Back to Question Center
0

Semalt Expert Share نکات بازاریابی تصویری هر قهرمان جستجوگر باید بداند

1 answers:

در بازاریابی آنلاین، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای بسیاری از افراد مهم استآرزوی کسب و کار خود را در بلند مدت. بهینه سازی محتوا آسان است زیرا شامل استراتژی های شناخته شده می شود. با این حال، برخی از بازاریابی دیجیتالآژانس ها این روند را تحریک می کنند مخصوصا وقتی که آنها نمی دانند چه باید بکنند - tank vaper. بهینه سازی جستجو در موتور جستجو برای هر آنلاین ضروری استمحتوا. از سال 2006، گوگل یوتیوب را خریداری کرد و از آن زمان، استفاده از SEO در کلیپ های ویدئویی نیز همانند سایر محتوای آنلاین مهم است.

اکثر شرکت ها استفاده از فیلم ها را به روش های مختلف پیدا می کنند. به عنوان مثال، بسیاری از سوالات متداول وآموزش ها نیاز به یک وسیله ویدئویی آموزنده دارند. با شناخت اهمیت جستجوگرها برای فیلم ها، ممکن است تعجب کنید که چگونه آن را اعمال کنید.

اندرو Dyhan، مدیر موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتال، چندین نکته ارزشمند را تعریف می کند که می توانند ویدیوها را به شما یک رتبه بالاتر بدهند:

طول محتوا.

مهم است که کلمات کلیدی را در مجله داستان پیام خود اضافه کنید. یک ویدیوباید درست مثل یک مقاله در یک پست وبلاگ کار کند. فیلم ها باید جامع و آموزنده باشند و به اندازه کافی کوتاه باشند. مطالعات بسیاری نشان می دهد کهکاربران متوسط ​​حدود 2 دقیقه در یک ویدیو صرف می کنند. طول فیلم کوتاه خود را کوتاه کنید: حدود 5 دقیقه. فیلم ها پوشش جهانی را افزایش می دهداز محتوای شما و همچنین ارائه یک پلت فرم آموزنده برای مشتریان فعال خود را کلیک کنید و پیدا کردن محتوای مربوطه..فیلم ها دریافت می شوندسهام در سیستم عامل مانند یوتیوب. ربات های گوگل می توانند لینک های به اشتراک گذاشته شده را انتخاب کنند که بعدها معیارهای رتبه بندی اکثریت را انتخاب می کننداز وب سایت ها

هدف از این ویدئو

چشم انداز، اهداف و ارزش برنامه ویدئویی SEO مهمترین عوامل استدر نظر گرفتن. می توان یک کمپین بازاریابی ویدئویی موثر با یک ماموریت قوی ایجاد کرد. با این حال، اهداف ویدیو تاثیر زیادی دارنددر مورد ارتباط افراد با استفاده از آنها. به عنوان مثال، یک ویدیو طراحی شده برای نام تجاری ممکن است آموزنده و شامل باشد خرید در حال حاضر روش. با این حال، یک ویدیو شرکت بیمه به دلایل آموزشی ممکن است آنها را نداشته باشند.در عوض، آنها در جایگاه کلید واژه قرار می گیرند.

تأثیر و اعتقاد.

وقتی یک فرد برای یک ویدیو آنلاین جستجو می کند، بیننده یک عامل بیشتر مردم استدر نظر گرفتن. فیلم هایی با سرب و یا آنهایی که می توانند به اشتراک گذاری موثر باشند، یکی از روش های بسیار مفید برای به دست آوردن یک جریان مداوم از دیدگاه ها هستند.تکنیک های مختلف می توانند یک ویدیو را به این سطح از موارد زیر بدست آورند. به عنوان مثال، ترکیب پردازش شنوایی. می توانید قرار دهیدزیرنویس ها، زیرنویس ها و متن توضیحی در ویدیو. این روند به طرز چشمگیری موجب تحریک احساسات بصری و شنوایی می شودافزایش ارتباط

نتیجه گیری

در SEO های امروز، ایجاد محتوا و بازاریابی ویدئویی برخی از تکنیک های جدید است کهتأثیر قابل توجهی در بسیاری از تاکتیک های SEO دارند. همکاران من و من توصیه می کنیم که این تاکتیک را به ویژه برای این مخاطب که این کار را انجام می دهد، استفاده کنیمبه ویدیوها برای توضیحات اشاره دارد اگر چه این دو مفهوم ممکن است به نظر متفاوت باشند، اما هر دو استراتژی بازاریابی دیجیتال هستند و دارایتوانایی افزایش تبدیل. فیلم ها خوب است در توضیح و همچنین هدایت مخاطبان به جایی که برای انجامجنبه های دعوت به عمل وب سایت شما. به عنوان یک نتیجه، بازاریابی ویدئویی می تواند یک راه حل برای کار رتبه بندی وب سایت شما باشد، به ویژه در موردموتورهای جستجو.

November 27, 2017