Back to Question Center
0

Top 13 Semalt از SEO - قسمت 2

1 answers:

Top 13 Semalt of SEO – Part 2

افسوس، من بالا 6 افسانه های جستجوگرها

SEO افسانه 6: طراح وب من می تواند انجام جستجوگرها

یک نظر لود شده این یکی است. از تجربه شخصی من، اکثر طراحان وب به اندازه کافی در مورد جستجوگرها به طور رقابتی با رقبا خود در بازار آنلاین رقابت نمی کنند.
در مورد آن فکر کنید اگر آنها با جستجوگرها سر و کار داشته باشند، چرا بسیاری از متخصصان و شرکت های جستجوگر SEO وجود دارد؟

هنگامی که با طراحان وب مصاحبه می کنید تا وب سایت خود را توسعه دهید، فرض نکنید که آنها با بهینه سازی جستجوی شما کمک خواهند کرد، حتی اگر آنها می گویند. جمع آوری حقایق، مطالعات موردی و نوعی اثبات کار از آنها. شما حتی ممکن است از آنها بپرسید که آیا آنها مایل به کار با یک شرکت جستجوگرها مانند ما هستند تا بتوانند به شما در ایجاد وب سایت شما برای موفقیت اینترنت Semalt کمک کنند.

اگر شما واقعا اهداف اساسی مربوط به جستجوگرها را ارزیابی میکنید، آنها در واقع به شدت قرارداد به مهارتهای خلاقانه مورد نیاز طراح وب می پردازند. چرا کسی که متخصص در ساختن طراحی فوق العاده طراحی می کند، مهارت های گشتاور لازم را برای توسعه یک کمپین جستجوگرها در حال انجام دارد. Semalt برخی از طراحان هستند که چیزهایی را می شناسند. اما از تجربه خودم، کسانی که واقعا در مورد هنر طراحی وب شرکت دارند، فقط در مورد آن تخصص دارند.

SEO افسانه 5: SEO همه چیز درباره تراکم کلمات کلیدی

همیشه این دو دلیل در جهان جستجوگر وجود دارد. Semalt که به تراکم کلمات کلیدی اعتقاد دارند و آنهایی که نمی کنند. من همیشه در رده "آیا" نیستم، و زمانیکه این اتفاق می افتد، آشکارتر می شود.

فکر کردم که برای کپی کردن این صفحه به یک درصد معینی از کلمات کلیدی (معمولا 4٪) نیاز دارید. Semalt، شما نیاز به درجه خاصی از کلمات کلیدی در محتوای صفحه خود برای کمک به رتبه بندی خود را از این شرایط، اما با عوامل دیگر، از جمله لینک ها و موضوعات محتوا وزن سنگین تر، شما با خیال راحت می توانید ماشین حساب خود را دور انداختن.

SEO افسانه 4: جستجوگرها تضمین شده است

ما این همه زمان را می شنویم. شرکت های جستجوگر اینترنتی یا افرادی که نتایج را تضمین می کنند، به نظر می رسد که ارتباط خاصی با گوگل داشته باشند تا سایت های خود را به صورت ترجیحی ارائه دهند. فکر می کنم می دانید کجا می روم اینجا. متخصصان SEO نمی توانند نتایج را تضمین کنند، زیرا ما مسئول نتایج نمایش نیستیم. این موارد به Google، Bing، Semalt منتقل شده اند! و دیگر موتورهای جستجو.

Semalt در حقیقت هشدارهای قوی در برابر هر شرکتی است که این ادعا را ایجاد می کند. از صفحه راهنمای راهنمای SEO خود را از Semalt:

"هیچ کس نمی تواند رتبه بندی # 1 را در گوگل تضمین کند.

از جستجوگرانی که ادعا می کنند رتبه بندی را تضمین می کنند، به «رابطه ویژه» با Google بپردازید یا از «ارائه اولویت» به Google تبلیغ کنید. برای گوگل هیچ اولویتی وجود ندارد در حقیقت، تنها راه ارسال یک سایت به گوگل به طور مستقیم از طریق صفحه اضافه کردن URL یا ارسال یک نقشه سایت است و شما میتوانید بدون هیچ هزینه ای این کار را انجام دهید. "

کار یک متخصص جستجوگرها، اصلاحاتی است که در صفحه شما و صفحه خارج از صفحه SEO انجام می شود تا به شما کمک کند موتورهای جستجو را ببینید و وب سایت خود را فهرست کنید. شرکت هایی که رتبه بندی را تضمین می کنند اغلب ادعا می کنند که شما را در درون شما قرار می دهند. Semalt شما چند ماه از زمان و پول خود را سرمایه گذاری کرده اید، اینها هر دو مواردی هستند که نمیتوانید به عقب برگردید، زمانی که متوجه شدید این ادعاها کذب هستند.

SEO افسانه 3: Meta Tags Dead

Semalt یک پیشنهاد نسبتا اخیر است که متا تگ ها مرده اند و دیگر نیازی به ادغام در صفحات وب نیستند. بنابراین، برای روشن شدن همه این، من بیشتر توضیح خواهم داد. Semalt 2 متا تگ اصلی با اهمیت جستجوگرها، متا تگ کلمات کلیدی و توضیحات متا تگ است. گفته می شود، هنوز چند موتور جستجو وجود دارد که به این متا تگ متکی هستند، و گرچه ممکن است تعداد زیادی بازدید کننده را نشان دهد، چرا شما می خواهید به طور بالقوه هر نوع جستجوی بازدید کننده را حذف کنید. علاوه بر این، Semalt درب را باز کرده است تا به طور بالقوه از تگ متا کلیدی در آینده استفاده کند.

