Back to Question Center
0

نکات بازاریابی محتوای Semalo مفید برای هر کسب و کار

1 answers:

اینترنت با کارآفرینان، بازاریابان، وبلاگ نویسان، تبلیغ کنندگان وهمه آنها برای توجه شما رقابت دارند. به زودی به عنوان مقدار محتوابه طور پیوسته افزایش می یابد، درصد زیادی از مواد با کیفیت پایین وجود دارد که ظاهر می شوندهر روز. تمایل به انتشار محتوا کم درجه به "hype" آن را و دریافت کنیدمتوجه شدم با این وجود، برای هر کسب و کار، که با هدف رشد بلندمدت است،مهم است که خود را با محتوای با کیفیت بالا ارائه کنید. شما باید محتوای محتوا را همانند محصول خود به فروش برسانید. جولیا واشناوا، پیشروکارشناس Semalt خدمات دیجیتال، توضیح می دهد که تاکتیک های بازاریابی محتوا باید چه باشدبرای موفقیت هر کدام از شرکت ها به کار گرفته شود - tappeto elastico diametro 3 metri.

کسب اعتماد

با ایجاد محتوای با کیفیت بالا شروع می شود. اگر شما آنلاین کار می کنید، بازاریابی محتواباید قلب کسب و کار شما باشد. مهم نیست که توشه بازار چه اتفاقی میفتهچه چیزی فروش می دهید و ارزش قیمت خود چیست. نحوه ارائه خودتانتصویر کسب و کار خود، شهرت برند و وفاداری مخاطبان را تعریف کنید. به عنوان آنلاینکارآفرین، شما باید اطلاعات مربوط به تحریک کننده را به مخاطبان خود بفرستید

به جای قرار دادن مشتریان خود تحت فشار ثابت تبلیغاتی متقاعد کننده،سعی کنید مردم را آموزش دهید، به آنها کمک کنید تا تصمیمات آگاهانه بگیرند. آنها را دوست داشته باشخریداران هوشمند و متفکر و سرمایه گذاران، و قطعا فروش را افزایش خواهند داد.در حال ایجاد محتوای قابل اعتماد و آموزنده به طور مداوم. بنابراین، شما اعتبار کسب خواهید کرددر توطئه بازار خود را انتخاب کنید. هنگامی که شما یک منبع قابل اعتماد از محصولات و اطلاعات هستید،توصیه های شما به افزایش سود کمک می کند.

بشنوید

برقراری ارتباط با مخاطبان برای ایجاد یک تجارت طولانی مدت ضروری است. محتوای شمانشان دهنده صدای شماست، که ابزار اصلی برای هر کارآفرین، وبلاگنویس یا بازاریاب است.هنگامی که شما چیزی مهم برای گفتن دارید قطعا باید آن را شنیده باشید. تصمیم بگیریدموثر ترین کانال برای ترجمه ایده های شما.

آیا می توان آن را در 140 کاراکتر یا کمتر بیان کرد؟ سعی کنید توییت کنید. آیا فکر می کنید این می تواند یک وبلاگ باشدپست؟ قرار دادن آن در سایت خود، وبلاگ شخص دیگری، ایجاد یک خبرنامه برای مخاطبان خود و یاارسال آن را به مجله برای انتشار. ده ها روش برای توزیع محتوای شما وجود دارد.فکر کنید که با چه کسی صحبت میکنید آیا یک مخاطب دوستانه YouTube است؟ یا، شاید،خبرنامه بهتر خواهد شد؟ به یاد داشته باشید، این در مورد کارآمدترین روش برقراری ارتباط استبا مشتریان یا خوانندگان بالقوه خود

ایجاد رابطه ضروری

اگر تا به حال در یک دوره عمومی سخنرانی، ارائه، یا بازاریابی محتوا حضور داشته باشید،سپس شما قبلا این را شنیدید هنوز نمیتوان گفت که کافی است. مخاطبان خود را بشناسیدچه چیزی می تواند برای کسب و کار شما مهم تر از رابطه شما با ساخته شده استپیروان شما؟ آنها را بشناسید می دانید که آنها چه هستند، چه می خواهند، و چه آنهانیازهای هر روز با آنها ارتباط برقرار کنید تا روابط خود را پرورش دهید.

کار بر اساس محتوا و افزایش ارزش آن برای خواننده. تو بایداطمینان حاصل کنید که محتوای شما در حال به اشتراک گذاری در نهایت مفید است. خودت را درکفش از مشتریان خود. آیا می خواهید وقت خود را صرف خواندن چیزی غیر ضروری کنید؟خوب، هیچ کس آن را دوست ندارد. اما هنگامی که شما ایده های قابل توجهی را جلب می کنیداطلاعات به مخاطبان شما، آنها از شما سپاسگزار هستند.

مخاطب را درگیر کنید

ذهن خود را آزاد کنید و از فرشتگان مختلف در محتوای خود نگاه کنید. خلاق بودن وفکر کردن از جعبه ارتباطات قویتری با مخاطبین شما ایجاد می کند. علاوه بر این،بگذار آنها به شما بفهمانند نام خود را، تصویر خود و مینی بیو همراه با آن قرار دهیدمحتوای شما درب را باز کنید و مردم را در آن بگذارید. هنگامی که مردم با شما ارتباط برقرار می کنندشخص، آنها احتمال بیشتری دارند به آنچه شما می گویند گوش دهید

البته، تمام این تمرین ها به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی محتوا به عنوان زمان استمی رود شما باید این ایده ها را به طور پیوسته دنبال کنید تا رهبر صنعت خود شوید.تمام مشتریان Semalt می دانند که کیفیت محتوای سرمایه گذاری طولانی مدت استکه به شما پاداش عالی می دهد. صدای شما محصول پیشرو شماست.

November 27, 2017