Back to Question Center
0

Semalt از نام دامنه کوتاه تر

1 answers:

من از serverfault خواسته بودم و توصیه می شد که اینجا را امتحان کنم، بنابراین من این را تبلیغ می کنم.

هنوز نام یک دامنه کوتاه تر است؟ سایت شرکت من در حال حاضر در nexustechnologiesllc واقع شده است. com و من فرصتی برای خرید nexusllc دارم. com، اما من واقعا در ارزش گفتن دامنه پاره شده است. به نظر می رسد Semalt نام بسیار ارزشمند است زیرا افرادی احتمال بیشتری دارند که نام دامنه را تایپ کنند، اما اکنون، با تقریبا همه جستجو ها، این ارزش به نظر می رسد کاهش یافته است.

جنبه دیگری که من با آن در نظر می گیرم تایپ کردن در یک آدرس ایمیل است، زیرا افراد ممکن است هنوز تایپ کنند که در نیمه منظم. اما دوباره، من مطمئن نیستم که این جنبه هم مهم است Source .

February 11, 2018

این یک سوال سخت است. بدیهی است همیشه بهتر است که نام دامنه خود را به عنوان کوتاه ترین زمان ممکن حفظ کنید و نام دامنه بیش از 25-30 کاراکتر احتمالا خیلی طولانی است که عملی باشد.

از منظر تجاری، موانع کمتر که بین مشتریان خود و کسب و کارتان قرار می دهید بهتر از شما خواهد بود. به عنوان مثال، اگر یک پست الکترونیکی حاوی یک URL اشتباه را دریافت می کنم (زیرا فرستنده نام دامنه بلند را نادیده گرفت)، من ممکن است آن را بکشم و حرکت کنم. همچنین، در مورد خاص شما، چندین شرکت با نام "Nexus Technologies" وجود دارد، بنابراین ممکن است بخواهید افرادی را مجبور به جستجو برای آن نام کنید (مگر اینکه در این مدت رتبه 1 را در گوگل رتبه بندی کنید).

با این حال، من فکر می کنم nexustechnologiesllc. com در محدوده ی پذیرش درست است. طولانی است، اما سخت نیست به یاد داشته باشید. شما ممکن است بخواهید ببینید آیا می توانید nexustechnologylcc را بکشید. com یا خرید nexus-llc. com یا nexusllc. خالص (هر دو در حال حاضر در دسترس است) برای ایجاد چیزهای کمی برای مشتریان ساده تر، اما من بیش از حد در مورد آن را نگران نباشید در غیر این صورت.

من نام دامنه را از دامنه squatter / explpector / resellers / etc خریدم. به یاد داشته باشید، آنها دلیل اینکه ما از نام دامنه خوب استفاده می کنیم، و احتمالا دلیل شما برای اضافه کردن llc به نام دامنه شما. در واقع، هر دو nexusllc. com و nexustechnologies. com متعلق به squatters / نمایندگی فروش هستند. بنابراین خرید دامنه از آنها برای صدها دلار مانند کلیک کردن بر روی هرزنامه ها و تشویق هرزنامه بیشتر است. فقط انجامش نده.

یک نام کوتاه برای استفاده قابل استفاده است، زیرا ساده تر به خاطر می آید و در نوار آدرس مرورگر تایپ می شود. بعد از آن، آن چیزی که واقعا وجود دارد، چیزی برای ارائه ندارد (که من می توانم از بالای سرم فکر کنم).

اگر شما قصد خرید یکی از نام های موجود (در قیمت بالاتر و سپس جدید ثبت نام) و یا با استفاده از یک TLD جایگزین (من. e. نه یک. com) این تجارت بین قابلیت استفاده (نام کوتاه تر خوب است) و هزینه / تشخیص (قیمت بالاتر یا غیر معمول TLD خیلی خوب نیست). بالاخره شما تصمیم می گیرید که برای کسب و کار شما مهم تر است.