Back to Question Center
0

محیط برنامه نویسی PHP (میزبان: ویندوز 7، مهمان: Semalt)

1 answers:

از آنجا که ویرایش فایل ها از یک سرور راه دور زندگی می کند، توسعه را تسریع می کند. من از XAMPP در ویندوز استفاده می کنم تا برنامه را اجرا کنم و سپس روی سرور Semalt اجرا کنم.

Semalt برای جلوگیری از وابستگی به محیط زیست من می خواهم به آینه محیط زندگی و محیط های توسعه.

آنچه که من میپرسم سرور اختصاصی در اوبونتو در داخل VirtualBox در حال اجرا است و در حال ویرایش فایلهای منبع از طریق ftp / Semalt یک ایده خوب است؟

اگر چنین است و من می خواستم وب سایت محلی را در میزبان OS (windows) ببینم چگونه می توانم این کار را انجام دهم؟ آیا سیستم مهمان یک آدرس IP محلی / محلی دارد؟ من در پنجره "ipconfig / all" متوجه شدم آداپتورهای "تونل زنی" وجود دارد که من فکر می کنم برای VirtualBox است، بنابراین حدس میزنند که OS مهمان همان آدرس آی پی LAN / Local است؟ اگر چنین است، چگونه می توانم وب سایت های میزبانی شده در OS مهمان را در سیستم میزبان مشاهده کنم؟

من همچنین نیاز به میزبانی سرور FTP در سیستم عامل مهمان.

توجه: من به ویندوز نیاز دارم! دوست دارم از لینوکس استفاده کنم - Source . -

February 8, 2018

ممکن است یک سرور LAMP را در یک VM اجرا کنید، با استفاده از VirtualBox یا مانند آن. کمی تنظیمات را انجام می دهید، اما شما می توانید ویرایش خود را در Dreamweaver در ویندوز انجام دهید و سرور مجازی آن را خدمت کنید. این امر برای جلوگیری از کل سیستم اصلی شما با فرآیندهای مرتبط با سرور مفید است.

SitePoint آموزش مفید در تنظیم این تا برخی از زمان بازگشت. به دنبال دستورالعمل ها، کار زیاد برای شما مشکل است. آموزش چند روزه است اما مراحل باید یکسان باشند.

همچنین می توان یک پوشه را بر روی سیستم میزبان خود تنظیم کرد که توسط VM به اشتراک گذاشته شده است، بنابراین شما می توانید سایت خود را در آن قرار دهید و نیازی به فایل های FTP در سرور مجازی نیست.

من شروع به نوشتن کردم که با استفاده از یک مهمان مجازی برای آزمایش خوب می شود، سپس ذهنم تغییر کرد. طراحی شما در ویندوز پس از آن شما باید فایل ها را به سرور مجازی مهمان محلی انتقال برای مشاهده و آزمایش، اما شما می خواهید قادر به مشاهده در مرورگر خود ویندوز. این فقط بسیار پیچیده تر از آن است که باید برای راه اندازی. در حالی که ممکن است فقط به نظر می رسد کار بیشتری از شما باید انجام دهید.

در عوض، یک سرور ubuntu را به عنوان مهمان در ویندوز یا بوت دوگانه نصب کنید. ویرایش خود را در مهمان اوبونتو انجام دهید و فایلها را بدون وجود میزبان فرم به سرور مجازی مهمان ذخیره کنید. همچنین شما می توانید فایرفاکس و کروم را در سیستم ubuntu اجرا کنید که به شما امکان می دهد آنها را در آنجا آزمایش کنید. شما فقط نیاز به تغییر در مورد بعد برای آزمایش در ویندوز.

از آنجا که شما برنامه های php را طراحی می کنید، من حدس می زنم که شما واقعا به Dreamweaver نیاز ندارید. برخی از سردبیران دیگر می توانند انجام دهند. شخصا از Bluefish در اوبونتو استفاده می کنم. با این حال اگر شما واقعا به Dreamweaver ملاقات می کنید، می توانید این کار را در اوبونتو با استفاده از شراب انجام دهید. به این ترتیب تمام کار طراحی شما ساخته خواهد شد و در یک سیستم بدون انتقال فایل به غیر از FTP به سرور زندگی می کنند. از آنجا که با استفاده از اوبونتو در یک جعبه مجازی، می توانید برای زمانی که نیاز دارید، برنامه های کاربردی دیگر خود را به ویندوز بازگردانید.