Back to Question Center
0

نه تنها گوگل - متخصص Semalt بحث می کند که چرا برای موتورهای جستجو دیگر بهینه سازی شده است

1 answers:

هنگام انجام تجارت الکترونیک، جستجوگرها ستون فقرات کسب مشتریان در سطح جهان و همچنین افزایش تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان است. با این حال، در بیشتر پست ها، ما در مورد صحبت کردن در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو صحبت می کنیم. بسیاری از مردم باید یاد بگیرند که SEO یک مفهوم است، نه روش، و می تواند به بسیاری از موتورهای جستجو اعمال شود. تجربه شرکت ما تایید می کند که استفاده از گوگل به تنهایی به عنوان موتور جستجو برای بهینه سازی برای یک اشتباه وحشتناک است. از بسیاری از داشبوردهای وب سایت، موتورهای جستجو تنها روش برای گرفتن مشتریان آنلاین نیستند - hanging cliff cabana. گوگل یکی از این موتورهای جستجو است که بیشترین پیروی را دارد.

به عنوان یک بازاریاب اینترنتی، نگرانی اصلی شما این است که مشتریان را در سراسر جهان با استفاده از اینترنت به عنوان وسیله ی خود در اختیار داشته باشید. SEO یک روش بازاریابی دیجیتالی است که موفقیت اصلی آن کلمات کلیدی و معیارهای متعدد آنها است. این پدیده به این معنی است که گوگل تنها روش برای اعمال این مفاهیم نیست. از تجزیه و تحلیل، گوگل به سادگی فراتر از آن، چرا که بزرگترین موتور جستجو است و دارای پوشش جامع در مورد استفاده است.

نیک چایکوفسکی، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتال، توضیح می دهد که چرا بازاریابان دیجیتال باید فراتر از محدوده موتورهای جستجو فکر کنند

آیا مکان های دیگر وجود دارد؟

گوگل نه تنها مکان شما می توانید آیتم های خود را لیست کنید. شرکت های بزرگ مانند آلبیبا این مفهوم را یاد گرفته و از آن استفاده کرده اند. آنها با موفقیت موفق به ساخت و ساخت یک مجوز عالی در سوله خود شدند..آنها حضور آنلاین قوی دارند. با وجود این، وب سایت های آنها دارای ترافیک مستقیم هستند که از موتورهای جستجو گر نیستند. این به این معنی است که استفاده از گوگل به تنهایی می تواند محدودیت تلاش های SEO شما باشد. به عنوان مثال، یک فرد می تواند به طور مستقیم به Alibaba بروید به دنبال یک مورد فردی و با عبور از گوگل. برای استفاده از این مفهوم، می توانید از

استفاده کنید:

آمازون و eBay.

بسیاری از خریداران می توانند ترجیح دهند که اقلام را در eBay جستجو کنند. این ترافیک در موتورهای جستجو منعکس نمی شود. یک بازاریاب آنلاین خوب، اقلام مورد نظر خود را در این نیش ها فقط با گوگل فهرست می کند. تکنیک های بومی SEO در این وب سایت ها کار می کنند. به عنوان مثال، نام محصول، تصویر و توضیحات می تواند شامل کلمات کلیدی باشد. آمازون دارای یک برنامه وابسته است که می تواند یک کمیسیون فروش اضافی را به فروش برساند.

سایر موتورهای جستجو

هنگام انجام جستجوگرها، سکه های دیگر شما می توانید برای دسترسی به بازارهای دیگر وجود دارد. به عنوان مثال، بسیاری از وبلاگ نویسان استفاده از Bing و یاهو را برای جمع آوری هر مشتری آنلاین پیدا کرده اند. همه اشخاص برای جستجوی عبارت جستجو به Google نمی روند. از داشبورد بیشتر وبلاگ ها، ترافیک موتورهای جستجو دیگر می تواند برخی از مشتریان با ارزش را به ارمغان بیاورد.

نتیجه گیری

به طور معمول، محتوای SEO به Google اشاره می کند. بسیاری از افراد ممکن است بدانند که آیا لازم است وبسایتی را برای گوگل به تنهایی بهینه سازند. گوگل به تنهایی موتور جستجوی تنها با قابلیت استفاده از سایت شما نیست. در بیشتر موارد، گوگل بزرگترین موتور جستجو است. با این حال، چشم انداز بازاریابی دیجیتال معمولا گسترده تر از گوگل است. هنگامی که بازاریابی آنلاین انجام می شود، یکی فراتر از موتورهای جستجو فکر می کند. این به این معنی است که SEO یک مفهوم است که می تواند بر روی بسیاری از سیستم عامل های اینترنتی برطرف شود.

November 27, 2017