Back to Question Center
0

نکات بازاریابی دیجیتال از Semalt برای افزایش درآمد در هتل شما

1 answers:

صنعت هتلداری جذب مشتریان با طعم و ترجیحات مختلف است.بسیاری از بازاریابان در صنعت با اتخاذ تصمیمات دشوار در تلاش برای تجزیه و تحلیل آخرین کلمات یا اصطلاحات تجاری مانند بازاریابی محتوا یا داده های بزرگ روبرو هستند.این باعث می شود هتلداران به استراتژی های پیچیده و بیش از فکر کردن به بودجه بازاریابی در حالی که هنوز با استفاده از یک متخصص خودکار برای پاسختماس های تلفنی - aspire nautilus coils bulk trash. این اشتباه است و هتلداران باید با تمرکز بر آنچه مهمان مهمی هستند، به اصول اولیه برسند.

رفتن به مقاصد بازاریابی دیجیتال، ارائه شده استتوسط اندرو Dyhan، مدیر موفقیت مشتری Semalt .

بهبود در تجربه رزرو مهمان.

مهمترین جنبه فروش یک اتاق هتل، تجربه رزرو مهمان است.بر اساس آمار مغز، 58 درصد از رزرو هتل به صورت آنلاین انجام می شود. این شماره قریب به اتفاق است. صفحه اصلی وب سایت هتل مهم استجنبه رزرو آنلاین. به طور شگفت انگیز، بسیاری از صفحات وب سایت های هتل ها برای هدایت دشوار است و باعث می شود مهمانان به سختی کار کنندرزرو اتاق. افراد نباید بر روی "امکانات" یا "اقامت" کلیک کنند و صبر کنند تا ساعت ها قبل از بارگذاری صفحه. علاوه بر این، یکصفحه اصلی کارآمد هتل باید بخش هایی داشته باشد که یک بازدید کننده می تواند قبل از رزرو خدمات، اسکرول کند و اطلاعات مهم را پیدا کند. مهمان هامی خواهم اتاق ها، رأی ها، توصیفات و جعبه رزرو را ببینم. پیاده سازی یک استراتژی موثر SEO می تواند به بهبود این تجربه کمک کند.

حقایق در مورد جستجوگرها در صنعت مهمان نوازی را بیاموزید.

ارتباط بین رسانه های اجتماعی و مهمان نوازی را درک کنید.

در این رابطه، بیشتر هتلداران با توجه به سرعت های بالا به دست آمده استرسانه های اجتماعی مانند Snapchat و فیس بوک همچنان رشد می کنند. هتلداران عاقل هستند که بهترین رسانه های اجتماعی را برای استفاده در دیجیتال درک کنندبازار یابی. شاید، آن را نیز باید در افزایش تجربه SEO. کارشناسان همچنین نشان می دهند که هتلداران باید در ایجاد فیلم ها سرمایه گذاری کننداز آنجا که 67٪ از مهمانان قبل از رزرو یک اتاق، به تماشای فیلم های مربوط به سفر می پردازند. فیلم ها همچنین مسافران را با حسن نیت اصیل تر ارائه می دهند.

نمایش مشخصات عمومی و فیس بوک.

غیرممکن است که در هر پلت فرم رسانه های اجتماعی حضور یابیم، اما هتلدارانباید در این دو باشد مشتریان جدید بر این سیستم عامل ها تکیه می کنند تا تعیین کنند که آیا هتل فردی در ارائه خدمات ارائه می شود یا خیر.

تعداد پیروان را افزایش دهید.

اکثر هتلداران تعداد پیروان خود را نمی دانند. داشتن چند صد هوادار نمی تواندارتقاء بازاریابی دیجیتال در صنعت مهمان نوازی.

اختصاص منابع اختصاص داده شده به رسانه های اجتماعی.

رسانه های اجتماعی یک پلت فرم است که به استخدام متخصصان نیاز دارد تا هتلداران سرمایه گذاری کنند.آنها باید علاوه بر عکاسی و مهارت های طراحی، حس سبک، علامت تجاری و طنز داشته باشند.

November 27, 2017