Back to Question Center
0

Semalt Expert توضیح می دهد چگونه صفحات را با محتوای تکراری شناسایی و درست کنید

1 answers:

محتوای تکراری یک نقص عمده در رتبه بندی در موتورهای جستجو می باشد. جستجوگرهایک فرآیند پیچیده است که شامل وظایفی مانند بازاریابی محتوا، ساخت لینک و بازاریابی رسانه های اجتماعی می شود. با این حال، تکراری را اصلاح کنیدمحتوا می تواند دشوار باشد ویژگی های اصلی این روش عبارتند از:

  • فقط تغییرات فنی کمی
  • رتبه بندی شروع می شود به زودی به عنوان یک اصلاح آن
  • خزنده گوگل بسیار تغییرات در سایت شما را می خواند

متخصص Semalt ایگور Gamanenko، خدمات دیجیتال، توضیح می دهد که چگونه با محتوای تکراری درست کار کنید.

چگونگی تکثیر محتوای مجرایی

با توجه به وب سایت گوگل وب مستر، اعتبار محتوای وب خود و یا پست وبلاگهنگامی که از URL های متعدد قابل دسترسی است، رقیق می شود. در واقع، این می تواند صفحات مختلف را در محتوای مشابه در رتبه پایین، به طوری که کاهش می یابددیدگاه SERP شما بر روی برخی از کلمات کلیدی خاص. احیا مجدد آسان است به خصوص وقتی که ما از لینک ها با یک صفحه قاعده استفاده می کنیم - airfiber 24 installation.

باید پیوندها را با تغییر مسیر ساده 301 به محتوای وب اصلی متمرکز کنیدبه طوری که تمام لینک ها به یک صفحه فرود معمولی اشاره دارند. در نتیجه، قدرت و ترافیک آن صفحه افزایش می یابد،که نتیجه آن چیزی است که گوگل میخواهد رتبهبندی کند.

تشخیص محتوای تکراری

  • دانستن اینکه آیا مشکل محتوای تکراری را دارید، آسان است. به سادگی برویدموتور جستجوی مورد علاقه خود را مانند گوگل (یا یکی از شما که بهینه سازی می کنید)، سپس سایت خود را تایپ کنید: yoursitename.com. چندین صفحه که بههمان مطالب دریافت شده ذکر شده است، شما لینک های تکراری دارید. این پدیده به این معنی است که این صفحه خاص یا محصول، شانس های چندانی دریافت می کنددر رباتهای Google.
  • رایج ترین روش برای پیدا کردن محتوای تکراری، شناسایی تعداد موارد استیا صفحات نمایش داده شده توسط گوگل. یک صفحه با برچسب های قاعده می تواند باعث رقت شود. شواهدی برای این است که ممکن است برخی از آنها در رتبه بالا قرار بگیرندمحصولات هنوز رتبهدهی نشده است، که توسط گوگل نشان داده نشده است.
  • در موارد دیگر، گوگل ممکن است نتایج جستجوی محصولات بیشتری را تولید کنددر وب سایت شما هنگامی که تعداد نتایج جستجو بیش از تعداد صفحات وب شما است، احتمال وجود لینک های تکراری وجود دارد.هنگام تغییر در سایت خود ممکن است چند هفته طول بکشد تا تمام صفحات شما بهروز شود که ممکن است بیش از 800،000 باشد. این نتیجه توضیح می دهد که چرا یکخطای 404 ممکن است کاربران را با کلیک کردن بر روی برخی از محصولات با آدرس های قدیمی قدردانی کند.

چگونگی اصلاح مطالب تکراری

در ابتدا، مسدود کردن خزنده های وب Google با استفاده از یک فایل robots.txt ساده بهترین بودراه برای پاسخ دادن به این وضعیت با این حال، این ترفند نمیتواند قدرت و اعتبار را در صفحات کانونی افزایش دهد. لینک ها هنوز وجود دارندبا وجود اینکه شما مجازات می شوید. با این حال، عملکرد SEO شما بهبود نمی یابد.

301 redirects در Apache بهترین راه برای هدایت تگ های کانونیک برای همیشه است.تغییر مسیرها کارآمدتر از برچسبهای کانونیک هستند. حذف مقوله ها در محتوای وب شما کمک می کند تا به ایجاد یک به یک تغییر مسیر،که یک راه حل قابل اعتماد و دائمی است. به عنوان مثال، به جای ایجاد site.com/category1/product1، فقط از site.com/product1 استفاده کنید.

به طور کلی، کلاهبرداری اصلی در کنار ادغام محتوای تکراری در اطراف لینک ها متمرکز است.هنگامی که لینک ها به یک صفحه با محتوای تکراری اشاره می کنند، آنها تمایل دارند رتبه شما را پایین بیاورند و همچنین تبدیلات خود را منفی نشان دهند.ارتباط و اقتباس مطالب تکراری کم است. بنابراین، تکنیک های شرح داده شده در بالا باید به منظور اجتناب از اجرا اجرا شودگوگل الگوریتم مجازات.

November 27, 2017