Back to Question Center
0

نکاتی از Semalt در مورد نحوه استفاده بیشتر از رقبای شما

1 answers:

هنگامی که رتبه بندی بالای رقبا در موتورهای جستجو بود، زمانی بودساخت شرکت ها تهدید می شود. با این حال، دنیای دیجیتال در حال حاضر فرصت های نامحدود را ارائه می دهد. رقبا می توانند به طور غیرمستقیم به شما کمک کنندبهبود استراتژی SEO.

تجزیه و تحلیل جنبه های مختلف عملکرد جستجوگرها رقابت و حضور آنلاین،شما می توانید تکنیک های شخصی توسعه وب سایت خود را توضیح دهید. Semalt متخصص، نیک چایکوفسکی، هفت روش را نشان می دهد که به شما کمک می کند تا بیشترین مزیت رقبا را به دست آورید.

1. محتوای رایگان

ايجاد ايده هاي نوآورانه به طور پيوسته چالش برانگيز است - usa windows vps. نگاهی به رقباوب سایت های خود را در یک طاقچه بازار خاص، شما می توانید ایده های جدید برای محتوای وبلاگ خود را دریافت کنید. اطلاعات ارائه شده توسط رقبا این امکان را برای کسب و کار فراهم می کندیک دید کلی از روند آینده صنعت را بدست آورید. کسب و کار باید یک فرصت برای بهبود مفاهیم توسعه یافته توسط رقبا پیدا کند.

2. لینک دادن Mirroring

منابع لینک تفصیلی می تواند عملکرد کل SEO را بهبود بخشداستراتژی تجزیه و تحلیل لینک به شما می دهد درک آنچه وب سایت ها لینک را در رقابت خود را. با استفاده از این داده ها می توانیدتعریف کنید که کدام وب سایت ارزش کار کردن دارد فکر می کنم که رقبای کم امتیاز نیز ساختمان لینک می کنند، لینک های بد ممکن است تاثیر بگذارندSEO شما حتی بیشتر.

3. کشت پیشتاز

مخاطبان برای بازاریابی رسانه های اجتماعی به محض اینکه از آن متشکر باشند، مهم استمشتریان، تامین کنندگان و شرکای تجاری. دنبال کنندگان معمولا علاقه مند به چندین علامت تجاری در یک بازار خاص هستند..بنابراین، سعی کنیدبرای پیوستن به رقبای خود به منظور ایجاد انگیزه برای استفاده از محصول یا خدماتی که کسب و کار شما را فراهم می کند.

4. تفاضل نام تجاری

هنگامی که یک کسب و کار استراتژی SEO را اتخاذ می کند، محتوای آن را تولید می کند، تعامل را افزایش می دهدبا مشتریان، و بهینه سازی عملکرد وب سایت. این فعالیت ها تصویری از کسب و کار را شکل می دهند، زیرا آنها هستنددسترسی عمومی بنابراین مشتریان از طریق جستجوگرها، منحصر به فرد بودن محصولات و خدمات شما را درک می کنند.

5. مناطق بهبود

کسب و کار می تواند از یادگیری ضعف رقبا بهره مند شود. استفاده كردنSEO، شما می توانید سطح نارضایتی مشتری را با رقبای خود را شناسایی کنید. شما می توانید موتورهای جستجو را بررسی کنیدتولید نظرات منفی در مورد رقبا. اگر مشتریان در مورد کیفیت محصولات شکایت کنند، تمرکز بر ترویجکیفیت محصولات خود را.

6. شناسایی استراتژی های ضعیف

محققان کسب و کار باید استراتژی های تصویب شده توسط سازمان را تحلیل و ارزیابی کنندرقبا SEO به کسب و کار اجازه می دهد تا نقاط قوت و ضعف استراتژی های جستجوگرهای رقبا را شناسایی کند. بنابراین، چنین فرایندیشیوه های بی اثر را که کسب و کارتان باید اجتناب کند نشان خواهد داد.

7. ارتباط ساختاری

تجارت شما می تواند با رقبا برای رسیدن به اهداف متقابل کار کند. وبلاگ نویسی مهمانیکی از روشهای بهبود روابط تجاری است. کسب و کار می تواند از فرصت های وبلاگ نویسی مهمان برای ارائه مهم استفاده کندمحتوا به پیروان در وب سایت رقیب. شما، به نوبه خود، همچنین باید فرصت های وبلاگ نویسی مهمان را به آن دسته از شرکت ها ارائه دهیدقصد کسب اهداف متقابل در صنعت را دارند.

کسب و کار شما می تواند اطلاعات مهم را از استراتژی های دیجیتال و SEO دریافت کنیدتصویب شده توسط رقبا. هدف اصلی آن بهبود دید و ترافیک مشتری از طریق بهبود SEO ضعیف استنقاطی که در استراتژی رقبا یافت می شوند. کسب و کار شما همچنین می تواند استراتژی های دیجیتالی موثر مورد استفاده رقبا را تغییر دهد.

November 27, 2017
نکاتی از Semalt در مورد نحوه استفاده بیشتر از رقبای شما
Reply