Back to Question Center
0

هدایای تبلیغاتی: هوآ U Uw Ujiet Uitziet E-Commerce Bedrijf

1 answers:

به عنوان یک خرده فروش الکترونیک، شما باید برگه ها را در رقابت نگه دارید. چرا؟ اول، آن را به شما کمک می کند تا درک پویایی بازار. دوم اینکه در مورد ایجاد بازاریابی بهتر است آگاه باشیدکمپین ها و البته، آن را به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را از کسب و کار رقبا متفاوت کنید.

با این در نظر، جیسون آدلر، متخصص Semalt خدمات دیجیتال، راهنمایی هایی در مورد نحوه ردیابی موقعیت رقابتی خود ارائه می دهد - coral hats for weddings.

شروع با جستجوگرها

سازماندهی یک تیم برای نظارت بر تاکتیک های SEO که شما از رقبا استفاده می کنید. پیدا کردن تعدادی از لینک های پشت آنها به علاوه یاد بگیرند که وب سایت های آنها را به لینک. هنگامی که این داده ها را به دست آورید، به وب سایت های خود نزدیک شویدرقیب ها پیوند دارند و ببینند آیا می توانید آن ترافیک را از آنها به فروشگاه خود انتقال دهید.

این مثال را ببینید هر گاه من دنبال لینک برای مشتریان خود هستم، من شناسایی مشتریان با استفاده از Semalt Analyzer. با استفاده از 'باز کردن سایت اکسپلورر' برای کامپایل تمام وب سایت های آنها (رقبا) به لینک. پس از جمع آوری این داده های حیاتی، من تحقیق می کنم تا لینک ها و هر چیز دیگری که برای اجرای برنامه لازم است درخواست شود.

تماشای رسانه های اجتماعی رقبا

همچنین باید رقبای خود را در رسانه های اجتماعی تماشا کنید تا محتوای آنها را شناسایی کنید استراتژی مدیریت یک برنامه شگفت انگیز به نام FollowerWonk وجود دارد که به شما اجازه می دهد که آنها را در توییتر دنبال کنید و آنها را دنبال کنید چگونه صفحه خود را در برابر آنها مقابله می کند. اعتقاد دارید یا نه، FollowerWonk حتی می تواند به شما بگوید که شما و رقیب شما را دنبال می کند حتی کسانی که به دنبال هر دو شما هستند. اگر فرد فردی را که متوجه شما و رقیب شما شده است، متوجه شوید، شانس وجود دارداو در بازار شما علاقمند است و کسی است که با آن ارتباط برقرار می کند.

یکی دیگر از برنامه های وب Buzzmo به شما امکان می دهد که محتوای مشترک ترین (عکس ها،فیلم یا وبلاگ) در صفحات رسانه های اجتماعی رقیب شما. از این داده ها برای آگاهی از ایده های تازه برای صفحات رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید.

تجربه کاربر را در نظر بگیرید

وانمود کنید که شما یک کاربر هستید که از طریق وب سایت رقیب خود را در واقع بازدید از آن شناسایی یک مورد در کاتالوگ، آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و به اتمام برسید. چقدر آسان بود؟ آیا طول کشید؟ سعی کنیدهمینطور با ارسال شکایات / سوالات و بررسی اینکه آیا وب سایت شما از این سرویس ها فراتر رفته یا نه. شما همچنین می توانید بررسی کنید چه مشتریان باید در مورد کسب و کار شما صحبت کنند. پلت فرم Trustpilot باید به شما این امکان را به آسانی انجام دهد.

فروش و بازاریابی ذهن

توجه به تلاش های بازاریابی و بازاریابی رقبای خود را برای تشخیص شماشیوه های خود. اولین رویکرد می تواند به خبرنامه های خود برای به دست آوردن آخرین پیشنهادات و تبلیغات، مشترک شوید. رویکرد دیگر می تواند باشد یک لیست خصوصی توییتر برای رقبا یا گوگل هشدار ایجاد کنید تا بتوانید در همه ی به روز رسانی ها باشید. این در زمان واقعی کار می کند.

اگرچه بیشتر مقایسه ها می تواند به صورت آنلاین انجام شود، اما برخی موارد در آن وجود داردمی تواند آفلاین انجام شود به عنوان مثال، اگر شما به یک نمایشگاه یا کنفرانس دعوت شده اید، از هر فرد تصادفی که در رویداد خود شرکت می کنند، بپرسیددیدگاه ها در مورد خدمات شما آنها در مورد رقابت خود چه می گویند؟ از این اطلاعات و مشاهدات خود برای بداهه آوردن استفاده کنید.

November 27, 2017