Back to Question Center
0

Semalt دیجیتال کارشناس توضیح می دهد چه 404 خطاها به معنی برای جستجوگرها

1 answers:

چه چیزی 404 اشتباهات یافت نشد؟ آیا آنها به رتبه من آسیب می رسانند؟هنگامی که "404 یافت نشد" اشتباهات، این سؤالات در ذهن مدیران ذیربط حفظ می شود.

هنگامی که صفحه شما 404 خطا را باز می کند، اختلالات تهدید می شوندبه UX (تجربه کاربر). هر بار که یک بازدید کننده خطای 404 را دریافت می کند، او مجبور است که مجددا بررسی و بازگردد، کهیعنی صفحه شما را ترک کند برای مدیران با نام تجاری یا بازاریابان دیجیتال، خطاها باعث ایجاد وحشت می شوند، زمانی که آنها متوجه شدندابزار وب مستر برای جلوگیری از این مشکلات، مایکل براون، مدیر موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتال،به طور جامع بررسی آنچه خطاهای 404 به SEO شما و چگونه برای از بین بردن نفوذ نامطلوب خود را

چگونه برای پیدا کردن خطاهای 404

استفاده از Google Webmaster Tools

این یکی از بهترین روش هاستتشخیص خطاها به طور مستقیم از گوگل. شما فقط باید به ابزار وب مستر وارد شوید، به Crawl بروید و کلیک کنیدخطاهای کاوش تمام نشانی های گم شده در بخش Not Found وجود دارند. شما حتی می توانید در نمودار از چک کنیدخطاها در طول زمان برای تجزیه و تحلیل بهتر

لینک یاب

امروزه افزونه های مرورگر زیادی وجود دارد و حتی رایگان استوب سایت هایی مانند Validator - disaster recovery proposal in portland.w3org و بررسی لینک های من. این به راحتی لینک های شکسته در وب سایت شما را شناسایی می کند.

با استفاده از فریاد قورباغه SEO Spider

شبیه به ابزار وب مستر، Spider Spider به شما کمک می کند تمام 404 خطا را پیدا کنید.برنامه را دانلود کنید. SEO Spider را نصب کنید و وب سایت خود را وارد کنید، سپس روی Crawl کلیک کنید. 404 خطا در وضعیت ظاهر می شودزبانه کد.شما همچنین می توانید گزارش را به عنوان فایل CSV صادر کنید.

چه خطاهایی 404 به معنای جستجوگرها و چرا شما باید به سرعت اقدام کنید؟

گوگل قدردانی می کند که 404 اشتباهات یافت نشد در برخی موارد اجتناب ناپذیر است.بنابراین، وب سایت شما مسترد نخواهد شد و یا جریمه نخواهد شد. با این حال، به دلیل تمرکز اصلی گوگل ارائه کیفیت،SEO شما احتمالا به شدت رنج می برد. همانطور که رباتهای Google از پیوندهای داخلی صفحه خود رد می شوند، به عنوان مهمانی مشخص می شوندعلاقه مند به ارائه تجربه کاربری بهتر نیست. با گذشت زمان، گوگل صفحات شما را خالی می کند و ترافیک به شدت کاهش می یابد.

بازاریابان باید نگران واکنش بیشتر باشندمشتریان به جای ربات های گوگل. به بازدید کنندگان شما، دلیل خطا در همه چیز مهم نیست، چه آنها علاقه مند هستندگرفتن مطالب مورد نظر خود است. بیشتر بازدیدکنندگان معمولا به وبسایت دیگری رجوع می کنند، رقیب یا خروج می کنند. اینبه معنای از دست دادن ترافیک است زیرا مشتری نمیتواند گام بعدی را به سمت تبدیل تبدیل کند. در نتیجه، همیشه محتاطانه استاز شما اشتباهات را در اسرع وقت شناسایی می کنید و به سرعت آنها را تعمیر می کنید.

نحوه رفع 404 اشتباهات یافت نشد؟

هنگامی که خطاهای 404 رخ می دهد، لازم است تسهیل توانایی مشتریان برای بازگشت به جریان را تسهیل کند.

استفاده از 301 تغییر دائمی

اگر یک صفحه خاص حذف شده یا منتقل شده باشد،Redirects 301 کمک می کند تا صفحه را به صفحه جدید پیوند دهد. تغییر مسیر 301 خوب است، زیرا از صفحه قبلی مجوز صفحه را از دست نمی دهد.

استفاده از Robots.txt

فایل robots.txt برای ارسال رباتها به Google استفاده می شودصفحات خاص حذف شده اند و شما قصد ندارید آنها را خزیدن. این یک راه عالی برای آدرس 404 خطا است که بسیار زیاد استاز صفحات حذف شده اند

تصحیح اشتباهات در صفحات شما

اگر از ابزار وب مستر استفاده می کنید، می توانید به راحتی شناسایی کنیدصفحات با لینک های خراب این صفحات را با دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید که پیوند به اشتباه نوشته شده است و بلافاصله آنها را تعمیر کنید.

November 27, 2017