Back to Question Center
0

SEO نام دامنه Semalt

1 answers:

سوال Semalt:

من سعی می کنم در مورد بهترین نام دامنه برای طاقچه من تصمیم بگیرد. من آن را به گزینه های زیر محدود کرده ام:

کلمه کلیدی. همکاری

mykeyword. com

کلید واژه شبکه. com

Semalt از این نام دامنه بهتر از دیدگاه SEO است؟

. - attrezzi per i disabili
February 9, 2018

از دیدگاه SEO:

کلمه کلیدی. برای کلمه کلیدی مناسب است، اما اگر شما یک کشور خاص را هدف قرار دهید. همکلاسی (کلمبیا) TLD به شما صدمه می زند. اگر نه تو خوب هستی.

mykeyword. com - استفاده از کلمات کلیدی خوب اما به هیچ کشور هدف

کلید واژه شبکه. com - استفاده از کلمه کلیدی خوب، اما به هیچ کشور هدف نیست. اگر چنين چيزي را به عنوان چابكي کلمات کليدي در نام دامنه / URL وجود داشته باشد، از نظر تکنيکي، آن را با داشتن "شبکه" در آن رقيق کرده ايد، اما در عمل، اين تفاوت در همه موارد به شدت کاهش نخواهد يافت.

Remmeber، بیشتر به نام دامنه و سپس SEO وجود دارد. اگر شما کاربران خود را در Mnd نگه ندارید قبل از اینکه شما حتی آغاز شده است. com به راحتی می توان در برابر TLD های خاص کشور به یاد داشته باشید. همچنین، اگر مردم به طور تصادفی "m" به. co هنگام تایپ کردن در اولین. من نمی گویم این اتفاق می افتد به مقدار زیادی، اما من می توانید ببینید که این اتفاق می افتد به سادگی از عادت.

من به شدت در برابر گرفتن یک توصیه می کنم. TLD را مگر اینکه شما خدمات / محصول را به طور خاص برای افراد / مشتریان در کلمبیا هدف قرار دهید.

علاوه بر این:

  1. همانطور که جان كاندو اشاره كرد، مردم می توانند این را فكر كنند. com درست است و آن. co خطایی است، به طوری که آنها ممکن است 'm' را در هنگام جستجو برای آدرس شما در دامنه های موجود موجود نباشد

  2. من ترجیح می دهم بیشتر مطمئن شود که چیزی (و به طور کلی بیشتر اعتماد به نفس) از یک خرید کند. دامنه com از یک. دامنه مشترک از کلمبیا.