Back to Question Center
0

Semalt 5 عقیده را که باعث آسیب دیدگی جستجوگر می شود، تعریف می کند

1 answers:

در حالی که شیوه های SEO ترویج جستجوی خود جستجو و پس زمینه جستجو، شمابعضی از نتایج بالا که هنگام جستجو در اصطلاح «جستجوگرها» تعجب می کنند شگفت زده خواهد شد. در حقیقت، گوگل به طور خودکار منفی را پیشنهاد می دهدنظرات در کنار کلمه SEO. این به این واقعیت پی می برد که این تمرین، شهرت منفی را در آنجا به دست آورده است.

اساسا، جستجوگرها موتورهای جستجوگر خودکار و عنکبوتان را برای دسترسی آسان تر می کنندیک صفحه وب، اهداف و معانی واقعی خود را رمزگشایی کرده و در نهایت محتوای آن را برای منابع آینده جستجوگران فهرست می کند. این فرایند سازماندهیصفحات وب آن را سریع و مناسب برای کاربران موتور جستجو و موتور جستجو خود می کند، زیرا می تواند نتایج جستجو مربوط به a را تولید کندپرس و جو جستجو خاص

آرتم آبراریان، متخصص برجسته Semalt خدمات دیجیتال، توضیح می دهد که کدامیک از SEO ها دارای اعتبار بد است - enfocar una foto borrosa online.

1. ایمیل های ناخواسته

جستجوگرها به عنوان یک زمینه جدید و در حال رشد از تمرین، شروع و یادگیرنده را جذب می کند. درتلاش برای کسب و کار، این راه اندازها شرکت ها و افراد مشهور را با ده ها ایمیل ناخواسته هدف می گیرند که در نهایت باعث جعل شدن صندوق ورودی آنها می شودبه صورت هفتگی شیوه ای که اغلب ادعا می شود کارشناسان آنها را به عنوان افراد فریبنده و جعلی معرفی می کنند و بدین ترتیب شهرت بد در آن استبازار. در بیشتر موارد، ایمیل ها وعده می دهند مشکلات زیادی را حل کنند که شرکت های هدف را باور کنند. این نیز اتفاق می افتد که برخی از اینکارشناسان مستقل SEO اعلام کرده اند واقعا scammers.

2..کلمات کلیدی قلم

کلمه کلیدی پایه و اساس SEO است. از آن استفاده کنید و نتایج دلخواه را به دست آورید. که دربه همین ترتیب، به طور عمدی یا بی گناه تکرار و پر کردن کلمات کلیدی برای دستکاری در جستجوی پرس و جو نتایج مجازات های سنگین و دردهدف از اتخاذ SEO چگالی کلمه کلیدی برای مقاله باید درست باشد به اندازه کافی برای دستیابی به یک رتبه بندی مطلوب و اجتناب از یکمجازات از موتورهای جستجو

3. صفحات پنهان و دروازه

این اقدام متقابل تولیدی شامل استفاده از کد های HTML در محتوا استیک موضوع خاص با هدف دستکاری شاخص بندی و رتبه بندی. هنگامی که یک کاربر روی لینک یا صفحه کلیک میکند، آنها به یک ارتباط غیر مرتبط هدایت میشوندوب سایت برای محتوای واقعی به معنی آنها فقط برای هدایت ترافیک در وب سایت اولیه استفاده می شود. تکنیک های کتک زدن و درب ورودیناراحتی و کاربر و موتور جستجو به این ترتیب باعث شهرت بد می شود.

4. لینک های تجارت

همه ما می دانیم قدرت SEO در تجارت الکترونیک است. صاحبان وب سایت و متخصصان جستجوگرهادرک نیاز به استفاده از این قدرت از این رو آنها را در عمل مانند خرید لینک به دستکاری رتبه بندی در جستجوهای جستجو. این پیوندهافریبکارانه موتورهای جستجو را از طریق ایجاد مجوز صفحه جعلی بدون شناسایی دور می کند. با این حال، موتورهای قانونی مانند Google هستنداین کار را انجام می دهیم و جریمه های سنگین را بر مجرمان اعمال می کنیم.

5. محتوای مخفی و لینک ها

یک روش هوشمندانه و فریبنده برای مخفی کردن یا نمایش محتوای متفاوتی از آنچهکلیک کاربر این می تواند به عنوان یک متن پشت یک تصویر یا متن سفید در پس زمینه سفید قابل شناسایی باشد. متخصصان معتبر و معتبر SEO متخصص هستندبعید به نظر میرسد از این تکنیک استفاده کند، هرچند که شهرت و اعتبار سایتی را در بر میگیرد.

همه صنایع تجربه و مقابله با اصول اخلاقی را تجربه می کنند. اینصنعت SEO در حال پاسخ دادن و اتخاذ به عمل غیر اخلاقی بر این اساس است.

November 27, 2017