Back to Question Center
0

مشتریان آنلاین کجا شروع سفر خرید خود را آغاز می کنند؟ کارشناس Semalt ارائه تحقیقات ارزشمند است

1 answers:

ادبیات هر item می خواهم به طور متوسط ​​مصرف کننده می تواند آنلاین خریداری شود. این میانگینخریداران برای انتخاب هر یک از اقلام با هزاران تن از فروشندگان رقیب در حال عرضه محصول به صورت آنلاین است.

مدیر موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتال، Frank Abagnale، توضیح می دهد که خریدار آنلاین شروع به قطع این انتهای آزاد می کند.

از کجا شروع شود

در سال 2016، یک مطالعه آنلاین مصرف کننده توسط بررسی های برق بیشترین تأثیر را ایجاد کردخریداران آنلاین جستجوی خود را برای مورد انتخاب شده در هر دو آمازون و گوگل آغاز می کنند - stoffreste meterware. این دومین امتیاز 35٪ از مشتریانی بود که با سابق مشغول به کار بودندبخش 38٪ را مصرف کنید. به طور مشابه، 21٪ خریداران ترجیح می دهند جستجوی خود را در وب سایت های خرده فروشی الکترونیکی مرتبط با مارک های خاص آغاز کنند.از سوی دیگر، eBay 6 درصد از این گروه را به عنوان بازار خود انتخاب می کند. یافته ها موجب هیجان در بازار شده استمنتشر شده توسط یک شرکت معتبر که متخصص در بررسی ارزشمند، رتبه بندی و پرسش و پاسخ خدمات است. گزارش آنها به طور خاص به دست آمده استعلاقه به بازیکنان تجارت الکترونیک مانند بازاریابان دیجیتال.

یافته های دقیق بررسی های قدرت در سال مشابه سال بعد مشخص شدcomScore یک مطالعه گسترده در مورد رفتار مصرف کننده انجام داد. این نظرسنجی نه تنها در سفر جستجو برای خریداران آنلاین، بلکه همچنین در نظر گرفته شده استمصرف کنندگان آنلاین. در یافته های خود، 27 درصد از خریداران برای اولین سفر خرید خود به آمازون تبدیل شدند..موتورهای جستجوگر قانونی 15٪به عنوان اولین توقف برای خریداران. جالب توجه است، 13 درصد از پاسخ دهندگان به خرده فروشان خاصی برای خرید اقلام ترجیح داده خود با فروشگاه تبدیل شدند14٪ دیگر به وب سایت های خرده فروشی خاص تبدیل می شود. اپراتورهای تلفن همراه خرده فروشی نیز در بررسی 4 درصدی را نشان دادند. هزاره ها همواره در حال تغییر بودندترجیح بالاتر برای خرید آنلاین از خریداران قدیمی تر. تنها تفاوت قابل ملاحظه بین این دو نظرسنجی، نمره کم از جستجو استموتورها در اینجا

با این وجود، ما به نتیجه گیری بهینه سازی موتور جستجوی طبیعی وآمازون به عنوان سیستم عامل اصلی بازاریابی دیجیتال، ایجاد علاقه و تبدیل ترافیک به فروش است. این نیز محل جراحی استرقابت در قالب بازاریابی و جنگ های تجاری با شدت زیاد. هنوز در تعداد، کسب و کار قادر به اهرم در این دو سیستم عاملبه راحتی می توانید به 73٪ از بخش های هدف مورد نظر خود در هر محصول دسترسی پیدا کنید و آن را تحت تاثیر قرار دهید. یک نمونه ی اصلی کفش مردانه ی بالا استوب سایت در گوگل. این وب سایت به راحتی می تواند 35٪ از خریداران آنلاین را در گوگل و 38٪ دیگر در آمازون ایجاد کند. این ارقامنمایندگی میلیون ها دلار در کسب و کار و در نتیجه سود.

حکم

روش های جستجوگرها کسب و کارهای آنلاین را برای بهینه سازی رتبه بندی خود در هر دو آمازون کمک خواهد کردو جستجوی طبیعی. هدف اصلی در اینجا این است که در ابتدای سفر آنلاین خرید خود، مشتریان آنلاین را مستقیما در اختیار داشته باشید. بهبرای رسیدن به این، شما نیاز به صفحات محصول دقیق با محتوای با کیفیت با توصیف کافی و دقیق محصول دارید. محتوا استپادشاه در جستجوگرها بنابراین شما می توانید بر کیفیت داده ها و توصیف استفاده می کنید سازش نیست.

همچنان در محتوا، کلمات کلیدی و واژه های مورد استفاده در محصول را در بر می گیردتوصیف آینه آن دسته از عباراتی است که مشتریان شما برای توصیف نام تجاری یا محصول خود استفاده می کنند. همچنین، قیمت ها، تجارب مشتریان و بررسی ها قابل مشاهده استبرای کمک به تبدیل فروش. همین استراتژی برای وب سایتهای تجارت الکترونیک نیز اعمال می شود، گرچه علاوه بر این می توان معماری را بهبود بخشید،زیرساخت ها و تجربه کاربر از وب سایت.

November 27, 2017