Back to Question Center
0

9 Essals از Semalt به شما افزایش جستجوگرها

1 answers:
سند

وب همیشه هم مفید است، گرچه اکثر مردم گشت و گذار تمایل دارند گزینه های خود را به صفحه اول نتایج که در Google (یا هر موتور جستجوی دیگر) نشان می دهند محدود کنند. به همین ترتیب، شرکت شما باید در یک مبارزات تبلیغاتی شدید و یا تبلیغات پرداخت با هر کلیک مشارکت کند. اگر SEO درست انجام شود، شما رتبه بندی خوب را تضمین می کنید.

مایکل براون، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در مورد نکاتی برای کمک به شما در استراتژی SEO توضیح میدهد.

 1. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما برای تلفن همراه مناسب است

تعداد افرادی که با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود برای جستجوی مقصد سفر و سایر وظایف افزایش می یابد. این بدان معنی است که وبسایت شما باید بر روی هر دستگاه قابل حمل باشد - چه یک لپتاپ، چه از طریق تلفن همراه یا رایانه لوحی - the it company in Portland. در مورد عوامل رتبه بندی تلفن همراه Google مطلع شوید.

 • از طراحی وب پاسخگو استفاده کنید
 • کاهش سرعت بارگذاری صفحه
 • اجتناب از عناصر لمسی کوچک
 • از فایل های متنی استفاده نکنید
 • نگه داشتن انیمیشن فلش
 • نباید بینشهای غیر ضروری و مزاحم وجود داشته باشد

 1. با کلمات کلیدی خلاق باشید

بیایید این مثال را در نظر بگیریم: کسی می خواهد به پاریس برود. چه زمانی سفر خود را آغاز می کند؟ آیا این زمانی است که آنها در پاریس راه می روند؟ خب البته نه آیا وقتی که آنها به هواپیما می روند؟ همچنین اشتباه است بنابراین، چگونه در مورد زمانی که آنها در هیئت مدیره کابین در مسیر به فرودگاه؟ نزدیک اما نه به اندازه کافی نزدیک سفر آنها شروع می شود بلافاصله این ایده را درک می کنند. برای سرمایه گذاری در این، اطمینان حاصل کنید که از بهترین کلمات کلیدی استفاده کنید. به عنوان مثال، کلمات کلیدی دم بلند مانند "رزرو یک هتل در لندن" یا "هواپیما از پاریس به لندن" باید انجام دهند. برای رتبه بندی بالا، از کلمات کلیدی خاص و سرویس استفاده کنید.

 1. اهرم رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی نقش مهمی در اشاعه مردم در استفاده از خدمات شما دارند. باور کنید یا نه، همکاری خوبی بین رسانه های تصویری و شبکه های اجتماعی وجود دارد. از این استفاده کنید. ارسال HD، عکس های قانع کننده در صفحات رسانه های اجتماعی شما.

 1. یک وبلاگ بسازید

شما باید وبلاگ خود را برای دریافت لینک به وب سایت خود داشته باشید. محتوای تازه و بصری همراه با عکس های سهام را بنویسید. چیزی را بنویسید که بتواند منافع همه را به دست آورد.

 1. لینک با وب سایت های معتبر / وبلاگ ها

اگر شرکت شما در منابع شناخته شده و قابل اعتماد ذکر شود، پس کسب و کار خوب را انجام دهید.

 1. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به راحتی قابل حمل است

اگر صفحات زیادی دارید، اطمینان حاصل کنید که آنها به راحتی قابل حمل هستند. کارشناسان توصیه می کنند که 2 صفحه نباید بیش از سه کلیک داشته باشند. در حقیقت، ایده خوبی است که بخش ها و بخش های محتوایی را شامل شود.

 1. بصری باشید

عکس های زیبا نباید فقط برای رسانه های اجتماعی محفوظ بمانند. وب سایت شما باید بصری جذاب باشد تصاویر و فیلم ها در مقایسه با متن صرفه جویی بیشتری نشان می دهند.

 1. یک نشانه گذاری طرح برای وب سایت خود را پر کنید

نشانه گذاری طرح جالب ترین ویژگی است که تا کنون در Google اتفاق افتاده است. خوشبختانه یا متاسفانه فقط برای وب سایت های رتبه بندی شده در صفحه اول نتایج جستجو کار می کند. نشانه گذاری طرح شما با بررسی، رتبه بندی 5 ستاره و عکس ها را بسته کنید. این کار جادویی است.

 1. جاسوسی بر روی رقبای خود

یک تیم برای بررسی رقبای خود ایجاد کنید. سعی کنید وبسایت خود را با استفاده از ابزارهایی مانند مدیر عامل وب برای تجزیه و تحلیل استراتژی های خود، تجزیه و تحلیل کنید. سعی کنید بدانید:

 • چگونه کلمات کلیدی مورد استفاده شما را رتبه بندی می کنند
 • دامنه های کلیدی که به آنها لینک می کنند
 • تمام فعالیت های خود را در رسانه های اجتماعی
November 27, 2017
9 Essals از Semalt به شما افزایش جستجوگرها
Reply