Back to Question Center
0

متخصص Semalt می گوید چرا SEO نیاز به تبدیل یک جزء جامع از شرکت شما دارد

1 answers:

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را نمی توان یکبار انجام داد تا موفقیت را به دست آورد.برای پایداری، SEO نیاز به ادغام در فرآیندهای اساسی مدیریت سرمایه گذاری تجارت الکترونیک دارد.

یک و نیم دهه قبل، یک حرفه جستجوگرها می تواند جستجوهای ارگ را درراحتی اتاقش. او مهم ترین کلمات را به صورت کپی پس از آن که در حال حاضر روی کاغذ بود، حفظ کرد، یک نقشه سایت ایجاد کرد، و پس از آن،ایجاد لینک در ویکی ها، سایت های مقاله و نظرات وبلاگ.

SEO همچنان مستلزم اقتدار لینک و مرتبط بودن کلمه کلیدی است - скачать аватар хорошего качества. با این حال، در حال حاضر،تحقق این عوامل مهم باید مطابق با ساختار سایت باشد؛ در محصولاتی که آنها هستندارائه شده؛ شیوه ای که آنها نامیده می شوند. به همین دلیل است که باید در عملیات اولیه سرمایه گذاری دیجیتال خود قرار گیرد.

آرتم عبگاریان، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ،می بیند که چرا SEO نیاز به یکپارچه سازی در هسته شرکت شما و چگونه شما باید سرمایه گذاری تجارت الکترونیک را اجرا کنید.

SEO در حال حاضر در مورد تاثیر

در واقع، متخصصان جستجوگرهای SEO تنها مسئولیت محدودی را ارائه می دهند. SEO نیاز داردتحقیقات کلیدی کلمات کلیدی به طور مکرر برای روشن شدن در طبقه بندی و استراتژی. ما ملزم هستیم که اغلب سایت ها را ارزیابی کنیمکه با مشاوره در مورد بهینه سازی مطابقت دارد. محتوا باید بهینه شود و ابرداده برای محتوای جدید نوشته شود.

مشاوره سایر تیم ها

به عنوان مثال، مشتری از من پرسید که چرا عملکرد بخش دستور العمل بودنه مطابق با انتظار. بررسی مسئله موردی نشان داد که عدم وجود موتورهای جستجوگر برای موتورهای جستجو.به طور خاص، موتورهای جستجوگر هیچ شانسی برای شستشو در روش که مشتری انتظار داشت رتبه بندی کند، وجود نداشت.

حل هر یک از این نگرانی ها باعث شد که دستورالعمل ها مجبور شوند ترافیک جستجوی ارگانیک را مجبور کنندبه پلت فرم، که در نهایت تبدیل به خرید می شود.

این نگرانی نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که SEO بعد از تکمیل شدن به کار گرفته می شوداز یک پروژه هماهنگ سازی جستجوگرها از ابتدا هزینه های تعمیر مسائل را کاهش می دهد و همچنین باعث افزایش عملکرد دستور العمل ها می شود.

از استراتژی به تست

برای عملکرد موثر، SEO باید در هر مرحله از استراتژی دخیل باشددر آغاز یک پروژه برای اجرای و ارزیابی در پایان. این استراتژی باید توسط تحقیقات و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی، صفحه، مطلع شودنام، طبقه بندی و ناوبری. تسلط عمیق الگوریتم ها و قابلیت های ربات باید در مورد گزینه های توسعه، طراحی و پلت فرم توصیه شود.

هر یک از این تخصص ها می تواند عملکرد جستجوگرها را بهبود بخشد یا به آن آسیب برساند.

استفاده از جستجوگرها به روشهای دیجیتالی در زمینه تجارت الکترونیک کمک می کندارزش جستجوگر بهینه با حداقل هزینه.

سیلو ها دشمنان طبیعی یکپارچه سازی هستند زیرا برای آنها دشوار استمتخصصان جستجوگرها برای بررسی همبستگی بین پروژه ها و تأثیر درآمد حاصل از تجارت الکترونیک وابسته به جستجوی آلی هستند.

مسئولیت پذیری، دسترسی

اگر شما مایل به تمرکز بر عملکرد جستجو ارگانیک، پس شما نیاز داریدیک فرد متعهد به جستجوگرها است که در سراسر همه تبلیغات، تجارت الکترونیکی و توابع دیجیتالی در سازمان گسترش می یابد. استخدام یکمتخصص داخلی SEO موثرترین روش برای اطمینان از اینکه SEO یک جزء جدایی ناپذیر از شرکت شما می باشد.

November 27, 2017