Back to Question Center
0

متخصص Semalt روشهای دستی برای فیلتر کردن هرزنامه و ترافیک ربات را ارائه می دهد

1 answers:

شما احتمالا به پلت فرم گوگل آنالیتیک خود وارد شده اید و darodar.com را مشاهده کرده اید، جلب می کنید و دیگران را در گزارش ارجاع خود غیر قابل شمارش می کنید. یا از سوی دیگر، شما یک جنبش هیولا را در یک حرکت هماهنگ دیده اید.

اولیور کینگ، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، توضیح می دهد که چرا فیلتر کردن هرزنامه مهم است

دو نوع اسپم وجود دارد که در سیستم عامل های تجزیه و تحلیل شما وجود دارد.

در ابتدا، رباتهایی که نمیتوانند از سایت شما بازدید کنند. من به آنها به عنوان "روبات های ارواح" اشاره می کنم. این ربات ها هرزنامه های ناخواسته را در یک رشته غیر قابل تشخیص از هرزنامه های ایمیل، اسپم و آگهی های تحت شیشه جلو اتومبیل خود قرار می دهند - queue management solutions.

دوم، ربات هایی که سایت شما را تحریک می کنند. آنها را به عنوان "ربات های زامبی" تعریف می کنم که به طور کلی باعث ایجاد هرزنامه می شود.

چه کسی این کار را انجام می دهد و چرا این اتفاق می افتد؟

ربات های ارواح چیزهایی هستند که از یک رویکرد تقریبا آزاد برای دریافت گروهی از مردم استفاده می کنند.

ربات های زامبی ها، ربات ها ناقص یا غافلگیرانه هستند. ربات هایی که در شک هستند بزرگ هستند و یک قطعه چارچوب وب هستند..

چگونه این توابع

هیچ پاسخ کامل برای همه رباتها (در غیاب کمک گوگل) وجود ندارد، با این وجود دو چیز برای تجزیه و تحلیل شما وجود دارد.

اندازه گیری قابل توجهی از هدایت وحشتناک در مورد این موضوع وجود دارد. با استفاده از اخطار ارجاع در املاک برای امدادرسانی به هرزنامه تجدیدنظر نمی شود با توجه به این واقعیت که:

  • این یک توافق همه جانبه نیست.
  • منحصرا دقیق نیست.
  • این می تواند به راحتی سفر به سفر (هیچ) / مختصات سفر.
  • شما را قادر نمی سازد تا مثبت های کاذب را با اطلاعات قابل اطمینان بررسی کنید.

بسیاری از مکان ها (شمارش بسیار قابل اعتماد) وجود دارد که نشان می دهد تغییرات تخصصی سرور، به عنوان مثال، .htaccess تغییر می کند. این نیز یک فکر افتضاح است.

در نهایت، جعبه Google Analytics به "رباتها و اشکالات شناخته شده کانال" با ریشهای روح و زامبی مواجه نیست.

ارجاعات Ghost جلسات در معاینه دیده می شود که هرگز رخ نداده است. ربات هرگز از اسناد خود از سیستم خود خواسته است. هر اطلاعاتی را که مورد نیاز برای ارسال مستقیم به پلت فرم گوگل آنالین خود را با پایان دادن به امتحان کد با یک کد دلخواه UA منتشر کرد.

ربات های زامبی به شما اجازه می دهد گزینه های داده شده از آنجا که آنها واقعا نفوذ و ارائه سایت شما. در این شانس که شما نیاز دارید که به ترتیب سمت سرور نگاه کنید، این تمرین آموزشی توسط InMotion Hostingsolid. مانع آنها در سیستم شما نه تنها یک لایه تمیز به تجزیه و تحلیل شما اضافه می کند، بلکه می تواند باعث کاهش پشته در دارایی های سرور شما شود.

تا زمانی که هیولاها یک ترتیب دیگر بدهند، ما کانال هایی را می بندیم که بیشتر جنبش ربات را بدون ضبط پروفایل های فریبنده تخلیه می کنند.

November 28, 2017
متخصص Semalt روشهای دستی برای فیلتر کردن هرزنامه و ترافیک ربات را ارائه می دهد
Reply