Back to Question Center
0

مطالعه Semalo: چگونه برای ساختن URL کامل برای جستجوگرها؟

1 answers:

موتورهای جستجو از URL ها استفاده می کنند تا تمام داده هایی که آنها در یک صفحه محتوی جمع می کنند را جمع آوری کنند.طراحی URL می تواند در رتبه بندی با کمک بهینه سازی موتورهای جستجو تفاوت ایجاد کند. آنها چیزهای مختلفی هستند که در یک مورد مهم هستندURL در حالی که دیگران نمی کنند - race hats online australia.

مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتال، جک میلر، راهنمایی هایی را برای افزایش SEO شما با URL های کامل فراهم می کند.

Locators یکسان منابع (URLs) به مرورگرها و سرورها که در آن محل یک صفحه را تعیین می کنند.این لینک ها در فرمت قابل خواندن توسط انسان هستند، و نقش آنها این است که پوشش آدرس های IP بر اساس اعداد اساسی.

برای یک نشانی اینترنتی که دوستانه در نظر گرفته می شود، آن باید حاوی کلمات به عنوان لیست های طولانی باشداز حروف و اعداد آنها موثر هستند زیرا آنها در فرمت قابل خواندن انسان هستند و شاخص های کلیدی مرتبط با کلید واژه آنها رله می شوندبرای موتورهای جستجو در اغلب موارد، URL های ایجاد شده توسط پلتفرم شما به صورت خودکار ایجاد نمی شوند. با این حال، اکثر سیستم عامل هادر حال حاضر، شما را قادر می سازد تا URL ها را دوستانه تغییر دهید با تغییر حروف و اعداد پیش فرض در سلسله مراتب یک سایت با استفاده از نام صفحات و مسیرها.

دو نمونه از URL ها را در نظر بگیرید.

  • https://www.example.com/acaciagoods/purchases؟outraange=1879a89sd8904rg4df556ju&purchasesid=7893489
  • https://www.example.com/men-wears/timber/brandx-gekkel-penny-loafer-7893489

با وجود این واقعیت که URL دوم خیلی کوتاه نیست، به راحتی می توانید بگویید چه چیزیکاربر وب دریافت خواهد کرد: یک صفحه مربوط به پوشیدن مردان.

ایجاد URL های بهینه

الزامات بهترین URL ها برای SEO عبارتند از:

  • URL ها باید کوتاه باشد و از کلمات و پوشه های اضافی خالی باشند.
  • حضور کاراکترهای الفبا و عددی تنها در حروف کوچک. استفاده از حروف کوچک به حداقل میرسدخطر تکرار مطالب.
  • استفاده از خط ها برای جدا کردن کلمات. از زمان جستجوی باید از فضاهای و حروف زیر استفاده شودموتورها واژه هایی را که توسط این علامت ها جدا شده اند، واژه های تک بلند را تعریف می کنند.
  • استفاده از کلمات کلیدی در صورت امکان.

استفاده از کلمات کلیدی در رتبه بندی بهتر و همچنین تجربه کاربر را افزایش می دهد.

تنظیمات HTTPS

گوگل تصمیم می گیرد تا رتبه بندی سیستم عامل های امن را که میزبانی شده در پروتکل HTTPS است ارتقا دهد.مطالعات نشان می دهد که تقریبا بیش از 50٪ از نتایج جستجو در یک صفحه از سایت های HTPPS آغاز می شود.

جایگزینی HTTP با HTTPS یک تغییر URL است، با مقدار قابل توجهی از خطرات.گوگل مهاجرت را بسیار خوب می داند زیرا پروتکل امن است. با این حال، 301 هدایت باید برای بهبود انتقال استفاده شودو عملکرد باید مورد بررسی قرار گیرد تا مسائل احتمالی را کشف کند.

Hashtags در URL ها

جاوا اسکریپت به عنوان به طور جهانی crawlable یا بد توسط کارشناسان جستجوگرها بستگی داردبر این باورند که آیا گوگل اعلام می کند که "ما معمولا وب سایت های خود را مانند موتورهای جستجوی پیشرفته رندر کرده و درک می کنیم."

محتویاتی که می توانند به طور مطلوب خزنده شوند، توسط یک intonation از یک URL برایصفحه تک محتوا AJAX یک URL را برای تعداد زیادی صفحات محتوا ایجاد می کند، به ویژه محروم کردن موتورهای جستجو به استثنایبرچسب صفحه که به آنها می تواند سیگنالهای اقتدار و ارتباط را پیوند دهد.

هنگامی که برای بهینه سازی URL ها

زمان مناسب برای بهینه سازی URL ها، طراحی مجدد پلت فرم و مهاجرت است. به عنوان تکنولوژی یا سایتتغییرات تکنولوژی، تغییرات پلتفرم به احتمال زیاد تغییر خواهد کرد و بنابراین، زمان ایده آل برای قرار دادن الزامات در مورد نحو و محتوای URL است.

مهم است که توجه داشته باشید URL های شما فقط باید در صورت نیاز بهینه سازی شونددلایل فنی یا اندازه گیری مجدد برای جلوگیری از خطرات.

November 27, 2017