Back to Question Center
0

Hottest SEO Trends در سال 2017: Insight از Semalt

1 answers:

در سال 2017، روند بهینه سازی موتورهای جستجوی جدید ظهور یافته است. این تغییر به شرح زیر استاعلام الگوریتم جدید معیارهای توسعه یافته توسط گوگل. این اصل وزن بیشتری را به جنبه های SEO مانند کیفیت محتوا وارتباط و همچنین ابتکارات دوستانه همراه. در عین حال، تاکتیک های قدیمی مانند کلمات کلیدی به عنوان کلاه سیاه شناخته شده اندابزار، که باعث مجازات می شود.

نیک چایکوفسکی، متخصص Semalt سرویس های دیجیتالی برخی از ایده های SEO را ارائه می دهد که می تواند وب سایت شما را به سرعت در سال جاری افزایش دهد - camera covert equipment.

1. انتظار می رود تاکید بر تلفن همراه

گوگل دارای سایت های دوستانه همراه است. در دو دهه گذشته،تلفن های همراه به آرامی جایگزین دسکتاپ در مرور اینترنت می شوند. از سال 2015، گوگل اعلام کرد که وب سایت های دوستانه همراه استمعیارهای گوگل برای رتبه بندی وب سایت ها خواهد بود. علاوه بر این، وب سایت هایی که دوستانه ی رابط کاربری ندارند، دریافت می کنندمجازات گرفتن سطوح پایین گوگل همچنین مشخص کرده است که به زودی نمایه سازی وب سایت های تلفن همراه و دسکتاپ را تجزیه می کند. برایبه همین دلیل، وب سایت های ایجاد شده توسط افراد باید آنها را به صورت دستی تلفن همراه، بهینه سازی جستجو های تلفن همراه و افزایش پاسخسایت. شاخص تلفن همراه این سایت ها را بالا می برد.

2. انتظار می رود سایت های بیشتری برای برداشتن صفحه های سریع موبایل (AMPs)

از سال 2015، AMP در روند بهینه سازی صفحات وب استبرای مرورگرهای تلفن همراه. از زمان تصویب ابتکارات دوستانه همراه، AMP یکی از راه هایی برای اطمینان از اینکه وبسایت دارای UEO است، است..AMPs بارگیری تا 5 برابر سریعتر و در عین حال، مصرف داده ها را تا 8 برابر وب سایت های معمول مصرف می کند.

3. اهمیت تجربه بهینه سازی کاربر (UEO) افزایش خواهد یافت

گوگل مشاوران آنلاین و سازندگان وب سایت را برای تأکید بیشتر قرار داده استدر ایجاد وب سایت های با کیفیت. گوگل بر روی عوامل مانند سادگی، سهولت استفاده، هدایت و قابلیت دسترسی متکی است. یک سایت باید بدهدکاربر یک تجربه مرور خوب برای آن را به رتبه اول در موتورهای جستجو.

4. جستجوی صوتی در صعود

جستجوی صوتی به عنوان یکی از روش های انجام جستجو می باشد.نرم افزار مانند Siri، Cortana و Google Now با استفاده از دستورات صوتی برای قرار دادن جستجوهای جستجو در موتور جستجو استفاده می کند. توسعه دهندگان وب باید سرمایه گذاری کنندبه این زمینه جدید به خصوص با افزایش دستگاه های استفاده از اینترنت مانند تلویزیون های هوشمند است.

5. محتوا در حال جستجوی هدف متمرکز

جستجوگرها هدف پژوهش کلمات کلیدی است. با این حال، گوگل در حال جستجوگر است.گوگل رتبه بندی محتوا را جلب می کند که علاقه زیادی به مخاطبان دارد. پارامترهایی مانند نرخ جستن، زمان تعامل و بازدید صفحاتدر حال رفتن به برخی از عوامل در رتبه بندی بالاتر در صفحات نتایج موتور جستجو گوگل (SERPs).

نتیجه گیری

به عنوان یک بازاریاب دیجیتال، باید مراقب باشید و آماده باقی بماندتغییرات برای این سال چندین اصلاحیه توسط اکثر موتورهای جستجو ساخته شده است. از AMP تغییر به SEO اول موتور جستجوگر. این تغییراتچندین روند را برای تغییر عملکرد موتور جستجوی سنتی انجام داده اند. به دنبال راهنمایی که در بالا ذکر شد، می توان برایتغییرات در نتیجه دریافت رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو.

November 27, 2017