Back to Question Center
0

Semalt: چهار دلیل برای اینکه چرا شرکتهای فناوری اطلاعات باید یک وبلاگ داشته باشند

1 answers:

بسیاری از شرکت های خدمات فناوری اطلاعات که از موفقیت در دنیای کسب و کار لذت می برند،اما به دلایلی، فقط تعداد انگشت شماری در وب سایت هایشان وبلاگ دارند. بسیاری از ITشرکت های خدماتی به تکنیک های فروش سنتی پی می برند و یا آن را بسیار دشوار می کنندو وقت گیر برای اجرای یک وبلاگ. با این حال، آن دسته از شرکت هایی که یک شرکت را اداره می کننددر نهایت وبلاگ مزایای این کار را به دست می آورد. جولیا واشناوا، موفقیت مشتریمدیر Semalt خدمات دیجیتال، توضیح می دهد که مزایای استفاده از وبلاگ چگونه به شرکت های فناوری اطلاعات منجر می شود.

منحصر به فرد بودن خدمات

بازاریابی محتوای بخش مهمی از توسعه تجارت در سراسر جهان است.بسیاری از کسب و کارها دیجیتال و تلفن همراه هستند، بنابراین بازاریابی محتوا تبدیل شده استبرای ایجاد سرطان و تمایز لازم است - institucional correios brasil. در همان زمان، تمایزمی تواند به عنوان یک مشکل برای بسیاری از شرکت های خدمات فناوری اطلاعات، به عنوان آنها با معاملههمان کسب و کار هر روز. هنگامی که یک وبلاگ ایجاد می کنید، چیزی ایجاد کنید که منحصر به فرد استچیزی که باعث می شود شما از جمعیت کنار بیایید. با استفاده از آن می توانید شخصیت خود را نشان دهیداخلاق کار شما، شخصیت شرکت شما و غیره، که به مشتریان آینده نگر کمک خواهد کرد شرکت خود را در میان دیگران انتخاب کنید.

بسیاری از شرکت های خدمات فناوری اطلاعات تمایل دارند به یکدیگر متصل شوند، زیرا از اصطلاحات مشابه استفاده می کنند.پس چگونه می توانند مطمئن باشند که کسب و کار شما بهتر از یک شرکت دیگر است؟ و چطوریک مشتری آینده نگر می تواند ببیند که تیم شما به اندازه کافی مهارت دارد تا کار را انجام دهدانجام شده؟ بسیاری از شرکت های خدمات فناوری اطلاعات عموما بر روی کلمه ی دهان یا تماس های سرد متکی هستندخدمات، اما یک وبلاگ تفکر توسعه یافته می تواند کاملا متفاوت،روش پیچیده برای به دست آوردن مشتریان جدید.

نمایش تجربه و مهارت

صفحه "درباره ما" در وب سایت هر شرکت بسیار مهم است هنگام جذب کردنمشتریان جدید. اگر ادعا کنید که مدیر یا رهبر شما چند سال داردتجربه، درست همانند هر شرکت دیگر، بدیهی است، این به نظر خوشایند خواهد بود.با کمک وبلاگ، برعکس، می توانید تجربه خود را نشان دهیدو مهارت های مدیریتی، به طوری که تجدید نظر به مشتریان آینده نگر شما. این نسبتا استآسان برای انجام، اما چنین پست های وبلاگ منعکس کننده ماهیت همه چیز شما می خواهید برای ترویج.

ترویج کسب و کار شما

وبلاگ به یک پلت فرم عالی برای آوردن جامعه خدمات فناوری اطلاعات با هم تبدیل خواهد شد.به محض این که در وبلاگ شرکت خود بنویسید، شما شروع بحث، کهبرای هر دو صنعت و مشتریان باز است. بازخوردی که دریافت میکنیدبه شما کمک خواهد کرد که خدمات خود را به افراد مختلف ارتقا دهید. اگر راست می گوییمحتوا در وبلاگ شما، شرکت شما را بر روی نقشه قرار می دهد.

تولید محصولات جدید

مطالعات اخیر نشان می دهد که شرکت های B2B که یک وبلاگ را اجرا می کنند، تا 67٪ تولید می کنندمنجر به شرکت هایی می شود که آن را ندارند و شرکت های B2C این نرخ را به حساب می آورنددر 88٪ بر این اساس. هنگامی که شما در حال ایجاد استراتژی بازاریابی ورودی خود هستید،وبلاگ شما همیشه باید یک بخش حیاتی از آن باشد. در واقع، با استفاده از موتور جستجوتکنیک های بهینه سازی (SEO) در پست های وبلاگ کمک می کند تا شرکت ها بهتر شوندرتبه بندی بدون مقدار خوب محتوای مرتبط با زمینه، امکان پذیر نخواهد بودبدست آوردن. هنگامی که وبلاگ خود را برای اهداف جستجوگرها تنظیم می کنید احتمال بیشتری خواهید داشتتوجه مشتریان بالقوه را جذب کند.

راهاندازی و اجرای یک وبلاگ نیاز به تلاش مستمر کسی که آماده استبرای کار سخت، تحقیق و اشتیاق به موضوع است. با این حال، خدمات فناوری اطلاعاتشرکت ها باید از تاثیر آتی آن در کسب و کار آگاه باشند.مشتریان آژانس دیجیتالی Semalt با موفقیت ثابت کرده اند که بازده سرمایه گذاری در حال اجرای یک وبلاگ خوب است .

November 27, 2017