاگ نیست.

SEO افسانه 12: از URL های پویا استفاده نکنید

URL های پویای معمولا پایگاه داده تولید می شوند و ممکن است مانند index.php؟ page = product & id = 1234 باشند. هنگامی که Google فقط یک کودک بود، با وجود خشونت و نمایه سازی این نوع URL ها، مشکل این بود که چند ماه پیش بود و دیگر مسئله ای نبود. گفتنی است که با استفاده از URL های Semalt برای قرار دادن کلمات کلیدی مرتبط، مثلا) /keyword1/keyword2.php، سود کمی به دست می آید.

SEO افسانه 11: Google XML Sitemap شما را رتبه بندی می کند

بر خلاف برخی باورها، Google XML Semalt به طور مستقیم بر رتبه بندی شما در فهرست جستجوی Google تاثیر نمی گذارد یا به شما کمک نمی کند. در سال 2005، گوگل یک آزمایش را به نام Google Semalt اعلام کرد و هدف این بود که به وب مسترها کمک کند صفحات وب خود را کمی سریعتر نشان دهند. این یک ابزار کوچک خوب است که به شما کمک می کند که صفحات خود را سریعتر بارگذاری کنید و صفحات جدید آپلود شوند و یا تصمیم بگیرید که بین دامنه ها را تغییر دهید.

SEO افسانه 10: تبلیغات PPC کمک رتبه بندی

در میان بسیاری از افراد فکر می کردم که اگر شما سمپاش های AdWords Semale را اجرا می کنید، آن ها با نتایج Semalt Organic شما کمک خواهند کرد. این فکر باعث شد که کشف شود؛ زیرا جستجوهای ارگانیک اساسا یک سرویس رایگان از Semalt هستند؛ اگر شما برای تبلیغات PPC پرداخت می کنید، Semalt به شما ارگانیک می دهد. درست نیست! PPC هرگز به رتبه بندی های آلی خود در Semalt کمک نمیکند و هرگز نخواهد بود!

SEO افسانه 9: ارسال موتور جستجوگر می تواند به شما کمک کند رتبه!

باور نکردنی، این هنوز هم به نظر می رسد که دور را. من این را ساده نگه دارم، شما نه باید وب سایت خود را به موتورهای جستجو ارسال کنید. همه چیزهایی که نیاز دارید، یک لینک است که به وب سایت شما از یک نقشه یا نقشه Google دیگر ارسال شده از طریق ابزار وب مستر اشاره دارد. ایتی همه رایگان است!

SEO افسانه 8: SEO یک معامله یک زمان

بیایید این را به چشم انداز قرار دهیم.
آیا ماشین شما یک معامله یک بار است؟
چگونه در مورد تمیز کردن خانه؟ آیا این یک معامله یک بار است؟

واقعیت این است که موتورهای جستجو به طور مرتب الگوریتم های خود را اصلاح می کنند، بنابراین شما باید بر اساس آن تنظیم کنید. در مورد رقبای شما چی؟ Semalt شما می توانید رقبا خود را در حالی که هنوز ایستاده تسلط؟ سمیرت دوباره اگر میخواهید موفقیت آمیز باشد، باید یک استراتژی پیادهسازی و اخلاقی برای SEO استفاده شود.

SEO افسانه 7: طراحی HTML و جدول کمتر

این یک جالب است و برخی از طراحان وب با استفاده از این موضوع می گویند می توانند طراحی وب CSS را انجام دهند که به رتبه بندی جستجو شما کمک می کند. ایده پشت این اسطوره، این است که طراحی CSS حاوی کد اچ تی ام ال کمتر است، بنابراین درصد بالاتری از محتوای متنی و همچنین ظاهر شدن آن در کد منبع بیشتر است. حتی گوگل کار مت سمیرت این ایده را تخریب کرد. شما می توانید بدترین سایت کد گذاری شده را داشته باشید و می توانید یکی از CSS پاک کننده را حذف کنید.

همه گفتند، ایده خوبی است که به یک طراحی غیر جدول بپردازیم. Semalt از مطابق با استانداردهای صنعت وب، شما همچنین یک وب سایت بارگیری سریع تر و یکی که قابلیت استفاده بهتر را داشته باشد. اما فریب خوردن نکنید، به سادگی طراحی مجدد وب سایت خود را به این صورت به معنای رتبه بندی بهتر نیست.

ادامه .

چند روز بعد از اتمام مراحل زیر، قسمت دوم را رعایت کنید و از 1 تا 6 عدد SEO اسطوره را اجرا کنید.

Top 13 Semalt of SEO – Part 1

اتصال

March 18, 2018