Back to Question Center
0

بهبود SEO شما با محتوا: ایده ها از Semalt

1 answers:

SEO محلی دیگر با بهینه سازی سایت خود به تنهایی در معرض نیست. همچنین شامل نگهداری استیک رابطه سالم با جامعه آنلاین خود و داشتن حضور آنلاین قوی از طریق سایت و رسانه های اجتماعی. رسانه های اجتماعیتبدیل به یک پلت فرم کامل برای تعامل با مشتریان خود است.

در سال 2009، گوگل در حال تلاش برای ادغام داده های رسانه های اجتماعی در جستجوی ارگانیک خود بودالگوریتم این به این معنی است که پیوند دادن سایت و سیستم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و اینستاگرام باعث افزایش مشارکت بیشتر خواهد شدو بازدید سایت در نتیجه، سایت شما بالاتر خواهد بود - oakley holbrook polarizado roxo.

برای کسب و کارهای محلی، تمام جزئیات شامل ساعت عملیات، تاریخ و قیمت گذاریباید روزه بگیرد مدیر موفق مشتری Semalt ،Frank Abagnale ایده هایی را ارائه می دهد که به شما در بهبود وب سایت و حضور رسانه های اجتماعی کمک می کند تا بتوانید درگیر شدن و رتبه بندی بالاتر

1. وبلاگ خود را به وب سایت خود اضافه کنید

یک وبلاگ برای هر وب سایت ضروری است. از آن برای ارسال آخرین اطلاعات در مورد استفاده کنیدمحصولات و خدمات شما، مشتریان شما و جامعه محلی. برای ایجاد وبلاگ تعاملی، با توجه به ایده های زیر.

اضافه کردن عکس ها و داستان هایی از مشتریانی که به کسب و کار شما پایبند هستند

در مورد تجربه و توصیه های خود برای بهبود خدمات خود از مشتریان بپرسید.پس از این، مصاحبه و عکس ها را در وبلاگ خود منتشر کنید. قبل از انتشار خود مجوز آنها را دریافت کنید. داستان را در رسانه های اجتماعی مختلف ارسال کنیدسیستم عامل ها و لینک خود را به پست وبلاگ خود اضافه کنید. این یک راه خوب برای جذب مشتریان خود است. آنها احساس قدردانی خواهند کرد.

ارسال تصاویر از کسب و کار شما در زمان های مختلف

ویژگی محصول یا ورودی خاص

انجام این کار به طور مرتب کمک می کند تا مشتریان خود را در مورد خدمات خود به روز نگه دارید.

ارسال یک داستان ترسناک مربوط به کسب و کار شما

بگذارید بگویم شما یک تمیزکننده خشک هستید، در مورد لباس بسیار کثیفی که شسته اید پست کنید. نوشتنداستان این که لباس آن کثیف و غیره است. یک کسب و کار نمیتواند "داستان ترسناک" را از دست بدهد. به دنبال یک نفر و در مورد آن در وبلاگ خود وسپس آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

2. ارتباط با افراد تاثیرگذار از اجتماع شما

از صفحات رسانه های اجتماعی خود برای ارتباط با افراد برجسته مانند مشاهیر در منطقه خود استفاده کنید.با اشتراک گذاری پست های خود و غیره با آنها ارتباط برقرار کنید. این شخصیت های محلی می توانند به فروش محصولات و خدمات خود کمک کنند. وقتی جواب می دهندبه نظر شما و غیره، برخی افراد می توانند آن را به عنوان یک تایید ببینید.

3. نوشته های ویروسی

وقتی چیزی را ایجاد می کنید که در رسانه های اجتماعی ویروسی می شود، بسیاری از مردم جالب خواهند بوددر کسب و کار یا شرکت شما. مردم شروع به جستجو برای کسب و کار شما می کنند و موتورهای جستجو به عنوان یک نتیجه آن را شناسایی می کنند.

4. با انجمن آنلاین خود ارتباط برقرار کنید

از رویدادهای محلی برای ارتباط با جامعه خود استفاده کنید. ارسال در مورد حوادث اتفاق می افتد در محله شمادر رسانه های اجتماعی و وبلاگ. طرفداران احتمالا پست هایی را که بسیاری از افراد از کسب و کار شما آگاه هستند، به اشتراک می گذارند. شما همچنین می توانید محلی را اضافه کنیدتقویم رویداد به وب سایت شما. اطمینان حاصل کنید که به طور منظم به روز می شود.

برای جستجوگرهای محلی برای موفقیت، بهینه سازی آن برای رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو وسپس مطالب جدیدی را برای وبلاگ و پست های رسانه های اجتماعی ایجاد کنید. مشارکت با مشتریان در رسانه های اجتماعی منجر به افزایش ترافیک سایت شما می شودو در نتیجه رتبه بالاتر در موتورهای جستجو.

November 27, 2017