Back to Question Center
0

Semalt Dispels 8 اسطوره های SEO موبایل

1 answers:

SEO یک بخش مهمی از بهینه سازی وب سایت است. با مردم بیشتر و بیشتر ساختنجستجو بر روی گوشی های هوشمند خود، وب موبایل نیز منفجر شده است. SEO برای تلفن های همراه نیز موضوع داغ است، اما متاسفانه بسیاری ازاطلاعاتی که می توانید در مورد جستجوگر تلفن همراه پیدا کنید نادرست است.

راس باربر، متخصص Semalt خدمات دیجیتال، 8 اسطوره SEO را برطرف می کند.

افسانه 1: آنچه مردم در رایانه و موبایل جستجو می کنند همانند

حقیقت: مردم در حال حرکت هستند، بنابراین آنها لوکس خواندن گزارش های گسترده را ندارند،پست های طولانی وبلاگ و یافته های تحقیق در دستگاه های تلفن همراه خود. معمولا، آنها به دنبال پاسخ های سریع می گردند. این به طور خودکار تشخیص داده می شودچه افرادی در هر دستگاه جستجو می کنند. بهترین روش برای بررسی آنچه مردم در جستجوی دستگاههای همراه خود میگیرند استفاده از Google استAdWords شما قادر خواهید بود نگاهی دقیق به نسبت تلفن همراه کلمات کلیدی تایپ شده توسط افراد داشته باشید.

افسانه 2: جستجوهای موبایل و جستجوهای کامپیوتری نتایج مشابهی را نشان می دهد

حقیقت: موتورهای جستجو سخت کار می کنند تا مردم بتوانند چیزی را پیدا کنندآنها نیاز دارند زمانی که به آن نیاز دارند. این به این معنی است که وب سایت هایی که دوستانه نیستند، در نتیجه نتایج بالا رتبه بندی نمی کنند. وب سایت شما ممکن است بهینه شودبرای PC، اما ممکن است برای جستجوهای تلفن همراه رتبه خوبی داشته باشد. بنابراین، نتایج جستجوی PC و جستجوی تلفن همراه کاملا متفاوت است. مطالعه گوگلاین نقطه را تأیید می کند در این تحقیق، موتور جست و جوی موتور کشف کرد که 86٪ تفاوت در نتایج نمایش داده شده بودبا توجه به رابط های مختلف

افسانه 3: مردم به زودی در جستجوی تلفن خود را متوقف خواهند کردزیرا آنها شروع به جستجو در دستگاه های پوشیدنی خود می کنند

حقیقت: در حالی که دستگاه های پوشیدنی بازار را طوفان گرفته اند، آنها به اندازه پیچیده نیستنددر تلاش های خود برای جستجوی منطقی. عصر تکنولوژی جستجوی پوشیدنی فقط آغاز است..سیری و Google Goggles دارندسعی کرد انقلاب را دنبال کند، اما حتی سیری تنها سه درصد سهامش را در بازار حفظ می کند، نشان می دهد که مردم به طور کامل نمی پذیرندایده جایگزینی جستجو دستگاه های تلفن همراه خود را برای جستجو در دستگاه های پوشیدنی.

افسانه 4: SEO SEO حتی یک چیز نیست!

حقیقت: بسیاری از مردم دوست دارند فکر کنند که SEO SEO تنها یک اصطلاح است که وجود داردبه طور غریزی پرتاب می شود این درست است که بسیاری از مردم این را درک نمی کنند و کارشناسان زیادی وجود دارند. بسیاری از مردم وجود دارندفکر می کنم اشتباه در مورد SEO SEO، اما این بدان معنا نیست که این یک مفهوم غیر موجود است که باید کاملا نادیده گرفته شود.

افسانه 5: جستجوگرها SEO است، و این همه یکسان است

حقیقت: نه، نه، نه. SEO همه چیز یکسان نیست جستجوگرهای محلی، جستجوگرهای تلفن همراه و جستجوگرها برایوب سایت هایی که برای استفاده رومیزی و لپ تاپ بهینه شده اند، همگی مشابه نیستند. هر چه زودتر این را متوجه شوید و آن را برای سایت خود اصلاح کنیدرتبه بندی بهتر و تبدیل شما دریافت خواهید کرد.

افسانه 6: فقط SEO را به تلفن های همراه و voila پیکربندی کنید - Mobile SEO!

حقیقت: ما آرزو می کردیم این ساده باشد اما این نیست. شما نمی توانید SEO را برای وب سایت ها وآن را با توجه به تلفن های همراه تغییر دهید. رویکرد جستجوگرهای تلفن همراه به طور کاملا متفاوت با بهینه سازی وب سایت ها است. از آنجا که بیشتر وجود داردتغییرات دستگاه های تلفن همراه خارج از سایت، جستجوگرهای تلفن همراه باید دقیق تر از وب سایت SEO باشد. در مورد جستجوگرهای تلفن همراه درک خواهید کردنیاز به زمان و صبر دارد، اما هنگامی که درست انجام شد، شما نتایج خوبی به دست خواهید آورد.

افسانه 7: یک وب سایت بهینه سازی شده ایجاد کنید و سپس آن را برای گوشی های تلفن همراه

حقیقت: بهینه سازی وب سایت شما برای استفاده در تمام رابط ها ممکن است به نظر شگفت انگیز برسداندیشه. با این حال، شما نیز باید در نظر بگیرید که افراد ممکن است هنوز قادر به یافتن آنچه که از سایت شما نیاز دارند پیدا کنند. در واقع، تا 60٪ ازمردم همیشه در جستجوهای تلفن همراه چیزی پیدا نمی کنند. این به این دلیل اتفاق می افتد که قابلیت های تلفن همراه دقیق و مورد نیاز استتوسعه یافته به عنوان یک نهاد جداگانه و نه به یک استراتژی جستجوگر وب سایت توزیع شده است. به عنوان مثال، BMW و آمازون هزاران دلار صرف کرده اندکار سختی برای اطمینان از اینکه وبسایتهایشان دوستانه هستند و SEO های تلفن همراه به درستی اعمال شده اند.

افسانه 8: هنگام استفاده از تلفن همراه SEO

سخت است که لینک ها را دریافت کنید

حقیقت: هیچ چیز نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد! در واقع، سایت معتبرصاحبان می خواهند لینک هایی را از وب سایت هایی که شیوه های SEO خوب دارند، دریافت کنند. بنابراین می گویم سلام برای گرفتن لینک از Google، Mashable، و دیگرسایت های معتبر

ما امیدواریم که ما به شما کمک کرده ایم تا برخی از اسطوره های تبلیغاتی موبایل را از بین ببریم و نور را از بین ببریمدر مورد موضوع واقعی Source .

November 27, 2017