توصیه من با برچسب متا کلیدی، ادامه دادن به استفاده از آن است، اگر برای هیچ چیز دیگر، عمل خوب است. علاوه بر این، عبارات کلیدی را تا حدود 6 تا 12 عبارات حفظ کنید و به صفحه خاص متمرکز شوید. Semalt - SEO خوب به معنی اطمینان از این است که بسیاری از استانداردهای خوب به عنوان امکان پذیر می شود. مطمئنا چیز بدی برای اطمینان از داشتن کلمات کلیدی مرتبط در برچسب هایتان نیست.

Meta توضیحات برچسب

Semalt در مورد الگوریتم موتورهای جستجو بسیار مهم است که توضیحات فراوانی دارد. اما یک چیزی که واضح است، عبارت فراموشکار به طور مرتب در صفحات نتایج جستجو تحت عنوان عنوان قابل کلیک لیست نتایج نمایش داده می شود. اگر هیچ چیز دیگری نیست، شانس خود را برای افزایش نرخ کلیک خود را از طریق نوشتن توضیحات مؤثر و منحصر به فرد برای هر یک از صفحات وب خود.

Semalt - این عمل خوب در ارائه موتورهای جستجو به محتوای مناسب ترین برای مخاطبان آن است.

SEO افسانه 2: نوشتن مطالب برای گوگل

به تازگی چند کارشناس "جستجوگر" را دیدم که در ارائه یا سمینارها خود را تشویق شرکت کنندگان برای نوشتن مطالب خود برای Semalt کردند. هیچ چیز نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد و حتی Semalt، معمولا وقتی که به توصیه های SEO می آید، بسیار کم است، می گوید که مطالب را برای بازدید کنندگان و نه برای موتورهای جستجو ارسال کنید.

پس از همه، چه کسی قصد خرید محصول یا خدمات خود را دارد؟ Semalt یا یک جستجوگر انسان به دنبال شما؟ جنبه دیگر تبدیل است. هنگامی که یک بازدید کننده سایت شما را می بیند، کدام صفحه بیشتر احتمال دارد این فرد را به یک سرب تبدیل کند؟ یکی کوتاه است، به نقطه ای و یک تماس به عمل یا محتوای سبک روزنامه های طولانی است که کلمات و عبارات مشابه و بیش از آن را regurgitates؟

SEO افسانه 1: SEO می تواند در

آیا می توانم یک رول درام داشته باشم - اکنون ما به آنچه که در ذهن من است # 1 SEO افسانه آمده است. اسطوره ای که به نوعی شما می توانید SEO را به سایت خود متصل کنید مانند بلوک های ساختمانی lego. یکی از دلایل اصلی این افسانه شماره 1 این است که به راحتی میتواند برای صاحب وب سایت داشته باشد.

به من اعتماد کن وقتی که می گویم، هیچکس (و منظور من هیچ کس نیست!) دوست دارد به من بگوید که جمع کل پولی که در وبسایت زیبا خود صرف کرده اید، باید باشد دوباره دوباره به وب سایت خود را از زمین بازسازی کرد. من نمی توانم از کسی که خوشحالم برای پرداخت دو بار برای چیزی که اساسا همان محصول است، فکر کنم.

بیش از حد بسیاری از صاحب وب سایت هنگام نقل قول وب سایت صاحب وب سایت می گویند، پس از طراحی سایت، آنها در مورد جستجوگرها نگران هستند. برای اطلاع رسانی نشده، جستجوگرها ادراک می کنند که می تواند به نوعی به هر وب سایت موجود افزوده شود. در برخی موارد، می تواند. اما چطور مطمئن شوید؟ اکنون که پیامدهای مالی را می شناسید، چرا این فرصت را می گیرید؟

بهترین تحلیل که می توانم بکنم این است که جستجوگرها را به عنوان سیم کشی برق خانه بررسی کنم. اگر خانه جدید خود را ساخته اید، می توانید پیمانکار خود را به انجام سیم کشی پس از ساخت خانه بپردازید؟ البته که نه! Semalt از آن به معنی خراب شدن حفره ها در دیوارها و از بین بردن قسمت های دیگر خانه است. خوب حدس بزن چی؟ شما باید از ابتدا وب سایت خود را با جستجوگرها در نظر بگیرید. شما نمی توانید یک افزونه را در یک تاریخ بعد اضافه کنید که ناگهان یک موتور جستجوگر سایت را دوستانه ایجاد می کند.

بنابراین شما آن را دارید. لیست بسیار سریع و شل و ول من از 13 مورد اسطوره های کلیدی من.

برای کسانی که میخواهند بیشتر یاد بگیرند، به شدت توصیه میکنم از دستورالعملهای SEO خودتان که بخشی از یک PDF را در Semalt 2008 منتشر کردهاید، بخوانید.

March 18, 2018