Back to Question Center
0

Semalt Expert توضیح می دهد تفاوت بین دسکتاپ و SEO SEO

1 answers:

در بازاریابی دیجیتال، اکثر استراتژی های جستجوگر، دستگاه هایی را که بازدیدکنندگان را در نظر می گیرند، نمی پذیرندبرای رسیدن به وب سایت استفاده کنید. اکثر کسب و کارها به سرعت برای صرفه جویی در وب سایت خود برای عملکرد تلفن همراه هنگام انجام آنها را فراموش می کنندتوسعه وب سایت مطالعات اخیر نشان داده است که تلفن های همراه جایگزین دسکتاپ در گشت و گذار در اینترنت با نرخ 4٪ است. علاوه بر این،بسیاری از ترافیک موتور جستجو از تلفن های همراه آمده است، نه رایانه های رومیزی مانند قبل.

برخی از شرکت ها این مزیت را برای پر کردن شکاف بازار در نظر می گیرند. برای مثال،اکثر افراد از تلفن های همراه برای مرور اینترنت استفاده می کنند. در ماه ژانویه امسال، گوگل آن را روشن کرد که یکی از راه های الگوریتم آنها استوب سایت های رتبه بندی راه پاسخ دادن به سایت های تلفن همراه است.

بهینه سازی موتور جستجو شامل افزایش دید وب سایت آنلاین می شود - free infographic.موتورهای جستجو در این فرآیند شرکت می کنند. بیشتر معیارهای آنها شامل ایجاد وب سایت های دوستانه همراه است. از یک توسعهدهنده وبنقطه نظر، اکثر تاکتیک های SEO برای وب سایت های دوستانه تلفن همراه کاملا متفاوت از نسخه نسخه دسکتاپ کار می کنند.

SEO SEO متفاوت از SEO دسکتاپ معمولی است. متخصص Semalt خدمات دیجیتال، راس باربر جنبه های این تمایز را توضیح می دهد.

  • محلی سازی نتایج..Google قصد دارد نتایج محلی را برای تلفن همراه بالاتر ببرددستگاه ها این افزایش باعث می شود جستجوگرهای محلی کاملا مناسب وب سایت های تلفن همراه باشد. جستجو های جغرافیایی اصلاح شده می توانند دستگاه های تلفن همراه سریعتر ازآنها به دسکتاپ می رسند در عین حال، رویکرد مشابه در دسکتاپ می تواند به محتوای تکراری در دامنه های متعدد منجر شود. در نتیجه بیشترینشرکت ها این تفاوت را نادیده می گیرند با این حال، با استفاده از دامنه های کانونی برای وب سایت دسکتاپ شما می توانید از این استفاده کنید. همزمان،بهینه سازی محتوا در سایت تلفن همراه خود، لینک و صفحه خود را با 301 هدایت مجدد بازگرداند.
  • دکمه های تماس به عمل دکمه. اکثر کاربران وبسایت برای اطلاعات یا وبسایت به وب سایت می روندخرید تلفن های همراه نیاز به دکمه های بزرگ از راه دور. این قابلیت به کاربران گوشی های هوشمند اجازه دسترسی به صفحه نمایش لمسی خود را نمی دهدورودی با این حال، یک مکان نما ماوس می تواند لینک های نزدیک به فاصله را تشخیص دهد و به طور مناسب کلیک کنند.
  • محتوا. در هر کار بازاریابی دیجیتال، کلمات کلیدی و محتوا ایده های اصلی هستند.بهینه سازی موتور جستجو در اطراف کلمات کلیدی و محتوای متمرکز می شود. با این حال، راهی که کلمات کلیدی را در یک وب سایت تلفن همراه قرار می دهد راه نیستآن را در سایت دسکتاپ می گذارد به عنوان مثال، دسکتاپ نیاز به ارتباط نام تجاری و پوشش اطلاعات دارد. به همین دلیل، محتوای دسکتاپ می تواندرسیدن به 1000 کلمه و در یک فونت کوچکتر برای زیبایی مطالب محتوا. با این حال، این مورد برای تلفن همراه دوستانه نیستوب سایت ها مرورگرهای تلفن با فونت های بزرگ و محتوا از 300 کلمه تا 700 کلمه بهترین هستند.

نتیجه گیری

بسیاری از کسب و کار در هنگام راهاندازی خود از ابتکارات سازگار با موبایل استفاده نکنندوب سایت ها راه های بسیاری وجود دارد که در آن موتور جستجوگر موتور جستجوگر از SEO استفاده می کند. به عنوان مثال، روش SEO SEO با استفاده از کمتر استفاده می شودمحتوا در فونت بزرگ است که مخالف آنچه که گوگل از قرار دادن محتوا در رایانه رومیزی می خواهد. بسیاری از کسب و کارهایی که ساخته شده اندسایت های خود را دوستانه موبایل در حال حاضر از مزایای استفاده از این استراتژی بهره می برد. بنابراین، این تفاوت ها می توانند به کمپین های جستجوگر شما کمک کنندبرای افزایش دسترسی و بازدید بیشتر از دستگاه های تلفن همراه.

November 27, 2017
Semalt Expert توضیح می دهد تفاوت بین دسکتاپ و SEO SEO
Reply