Back to Question Center
0

Semalt در مورد روند توسعه منطقه ای تجارت الکترونیکی توضیح می دهد

1 answers:

دنیای تجارت الکترونیک در حال گسترش گسترده است، بنابراین همه معتقدندکه حذف فروشگاه آجر و خمپاره ای سنتی که در اروپا و ایالات متحده موجود است بسیار نزدیک است. با وجود تجارت الکترونیکافزایش تجارت در سراسر جهان انتظار می رود، تجارت الکترونیک در منطقه آسیا اقیانوس آرام رشد فوق العاده ای را تجربه خواهد کرد.

تجارت الکترونیکی در حوزه مرزی، عملکرد داخلی را بانرخ رشد 17 درصدی زمانی است که در چند سال آینده میزان گسترش آن 12 درصد خواهد بود - my vape has no taste. متخصص Semalt ایگور Gamanenko، خدمات دیجیتال، توضیح می دهد که چگونه تجارت الکترونیکی در حال توسعه در مناطق مختلف است.

دلیل افزایش تجارت آنلاین

تدارکات آنلاین در جهان، تجارت آنلاین را آسان تر می کند، و آن را راحت تر می کند.روش های پرداخت قابل اعتماد زیادی وجود دارد که به مبادله ایمن محصولات نیز امکان می دهد. علاوه بر این، نفوذ گوشی های هوشمند در همهقاره ها دسترسی به خدمات اینترنت را در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه امکان پذیر می سازد، در حالی که جستجوگرها ابزار برای آن هستندرشد آنلاین کسب و کار.

با رشد اقتصاد طبقه متوسط ​​در قاره آسیا، که مردم آن را دارندتجارت الکترونیک تا سال 2022 به فروش جهانی 627 میلیارد دلار برسد. اکثر معاملات الکترونیکی در حال چرخش استدر اطراف محصولاتی که به صورت محلی تولید نمی شوند، بنابراین در اینجا چین سهم شیر از بازار آنلاین را در بر می گیرد.

خرید مجاور در چین

با تشکر از SEO، فروش آنلاین در سال جاری بهتر انجام خواهد شد. چین مرز را رهبری خواهد کردکسب و کار آنلاین، تا سال 2020 با فروش 200 میلیون خریداران آنلاین، با فروش 245 میلیارد دلار، با توجه به Accenture..همراه بااین، رقابت رقابتی بین Alibaba چین و آمازون ایالات متحده در بازار چین، پذیرش شیوه های خوب توسط شرکت های آنلاین را افزایش می دهد.

ترکیب برنده شامل عناصری مانند پرداخت پرداخت بههزینه محصول، مدیریت انطباق با استانداردها و تمرینات جستجوگر متفکر. در مورد پرداخت، فروشگاه های آنلاین چینی پرداخت زیادی می کنندروش های امن و قابل اعتماد بستر های نرم افزاری مانند Alipay (Alibaba) و Tencent (WeChat) یک سیستم عالی را ایجاد کرده اند که پرداخت ها را پذیرفته استاز هر کشوری.

خرید مرزی در سایر مناطق

بر اساس تحقیق KPMG در مناطق خاورمیانه و آفریقا، عربی انجام شده استافریقا افتخار زیادی را از تجارت آنلاین بین المللی تجربه می کند. به عنوان مثال، نسخه خاورمیانه آمازون - Souq- افزایش فروش آنلاین در منطقه به بیش از 8 میلیون مورد در اوایل سال 2017 به تنهایی.

بازپرداخت مرزی

با توجه به Federal Express Annual سالانه، بازده محصولات بسیار پرهزینه استگزارش سال 2016. امروز مشتریان می توانند هزینه های خرید خود را به میزان معینی از طریق خدمات پی پال دریافت کنند.

فروش مرزی در آمریکا

یک تحقیق که توسط شرکت های تحقیقاتی مختلف برگزار می شود، نشان می دهد که فروش مرزی در ایالات متحده استمقدار در حدود 36 درصد از تجارت آنلاین کشور است. بیش از نیمی از فروش آنلاین از طریق مکان های بازار مانند eBay وآمازون، در حالی که بیش از نیمی از فروشندگان مرزی از دلار به عنوان اعتماد ترین ارز استفاده می کنند. در این فرآیند، SEO نقش مهمی داردنقش در افزایش حضور آنلاین فروشندگان.

رشد فروش در بازار آنلاین این فرایند است که شامل مشاهده وپیاده سازی بهترین شیوه ها در حالی که مطابق مقررات در دسترس است. جای تعجب نیست که خدمات تحویل موثر تبدیل شده استجایگزین روش های سنتی حمل و نقل در هنگام استفاده از جستجوگرها، گسترش شرکت را در سطح جهانی گسترش می دهد. بنابراین، با توجه به هر دو محلی وتقاضای و تخصص های بین المللی، تنظیمات سفارشی، برنامه ریزی مناسب بازار را تسهیل می کند.

November 27, 2017