Back to Question Center
0

Semalt Expert: چطوری لینک ها تاثیر می گذارد شما کمپین جستجوگرها

1 answers:

در هر کسب و کار آنلاین، بهینه سازی موتورهای جستجو برای نمایش اثبات آنلاین ضروری استو همچنین افزایش اعتبار و تبدیل. برای این و به دلایل بسیاری، رتبه بندی باید ویژگی هر بازاریاب دیجیتال باشدمایل به جستجو در جستجوگرها با توجه به عوامل رتبه بندی سالانه گوگل منتشر شده توسط Searchmetrics، عوامل مورد استفاده در الگوریتم گوگلبه رتبه بندی سایت ها شامل ارتباط محتوای و اقتدار، عوامل فنی و طراحی وب سایت شما، سیگنال های کاربر از محتوای گوگل استآگاهی و پشتيباني معتبر.

با این حال، تجزیه و تحلیل نزدیک برخی از وب سایت های در حال اجرا در حال حاضر ممکن است به طور کامل نشان می دهدیافته های مختلف به عنوان مثال، برای یک مجموعه خاص از کلمات کلیدی، کیفیت و کمیت پیوندهای ممکن است به معنای موقعیت گوگل نیستشما را رتبه بندی می کند به عنوان مثال، وب سایت هایی با لینک های ضعیف ممکن است بالاتر از آنهایی هستند که دارای لینک های قوی تر هستند.

گزارش های سنجی که در آن زمان، لینک ها به عنوان یک رتبه بندی کاهش یافته استعامل به عنوان الگوریتم گوگل در حال حاضر ترجیح می دهد دیگر عوامل - bar counter wholesale. این تغییر ناشی از افزایش بازاریابی رسانه های اجتماعی است. رسانه های اجتماعی بسیاری دارندلینک های به اشتراک گذاری که ممکن است بهتر نمایانگر ترافیک با کیفیت باشند. به این ترتیب، لینک ها عامل اولیه ای نیست که مورد استفاده قرار می گیردقبل از. آنها فقط یک عامل برای شکستن کراوات در حالی که رتبه بندی سایت ها

جک میلر، مدیر ارشد مشتری Succcess Semalt ،ارتباط پیوند پیوندی برای یک کمپین جستجوگرها منحصر به فرد را مورد بحث قرار می دهد.

محتوا و قصد کاربر

گوگل می گوید یکی از مهم ترین چیزهایی است که باید در هنگام انجام SEO انجام شودارتباط محتوا این عامل ابزار محتوایی است که شما در سایت خود قرار داده اید به کاربر، نه صرفا ترس از ترافیک. اینارتباط محتوا بستگی به جستجوی کلمات کلیدی دارد. ربات های گوگل همچنین می توانند شانس هایی را برای استفاده از این وضعیت نشان دهند. سیاهترفندهای کلاهبرداری مانند کلیدی کلمات کلیدی دیگر کار نمی کنند و گوگل این وب سایت ها را در چند روز از بین می برد.

قصد کاربر بستگی دارد که چگونه کاربر با محتوای مرتبط در آن تعامل داردنتایج جستجو. برای استفاده از الگوریتم گوگل، تاکتیک های طعمه و سوئیچ خالص برای به دست آوردن ترافیک عظیم، مورد استفاده قرار گرفته اند.ساختن کل پروسه در حال حاضر محتوا بر اساس. گوگل به بازاریابان اینترنتی توصیه می کند تا بین توافق و کاربر با توافق مواجه شوندرضایت، نه فقط کلمات کلیدی.

عوامل فنی

معماری وب سایت شما نباید خطاها و اشکالات داشته باشد. سایت باید باشدبه اندازه کافی سریع و پاسخگو برای کار بر روی دستگاه های مختلف، سیستم عامل در سراسر مرورگرهای مختلف. الگوریتم گوگل سایت را بارابط کاربری دوستانه پاسخگو از طریق رتبه بندی. سایر عوامل فنی مانند سرعت سایت، اندازه فایل، لینک داخلی و HTTPSمیزبانی در هنگام پیوند دادن فنی با جستجوگرها و ارتباط برقرار می کند.

نتیجه گیری

در بازاریابی دیجیتال، عملکرد جستجوگرها ستون فقرات حضور آنلاین ونام تجاری دیجیتال. Backlinking یکی از استراتژی های SEO است که در هنگام رتبه بندی وب سایت ها جادویی انجام می دهد. با این حال، با اخیراتغییرات در نحوه کارکرد الگوریتم Google، عوامل دیگر نظیر قوانین HTTPS، ابتکارات دوستانه همراه، محتوا و اجتماعیبازاریابی رسانه ای وارد بازی می شود. نرخ های بالای کلیک، کلمات کلیدی پر کردن و تکنیک های مانند طعمه و سوئیچ دیگر کار نخواهند کرد و ممکن استمنجر به مجازات SEO می شود. در نتیجه، backlinking نیز یک عامل برای قرار دادن وزن بسیار مهم است که شما می خواهید برای ایجاد یک جستجوگرانه منحصر به فرد جستجوگرها.

November 27, 2017