Back to Question Center
0

Semalt Expert: چرا و چگونه از آمازون برای ساخت نام تجاری تجارت الکترونیکی استفاده کنید؟

1 answers:

بازار آمازون به عنوان یک پلتفرمی عمل می کند که مردم برنده می شوند و یاد می گیرنددرباره رفتارهای مصرف کننده. این کمک می کند تا کارآفرینان جوان را شروع کنند. تجارتوب سایت ممکن است در مقایسه با استاندارد بازار خوب عمل کند. استفاده از بازار به عنوان یک منبع جایگزین درآمد یک مزیت اضافه است.

آرتم عبگاریان، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ،با استفاده از آمازون برای ایجاد یک نام تجاری موفقیت آمیز تجارت الکترونیک، کارایی بیشتری دارد.

مبانی

قبل از به رسمیت شناختن پتانسیل کامل بازار، محتاطانه با آن شروع شوداصول اولیه کمک آمازون در کسب مشتری برای کسب و کارها - wine glass accessories covers for ipads. در نهایت، هنگامی که کسی به نحوه عملکرد آن عادت می کند، فقط می تواند آنها را مهار کندقدرت استفاده از آمازون برای رشد نام تجاری.

آمازون پنجاه و دو درصد از جستجو را انجام می دهد. در سه ماهه چهارم سال 2016،آمازون مسئول شصت درصد از فروش کلی تجارت الکترونیک بود. در نهایت، اکثر موارد مورد فروش در پلت فرم از شخص ثالث استفروشندگان

این حقایق نشان می دهد که اکثریت مشتریان آمازون مکرر برای جستجومحصولات بنابراین، استفاده از آن برای آگاهی از برند و آگاهی مشتری، به مجموعه محصولات و بازاریابی در اطراف آن کمک خواهد کردمفاهیم به نقطه ای که می تواند با رقبای برتر رقابت کند.

با استفاده از آمازون، آن را در برابر دستورالعمل ها برای بازار کسب و کار به مشتریان بالقوه است.با این وجود، آمازون به کسب و کار اجازه می دهد که رفتار خرید خود را به نقطه ای که نیاز دارد از وب سایت شرکت بازدید کند، شکل می دهد. مثلا،یک مشتری ممکن است یک محصول خاص را از یک شرکت خریداری کند، اما جایگزینی فقط در وب سایت آنها در دسترس است..

تبلیغات آمازون ساخت آگاهی

تبلیغات تبلیغاتی در آمازون مشابه با AdWords هستند، زیرا آنها به کلمات کلیدی تکیه دارند. حمایت کنندهتبلیغات ممکن است از آنجایی که یک کارآفرین میتواند از آنها برای هدف قرار دادن شرکتهایی که محصولات مشابهی دارند استفاده کند. هزینه کلیک کردن کمتر ازجستجو پرداخت می شود

آمازون و ارزش SEO

هنگامی که کسب و کار شروع به افزایش فروش می کند، احتمال بالایی وجود داردمحصولات خود را در رتبه بندی جستجوی آمازون قرار خواهند گرفت. به این ترتیب، گوگل این صفات عالی رتبه را به دست خواهد آورد. با استفاده از محصولکلمات کلیدی به عنوان ابزار اصلی جستجوی جستجوی آلی در گوگل، مشتریان را به محصولات شرکت هدایت می کند.

با جستجوهای ارگانیک و رانندگی مشتریان به آمازون، خریداران متوجه خواهند شد کهمحصولات شرکت در چندین سایت نمایش داده می شوند. این حس اعتماد را با مصرف کنندگان ترویج می کند. اگر شرکت محصولات خود را به درستی به فروش برساند،آنها مطمئن خواهند بود که نظرات خوب را ارائه دهند. ستاره های بازبینی به معنای زیاد برای مشتریانی است که تصمیم نمی گیرند.

چندین نگرانی از طرف بازرگانان قبل از مشارکت با آمازون وجود دارد:

افسانه 1:

آمازون مارک را بدون هیچ دلیلی می کشد. این به عنوان پایه و اساس نام تجاری درست نیستتا زمانی که شخص در دستورالعمل آمازون کار کند، به شخص ثالث متکی است.

افسانه 2:

آمازون یک کسب و کار را پس از آن طول می کشد. کارکنان آمازون تنها از مردم می خواهند که انتخاب کنندبین اینکه یک فروشنده یا یک فروشنده باشد، اما تصمیم کاملا مربوط به شخص مربوطه است.

افسانه 3:

آمازون از فروشگاه الکترونیکی تجارت عادی متفاوت است. این یک فروشگاه تجارت الکترونیک با استیک جستجو ساخته شده است و به عنوان کلید گوگل مانند گوگل است.

نتیجه گیری

فروش در آمازون استراتژی مبتنی بر تصمیم گیری و اعمال کنترل مناسب است.بسیاری از لیست ها در آمازون برای کسب و کار برای فروش و خرید مشتریان وجود دارد. صاحب بهترین راهبرد را برای آنها انتخاب می کند.

November 27, 2017