Back to Question Center
0

Semalt Expert: آنچه شما باید در مورد وب سایت خزنده بدانید

1 answers:

موتورهای جستجو محتویات را مرتب می کند تا آن را در اینترنت طبقه بندی کنند. وب سایت های جستجوگر ساخته شدهآسان برای پیدا کردن ایجاد نقشه سایت XML صفحات سایت را نشان می دهد، با این وجود نیاز به یک درخواست اضافی از SEO که از سایت استفاده می کندبرای ارائه اطلاعات در نظر گرفته شده از خزیدن استفاده می کند.

متخصص Semalt خدمات دیجیتال، Frank Abagnale جنبه هایی را که شما باید در مورد خزیدن وب سایت بدانید توضیح می دهد.

محتوای سایت

را درک کنید

خزیدن توسط گوگل نظارت دقیق بر روی محصولات و اطلاعات را تضمین می کندیک وب سایت قرار دهید دسته بندی محصولات باید مطابق با الگوهای طراحی شده در حالی که قالب صفحات باید ارائه شودبدون دستکاری سازگار، ایجاد یا معرفی جدید صفحات غیر برنامه ریزی شده - colorado care insurance.

فرو رفتن ممکن است مسدود شود

اشتباهات استاندارد که در برخی از قسمت های اطلاعات در یک مورد خاص از دست رفته استممکن است جستجو به دلیل عدم توانایی خزنده برای تکمیل دسترسی رخ دهد. برخی از مسائل مربوط به جستجوگرها ممکن است منجر به تحریف قالب یا تغییر شودعنوان URL و فیلد اندازه گمشده از صفحه جستجو شده. چک در robots.txt یا Noindex global می تواند به حل مسدود شدن خزیدن کمک کند.

درک URL های معمول غیر مجاز

علیرغم جستجوگر صحیح، برخی از URL ها ممکن است به علت robots.txt رد شوند. یادگیری چهسایت ها می توانند تجربه کنند که می توانند بلوک های اشتباه و عمدی از خزنده را تشخیص دهند..

بدانید خطاهای 404

به دلیل داشتن اطلاعات کافی برای جستجو، ممکن است یک خطای 404 باز گرددموتورها برای جمعآوری یا سایت ناخواسته به دلیل قطع است. یک مشتری با هدف افزایش عملکرد آنلاین خود را از طریقSEO باید دلیل پیغام خطا را ببیند و درک کند اگر آنها باید وضوح پیدا کنند.

یافتن مسیرهای هدایت

شناختن خزنده و چگونگی شناسایی تغییر مسیرها برای کاهش آن بسیار مهم استتعداد هدایتها قبل از اینکه موتور جستجو یک صفحه واقعی مورد نیاز را پیدا کند. تبدیل 302 هدایت به 301 باعث می شود که نشتی از حدود 15 باشددرصد انتقال به صفحه پایان.

شناسایی متا داده های ضعیف

خزنده ها ابزار بسیار خوبی برای شناسایی اطلاعات ضعیف ارائه شده اندتارنما. آنها تجزیه و تحلیل می کنند که صفحات کپی شوند یا حاوی داده های نادرست متا باشند که رتبه بندی صفحات را حتی با توجه به جستجوگرها انکار می کنندعمل روبات های Noindex.

تجزیه و تحلیل تگ های کانیونی

معرفی اخیر تگ های کانونی می تواند یک موضوع تکراری محتوای باشدهنگامی که به اشتباه اعمال شد تجزیه و تحلیل محتوای مرتبط برای برچسب گذاری از طریق استفاده از خزنده ها، اطمینان از حذف محتوای تکراری است.

یافتن داده های سفارشی

اعمال RegEx یا XPath علاوه بر خزنده ها می توانند شناسایی کنندعبارات و بخش های XML از سند توسط موتور جستجو. این بخش از مکانیزم جستجوگرها به خزنده اجازه می دهد تا بنیادین را جذب کندعناصر صفحات مانند قیمت ها، ساختار داده ها و گرافیک محتوا.

از تجزیه و تحلیل استفاده کنید

بسیاری از خزنده ها از Google Search Console و Google Analytic Tools استفاده می کنندبرای ارائه اطلاعات برای تمام صفحات خزنده. این تسهیل بهینه سازی صفحات جستجو شده و ارائه اطلاعات مورد نیاز برای قرار دادناطلاعات مورد نیاز در نقشه جستجو.

بهترین نتیجه از خزنده ها و مکانیزم های جستجوگرها بستگی به نوع وب سایت ها،و محتوای ارائه شده. شناسایی ابزار خزنده مناسب اولین گام برای دستیابی به حضور آنلاین است که تضمین شده استموفقیت پیدا کردن دلیل خاص برای اطلاعات منتشر شده از طریق تجزیه و تحلیل تضمین راه ممکن برای حل مشکل است.

November 27, 2017