Back to Question Center
0

نکاتی از Semalt برای برگزاری موفقیت آمیز مبارزات بازاریابی ایمیل

1 answers:

بازاریابی ایمیل مهم استراتژی SEO است، زیرا آن را به شما متصل می کندبا مخاطبان شما این هنوز یکی از مهمترین استراتژی های بازاریابی ایمیل است؛ زیرا برای مؤثر بودن آن بسیار موثر استبهترین سرمایه گذاری (ROI). بازاریابی پست الکترونیک برای حل همه مشکلات خود را انتظار نداشته باشید. شما باید رفتار مشتری را تجزیه و تحلیل کنیداستراتژی خود را در این تجزیه و تحلیل بگذارید تا آن را برای شما کار کند.

متخصص Semalt خدمات دیجیتال، راس باربر راهنمایی هایی در مورد چگونگی تبدیل بازاریابی ایمیل به استراتژی موثر می دهد.

ایمیل های خود را شخصی سازی کنید

به جای ارسال ایمیل های مشابه به همه در لیست شما، از داده ها استفاده کنیدکه شما از بخش لیست ایمیل خود دریافت می کنید. این باعث می شود مخاطبان خود را منحصر به فرد کنند

مسافر مشتری را تغییر دهید

شما می توانید از اطلاعاتی که از سفر مشتری دریافت می کنید را درک کنیدرفتار او و محتوائی که بعد از آن هستند. اطلاعات دموگرافیک را به سفر مشتری اضافه کنید و درک خواهید کردمشتری شما بهتر است که یک قوطی فروش سفارشی داشته باشید - 55 bryanston street.

کمپین های ایمیل خود را بهینه سازی کنید و دوباره آزمایش کنید

شما می توانید این کار را از ارائه دهنده لیست پستی خود انجام دهید و از آمار برای تنظیم استفاده کنیدکمپین های آینده شما. تست موثر و مداوم استراتژی های خود را به روز نگه دارید و قوی

به مخاطب شما بعضی از فضاها

با استفاده از بازخوردی که از مخاطبین خود دریافت می کنید، با آن روبرو شویدبرنامه ای که به آن می اندیشید اگر مخاطبان خود را مطلع می کنید که یک ایمیل در هفته دریافت می کنند، بیشتر ارسال نکنید. قرار دادنیک فرم در ایمیل خوشایند برای دانستن اینکه مخاطبان شما با چه تعداد مخاطب تماس دارند.

بیش از تکیه بر اتوماسیون

اتوماسیون پست الکترونیکی بخش مهمی از جستجوگرها است زیرا از شر آن خلاص می شودفرآیندهای خسته کننده برای ایجاد یک کمپین بازاریابی ایمیل، اما شما نباید به آن متکی باشید. به طور خلاصه، اجازه دهید آن را جایگزین شما.

حل اختالف

آیا می دانستید که بیش از نیمی از صندوق ورودی به طور متوسط ​​توسط شخصی گرفته شده استایمیل های تبلیغاتی برخی از این ایمیل ها دارای کیفیت پایین هستند و تعداد بازخورد از بین رفته است. استراحت کنبرای جلوگیری از آن. شما می توانید مخاطبان خود را مجاز به انتخاب کنید که اغلب ایمیل های شما را دریافت می کنند. این بهتر از دادن این گزینه استبرای اقامت یا ترک

درک اهمیت موبایل

بهینه سازی ایمیل های خود را برای تلفن همراه به دلیل سهم شیر از اینترنتترافیک از دستگاه های تلفن همراه می آید بهینه سازی ایمیل های شما برای موبایل آسان است زیرا بسیاری از ارائه دهندگان لیست ایمیل این کار را برای شما انجام می دهندبطور خودکار. ایمیل های شما باید برای تنظیم اندازه های مختلف روی صفحه بهینه سازی شوند.

این واقعیت است که مخاطبان شما نمی خواهند با آن ارتباط برقرار کنندشما. مبارزات بازاریابی ایمیل شما باید به نحوی انجام شود که به آنها چیزی ارزشمندی می دهد. این نکات به شما کمک خواهد کردبرای بهبود مشترکان خود و حفظ آنها برای مدت زمان طولانی.

November 27, 2017
نکاتی از Semalt برای برگزاری موفقیت آمیز مبارزات بازاریابی ایمیل
Reply