Back to Question Center
0

نکات Semalt برای انجام یک وبلاگ موفق

1 answers:

برای هر پلت فرم تجارت الکترونیک، برقراری ارتباط پایدار با مشتری خودیک عنصر کلیدی در کار است. وبلاگ ها ارتباط قوی با مشتریان خود برقرار می کنند. بنابراین، اضافه کردن یک وبلاگ به وب سایت ما یکی از بیشتر استکارآمد محلی تکنیک های جستجوگرها.

متخصص Semalt خدمات دیجیتال، Frank Abagnale جنبه های مهم استفاده از وبلاگ را به عنوان ابزار گسترش ارتباط با مشتری توضیح می دهد.

آنچه شما باید بدانید

برای هر وب سایت، اضافه کردن یک وبلاگ فقط به معنی داشتن یک پلت فرم است که در آن یکیمی تواند پست ها و همچنین محتوای مرتبط جدید را به اشتراک بگذارد. در بیشتر سیستم های مدیریت خودکار محتوا، معمولا "بخش وبلاگ" در آن وجود دارد.برای دیگر برنامهنویسان، با توجه به تعداد زیادی قالب رایگان و کشویی CSS، برنامه نویسی یک وبلاگ میتواند یک کار آسان باشد - seagate barracuda 7200.12 circuit board. تفاوت در استیک سیستم مدیریت محتوا که یکی از آن ها برای وبلاگ استفاده می کند. برای اکثر افراد، اضافه کردن یک وبلاگ به طور مستقیم شامل یک کلیک از یک دکمه است.ایده های وبلاگ نویسی متعارف برای طاقچه شما ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • چگونه به راهنمایی
  • شهادت تجربه
  • مورد جدید مربوط به وب سایت شما
  • خدمات، بخش یا عملکرد خاص

درباره مسائل فنی در وبلاگ خود توجه نکنید

در صورت استفاده از یک وبلاگ در یک وب سایت ممکن است هر نوع سؤالی داشته باشد. برایبه عنوان مثال، ممکن است از ROI، هزینه تعمیر و نگهداری، محتوا برای پست کردن، چگونگی اضافه کردن وبلاگ به یک وبسایت، استخدام کارفرمایان و توسعه دهندگان، تعجب کنید.و ویژگی های اتوماسیون وبلاگ. اینها ملاحظات مهم هستند، اما آنها نباید بیشتر وقت خود را صرف کنند.

ایده ساخت یک وبلاگ، در مرحله اولیه، بسیاری از ویژگی های فنی را شامل نمی شود.هدف هر وبلاگ ایجاد یک راه خوب و کارآمد برای برقراری ارتباط با مشتریان شما است. وبلاگ یک وسیله نقلیه برای ایجاد این ارتباط استاتفاق می افتد، نه فنی بودن ساخت یک وب سایت خوب..

شامل تبلیغات

شما می توانید تبلیغات در یک وبلاگ قرار دهید. به عنوان مثال، بیایید روز زن خود و شما را بگوئیمیک سایت مد آنلاین داشته باشید. در وبلاگ، شما می توانید یک پیشنهاد از قبیل نامزدی را شامل کنید. به عنوان مثال، می توانید بگویید "خانم خود را با شما بیاوریدو شما می توانید یک محصول رایگان را دریافت کنید. "روش های بسیاری وجود دارد که می توانید برای ارتقای خود به مشتریان خود بسپارید. برای مثال:

  • 1. آن را در یک پست وبلاگ منتشر کنید. شما می توانید از یک پست وبلاگ برای توضیح جنبه های مختلف استفاده کنیداز داستان شما این پست به صورت permalink منتشر خواهد شد.
  • 2. URL را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. از رسانه های اجتماعی برای کانال های محلی برای انتشار خود استفاده کنیدپست. شما می توانید از تبلیغات هدفمند استفاده کنید که به شهر شما اشاره دارد. وب سایت های رسانه های اجتماعی مانند LinkedIn و Twitter می توانند جای خوبی برای شروع باشندبه اشتراک گذاری ماشه
  • 3. ارسال ایمیل. مشترکین خود را در مورد ارتقا یادآوری کنید. به یاد داشته باشید برای ارائهلینک به پست و خلاصه ای از محتوای آن
  • 4. تنظیم یک کمپین Google AdWords شما می توانید از کلمات کلیدی استفاده کنید که هدف خاصی دارندچیز در محل شما بهینه سازی محتوای و ترافیک جاری خواهد شد.

نتیجه گیری

هر کسی می تواند در هر زمان وبلاگ نویسی را شروع کند. کسب و کار به خوبی تاسیس چندگانه راه اندازی شده استوبلاگ ها که با جنبه های مختلف در طاقچه خود مقابله می کنند. بسیاری از وبسایت ها می توانند از استفاده از یک وبلاگ حتی در یک حالت خودکار استفاده کنند. یک وبلاگ می تواندیک راه خوب برای حفظ ارتباط ثابت با مشتریان خود باشید. این ویژگی های مختلف شامل نظرات و انجمن ها را تشکیل می دهداساس یک رابطه خوب با مشتری است.

November 27, 2017
نکات Semalt برای انجام یک وبلاگ موفق
Reply