Back to Question Center
0

نکات Semalt در ایجاد یک لیست ایمیل و شروع با بازاریابی آنلاین

1 answers:

داشتن یک لیست ایمیل به شما امکان می دهد تا پول خود را شروع کنید. همهطول می کشد یک ایمیل توصیه برخی از محصول جدید است که شما در حال تبلیغ، و شما می توانید یکpayday عظیم، اما تنها اگر شما موفق به ساخت یک لیست بزرگ است. Semalt متخصص خدمات دیجیتال،مایک براون راهنمایی های مفیدی در مورد نحوه شروع بازاریابی آنلاین دارد.

تصور کنید که شما اطلاعاتی در مورد جدید داشته ایدمحصولی که ارزشمند و مفید می باشد. یک ایمیل ساده برای لیستی از 10000 نفر با یکنرخ مکالمه 5٪ منجر به فروش 500 می شود. با فرض اینکه شما درآمد 10 دلاری برای هر فروشکه برآورد بسیار محافظه کارانه است، این مبلغ به مبلغ 5000 دلار در یک روز درآمد، برای کمتر ازیک ساعت کار هنوز در مورد ساخت یک لیست ایمیل مطمئن نیستید؟

به طور طبیعی، لیست ایمیل از 10،000 به اندازه متوسط ​​استلیستی که چند ماه طول می کشد برای ساختن، بنابراین شما باید امروز کار خود را شروع کنید، نه فردا - servidores de alojamiento de paginas web gratuitos. اینسریعتر شروع به ساختن لیست خود کنید، سریعتر به عقب برگردید، یک ایمیل در مورد جدید ارسال کنیدمحصول و درآمد بیشتری در آن ساعت نسبت به شما که معمولا در ماه ایجاد می کنید.

مزایای یک لیست ایمیل

  • هزینه اجرایی بازاریابی مستقیم
  • توانایی تجزیه و تحلیل کلیکو سایر آمارهای حیاتی که به شما در استراتژی ایمیل کمک می کنند
  • تأسیس و اعتماد با ارائه ارزش در طول زمان
  • تبدیل به علت بالابرای ایجاد ارتباطات در حال انجام با لیست ایمیل شما

یکی از مهمترین بخش های ساخت ایمیللیست مشترکین شما را نگه می دارد برای خوانندگان باهوش رایج برای "انگیزه" رایگان خود،و پس از آن خود را از لیست ایمیل خود را حذف کنید. شما باید قادر به ارائه ارزش برای آنها باشیدبه طور مداوم در طول تبادل ایمیل خود را، در غیر این صورت، خداحافظی به کار سخت خود و سود آینده ..

مبارزات بازاریابی ایمیل موثر در موردرویکرد صحیح از تمام ایمیلهایی که روزانه دریافت می کنید فکر کنید و به همین دلیل برخی از آنها شما را می گیرندتوجه و دیگران حذف شدند. یک علم برای به دست آوردن علاقه مشترکان و اعتماد از طریق یک وجود داردایمیل ساده این تفاوت بین "هرزنامه" که شما دریافت می کنید و ایمیل هایی که روی آن کلیک می کنید برای یافتن بیشتر در مورد آن است.

نکات کلیدی برای یادآوری هنگام ساختن لیست شما

  • ایجاد اعتماد با ارائه تخصص و ارزش در جزییات هدف
  • احساسات خود را از طریقایجاد داستان هایی که خوانندگان جذاب می شوند
  • قصه گویی خود را با منطق واقعی مانندتوصیفات برای آنها حتی بیشتر علاقه مند

مهم است که به طور مستقیم با مشترکان خود صحبت کنید.شما می دانید چرا آنها ثبت نام کرده اند، بنابراین با آنها صحبت کنید تا به آنها توجه شود. هیچکس دوست ندارد یک ایمیل داشته باشدکه در مورد نقاط بی اهمیت صحبت می کند، بنابراین به سرعت و به طور مستقیم به نقطه شما می رسد. سپس آنها را به آنها بگوییدمی تواند مربوط به این باعث می شود احساسات به سطح برسند که دقیقا همان چیزی است که شما دنبال آن هستید.

بهترین راه برای ساخت یک لیست ایمیل، استفاده از یکپاسخگو خودکار معتبر شما می توانید ایمیل های خودکار را تنظیم کنید که هفته ها را در آینده قرار می دهد و یک بار که انجام شده است،شما لازم نیست هر کاری انجام دهید گزینه های بسیاری وجود دارد، اما Aweber به نظر می رسد بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. آنجاانگیزه برای پیدا کردن یک جایگزین رایگان یا ارزان تر است، اما مشکل با آن ایمیل شما ممکن است محدود باشدبه یک در هر هفته، و یا آنها را در جعبه اسپم مشترک خود را به پایان خواهد رسید.

خطوط موضوع ایمیل باید غیر قابل مقاومت باشدو بهتر است از کنجکاوی همه. داستان گویی ضروری است که ذهن خود را جذب کند و آنها را بر روی موضوع خود قرار دهداز تفکر یادگیری بیشتر در مورد copywriting به شما کمک خواهد کرد که ایمیل های ارزشمند تولید کنید که خوانندگان و خواسته های شما را به اشتراک می گذارند.

به یاد داشته باشید قبل از ایجاد اعتماد با لیست ایمیل خودشما شروع به خرید محصولات و فروش می کنید. مقامات از اعتماد به نفس می آیند، و این چیزی است که به شما اجازه می دهد تا در آینده به فروش برسانید.

اطمینان حاصل کنید که خواننده چه کاری باید انجام دهد. آی تیممکن است متناقض باشد، اما مطالعات ثابت کرده است که گفتن یک فرد برای انجام کاری پاسخی بهتر از آن دریافت می کنداز آنها بخواهید کاری انجام دهند "اکنون برای مربیگری 1-on-1 ثبت نام کنید" کارآمدتر از "آیا می خواهید برای مربیگری 1-on-1 ثبت نام کنید؟"

امیدوارم این مقاله به شما در یادگیری کمک کندچیز یا دو در مورد ساخت یک لیست ایمیل. مهمترین چیزی که باید بدانید این است که نمی توانید صبر کنید تا شروع کنید. از آن استاهمیت حیاتی این که شما از این کار به درستی شروع می کنید. اگر هرگونه تردیدی دارید، به Semalt خدمات دیجیتالبنابراین ما همه چیز را برای شما روشن می کنیم.

November 27, 2017