Back to Question Center
0

Semalt Expert در مورد عفونت، جاسوس افزار و راهنمای تروجان

1 answers:

بدافزار (اصطلاح برای برنامه بدخواه) یک برنامه کاربردی است که در غیاب موافقت شما به نفوذ یا آسیب رساندن به یک کامپیوتر است. تروجان شامل کرم ها، عفونت های کامپیوتر، تروجان ها، نرم افزارهای جاسوسی، نرم افزارهای ناخواسته است که تنها نوک کوه یخ است. این می تواند در سایت ها و پیام ها موجود باشد یا در اسناد قابل بارگیری باشد.

یک رویکرد ایده آل برای جلوگیری از آلوده شدن، اجرای یک برنامه غلط و غلط برای محافظت از عفونت است، خروجی های متناوب برای نرم افزارهای جاسوسی، جلوگیری از ضربه زدن به ارتباطات ایمیل های مشکوک یا سایت ها. همانطور که ممکن است، هنرپیشه ها روی حیله و تزویر کار کنند: در حال حاضر و پس از آن، نرم افزارهای مخرب به صورت ایمیل به صورت یک ایمیل یا ترکیبی یا یک سایت مفید مفید هستند. در واقع، حتی دقیق ترین کاربران وب احتمالا ویروس ها را دیر یا زود دریافت می کنند - graph maker easy.

به احتمال زیاد که شما انجام می دهید، برنامه های مداخله ای رایگان در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید آن را از بین ببرید. ایگور Gamanenko، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، چند زیر فهرست

Scareware:

شما مرور می کنید، و همه یک ناگهان یک صفحه نمایش واقعی به نظر می رسد و متوجه شما یک مشکل در کامپیوتر شما وجود دارد، به عنوان مثال، "کامپیوتر شما ممکن است با برنامه های جاسوسی مضر آلوده باشد. اخراج فوری ضروری است. برای بررسی، بر روی "بله" کلیک کنید. شما نمی دانید که آیا این واقعی است یا خیر، بنابراین کدام رویکرد را اتخاذ می کنید؟ مراقب باشید، این ممکن است ناامید کننده باشد.

نرم افزارهای جاسوسی:

صفحه نمایش ها را نظارت می کند و اطلاعاتی را در مورد شما، کامپیوتر شما و همچنین خواسته های شما در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می تواند داده ها را از دست نوشته های آدرس خود و حتی کلمات کلیدی خود را جمع آوری کند.

عفونت:

برنامه های مخرب که می توانند خود را تکثیر کنند و رایانه های مختلف را خراب کنند

برنامه ضدویروس رایگان

برنامه های همراه به طور مداوم از بین می روند، محافظت از کامپیوتر شما را از آلودگی

Avast

یک برنامه رایگان ضد ویروس تحت سلطه علیه نرم افزارهای جاسوسی، خصمانه به روت کیت و امنیت شخصی محسوب می شود.

AVG رایگان

بر علیه برنامه عفونت از Grisoft که به طور طبیعی محافظت از رایانه های شخصی از عفونت با ارائه پایگاه داده مناسب و اطلاع رسانی و امنیت است.

مایکروسافت امنیت ملزومات

امنیت در حال اجرا را به کامپیوتر شما فراهم می کند که از عفونت ها، نرم افزارهای جاسوسی و برنامه های مختلف بدخواه محافظت می کند.

Sandboxie

یک بخش امن بر روی رایانه خود برای امنیت وب با استفاده از این برنامه رایگان ایجاد کنید. این یک ابزار فوق العاده برای مشتریان توسعه یافته است.

امنیت همه جانبه

برای شروع، اطمینان حاصل کنید که جدیدترین برنامه ای را معرفی می کنید که چارچوب کاری شما را تازه می کند. این اغلب به روز رسانی های امنیتی و اطمینان را برای اطمینان از ابزار شما متصل می کند. رسما آلوده شده است؟ رفع آن

SPYWARE رایگان / دستگاه های ریشه کن

برنامه همراه، چارچوب شما را برای نرم افزارهای مخرب بررسی می کند، هر گونه آلودگی هایی را که ممکن است کشف کند، بررسی می کند.

SUPERAntiSpyware

یک نرم افزار مخرب مخرب رایگان که به طور مشابه در روت کیت ها، کرم ها، نرم افزارهای جاسوسی، انگل ها و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم می گیرد.

Malwarebytes

یک نرم افزار فوق العاده محترم و موفقیت آمیز که نرم افزارهای مخرب و بد افزار را از کامپیوتر شما شناسایی و حذف می کند.

November 28, 2017
Semalt Expert در مورد عفونت، جاسوس افزار و راهنمای تروجان
Reply