Back to Question Center
0

Semalt Expert: چگونگی ارزیابی عملکرد جستجوگرها

1 answers:

اکثر مدیران تجارت الکترونیک با رتبه بندی هستند. آنها همیشه در گوگل جستجو می کنندبرای چیزی که نشان می دهد رتبه بندی آنها بهتر می شود. هنگامی که آنها تغییرات در نتایج موتور را متوجه می شوند، آنها فرض می کنند که آنهابهینه سازی موتور جستجو (SEO) عملکرد برنامه بی عیب و نقص است. متأسفانه این همیشه درست نیست.

Frank Abagnale، مدیر موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتال، عوامل واقعی را که رتبه بندی و عملکرد وب سایت شما را تحت تاثیر قرار می دهد، توضیح می دهد.

مسابقه: چه رتبه بندی دیگری

رقابت امروز سبب شده تاکتیک های جستجوی آلی معمولی مورد استفاده قرار گیردرقبا هر صاحب شرکت تجارت الکترونیک می خواهد این سایت رقبای تجاری خود را بالاتر از رقبای خود به منظور بهبود دید، کلیک و ایجادحراجی - online logo generator free. با این حال، اکثر جستجوهای جستجو عناصر در نتایج جستجو را تعیین می کند که از نتایج ارگانیک معمولی و فشار دادن توجه می کندفهرست کردن صفحه

شخصی سازی: چه کسی رتبه بندی می کند

امروزه رتبه بندی ها تا حد زیادی سفارشی می شوند که دیگر غیر شخصی نیستندرتبه بندی برای اکثر جستجوها. اساسا، رتبه بندی مصرف کننده در آی فون خود را می بیند از رتبه بندی هایی که در رایانه لوحی خود مشاهده می کنید متفاوت استکامپیوتر. در نتیجه، هیچ کس نمی تواند با اطمینان گفت: "ما در گوگل رتبه اول!"

به طور معمول، رتبه بندی سفارشی بر اساس:

  • محل. این رایج ترین عامل است که بر شخصی سازی رتبه بندی تاثیر می گذارد.هنگامی که موتورهای جستجو، محل سکونت کاربر را با استفاده از یک سیگنال سلولی یا آدرس IP دستگاه تعیین می کنند، نتایج جستجوی سفارشی را ارائه می دهند.
  • استفاده از دستگاه. رتبه بندی هایی که بر روی گوشی های هوشمند نشان داده می شوند همانند کسانی که ظاهر می شوند، متفاوت نیستندروی دسکتاپ یا رایانه لوحی. دستگاه های موبایل معمولا لینک ها را به برنامه ها می رسانند. در نتیجه، سایت هایی با تجارب تلفن همراه، بالاترین رتبه را کسب خواهند کرد..اگر یکمصرف کننده در حال جستجو برای چیزی در آیفون است، نتایج بسیار متفاوت خواهد بود با آنچه که در نتایج دسکتاپ شما ظاهر می شود.
  • تاریخچه جستجو. هر بار که به موتور جستجو وارد می شوید، موتور جستجودسترسی به تمام سابقه جستجو شما را می دهد. یک مثال کامل زمانی است که شما وارد حساب کاربری Gmail خود در رایانه خود می شوید، موتور جستجو وارد سیستم می شودحساب گوگل شما و جستجوی گوگل. این اطلاعات برای سفارشی کردن نتایج جستجو بر روی دستگاه شما مورد استفاده قرار می گیرد.
  • رفتار اجتماعی. با استفاده از سیستم عامل هایی مانند توییتر و گوگل +، دسترسی کامل به Google به دست می آیدبه رفتار اجتماعی شما. این توضیح میدهد که چرا برخی از محتوا از مارک ها و یا دوستان در نتایج جستجوی خود نمایش داده می شود، اما زمانی که دیگر نمایش داده نمی شودمردم شروع به جستجو می کنند.
  • جمعیت شناسی. موتورهای جستجو هر کاربر را به یک گروه جمعیتی با استفاده از آنها قرار می دهدرفتار گذشته برای ارائه تبلیغات بسیار هدفمند

بر اساس عوامل ذکر شده در بالا، شما در حال حاضر درک نتایج موتور جستجو را می دانیدسفارشی این عوامل پیش بینی می کنند که چرا ابزار گزارش رتبه بندی ممکن است داده های غیر شخصی را برای یک مصرف کننده حتی هنگامی که رتبه بندی شما را می گذارد، به شما نشان دهدابزارها نشان می دهند که برای رتبه بندی با ارزش ترین کلمه کلیدی شما رتبه بندی می شود. یک چشم انداز ممکن است نتایج مشابهی از پایان آنها نداشته باشد که این بدان معنی استآنها احتمالا از شما خرید نمی کنند. این به این معنی است که اگر ابزار گزارش رتبه بندی نمیتواند اطلاعات دقیق را برای کمک به کسب درآمد کسب کند، پس از آناین یک ابزار قابل اعتماد برای نشان دادن عملکرد نیست.

نمایندگی: چه کلمات کلیدی را انتخاب کنید؟

ردیابی رتبه بندی به این معنی است که شما مجموعه ای از عبارات و کلمات کلیدی که شما می خواهید را انتخاب کنیدرتبه بندی و تطبیق عملکرد سایت خود را در رتبه بندی برای این کلمات. عباراتی که انتخاب می کنید، امکان تغییر ظاهر را دارنداجرا و عملکرد شما.

اکثر شرکت ها، استفاده از عبارات و کلمات کلیدی که در حال حاضر هستند، آسان استرتبه بندی برای شامل نام تجاری یا کلمات خود را با رقابت کم. این معمولا آن را به نظر می رسد که اگر عملکرد SEO خود را حتی بی عیب و نقص استاین نیست.

از سوی دیگر، صفحات فردی می توانند برای هزاران عبارات بسیار کم باشندتقاضا این بر مبنای مفهوم بسیاری از کلمات کلیدی است که به طور ماهانه 1،5،15 یا 60 جستجو انجام می شود که همه آنها را برای ترافیک در مقایسه باکلمات کلیدی با ارزش که شما در گزارش رتبه بندی خود پیگیری می کنید. ردیابی کلمات کلیدی که به عنوان ارزش بالا در نظر می گیرید، شما را به پتانسیل پنهان کور می کنداز جستجوهای دم طولانی.

مدت زمان: زمان آن را رتبه بندی کرد؟

رتبه بندی کاملا مایع و دلپذیر است. در نتیجه، شما ممکن است مورد علاقه خود را جستجو کنیدکلمات کلیدی و متوجه است که آن را رتبه بندی نمی رتبه اول. با این حال، ممکن است شما یک شگفتی دلپذیر دریافت کنید تا رتبه اول را برای اولین بار در آینده جستجو کنید.

November 27, 2017
Semalt Expert: چگونگی ارزیابی عملکرد جستجوگرها
Reply