Back to Question Center
0

Semalt می گوید چه اتفاقی می افتد باید از SMM اجتناب کنید

1 answers:

مشتریان در سال 2017 انتظار دارند سازمانهای تجاری با آنها ارتباط برقرار کننداز طریق شبکه های اجتماعی. با این حال، بسیاری از شرکتهای تجارت الکترونیک از تأثیر تبلیغات تبلیغاتی اجتماعی و موتور جستجو جلوگیری می کنندبهینه سازی (SEO) در جذب و حفظ مشتریان.

جک میلر، مدیر موفقیت مشتری Semalt ،سه اشتباه عمده ای را که سازمان ها هنگام اجرای کمپین های بازاریابی رسانه های اجتماعی انجام می دهند، نشان می دهد.

1 - get market value boat. راه اندازی کمپین بدون استراتژی موثر

اهداف توسعه رسانه های اجتماعی برای بهبود استراتژی بازاریابی آنلاین مهم است.بازاریابی رسانه های اجتماعی می تواند چندین هدف داشته باشد. یک هدف ممکن است برای بهبود آگاهی نام تجاری در میان مشتریان هدفمند باشد. هدف دیگری از اجتماعی استبازاریابی رسانه ای ممکن است از شبکه های اجتماعی برای ارائه خدمات پشتیبانی مشتری استفاده کند. استراتژی رسانه های اجتماعی خوب چندین اهداف را در بر می گیردافزایش تعاملات تجاری با مشتریان هدفمند. یک راهبرد موثر یک پلت فرم شبکه اجتماعی مناسب دارد.

کسب و کارهایی که با محصولات و خدمات مد و یا شیوه زندگی مواجه هستند، تشویق می شونداز پلتفرم شبکه Pinterest یا Instagram استفاده کنید. Pinterest دارای یک تابع تجارت الکترونیک است که مشتریان را قادر می سازد تا محصولات را خریداری کنندخدمات آنلاین. خرده فروشان که محصولات صنایع دستی و خدمات خود را ارائه می دهند باید از سیستم عامل YouTube و Facebook استفاده کنندتوانایی های اشتراک گذاری ویدئوی برتر آنها. مهم است که یک کسب و کار برای ارتقاء سایت های شبکه اجتماعی خود اقدام کند.

اشاره به رسانه های اجتماعی در ایمیل نیز یک رویکرد موثر برای ارتقای رسانه های اجتماعی استسایت ها به مشتریان هدف. یکی دیگر از رویکردهای خوب تبلیغاتی SEO، فرض بر قرار دادن لینک های رسانه های اجتماعی به وب سایت کسب و کار است.

2. عدم شنیدن و پاسخ دادن

مشتریان همیشه نظرات در مورد محصولات و خدمات ارائه شده توسط کسب و کار را ارائه می دهندسازمان های. مهم است که مدیریت شرکت توجه شود. چند ابزار وجود دارد که می توانند برای ارتباط با آن استفاده شوندمشتری، به عنوان مثال، Social Mention و Hootsuite. با این حال، آنها در قابلیت های محدود هستند. بنابراین، کسب و کار باید پاسخگو باشدبه هر پست توسط کاربران.

فیس بوک پلت فرم رسانه های اجتماعی است که کسب و کار را قادر می سازد به طور موثر پاسخپیام های مشتریان هدفمند. شرکت ها چندین چالش را در هنگام ارائه خدمات و محصولات تجربه می کنند. شبکه های اجتماعی فعال می شوندکسب و کار برای اطلاع رسانی به مشتریان در مورد مشکلات و یا چالش ها در روند عملیات کسب و کار.

3. نگهداری از آزمایشات

آزمایش عملیات شبکه های اجتماعی مهم است. تجارتمی توانید از روش های نوآورانه برای درگیر شدن با مشتریان استفاده کنید. ویدئو زنده یک ویژگی است که در فیس بوک و نمایش مشخصات عمومی در دسترس است. آن را در زمان واقعی بهبود می بخشدارتباط بین کارکنان شرکت و مشتریان. یک شرکت می تواند مخاطبان مورد نظر در مورد یک محصول جدید را از طریق ویدیو زنده اطلاع دهدویژگی.

شرکت ها همچنین می توانند از جریان زنده برای تبلیغات محصولات تبلیغاتی فیس بوک استفاده کنند. پخش زندهجذب یک مخاطب بزرگ می شود زیرا این تعاملی است و از کلمات کلیدی مناسب SEO استفاده می کند. کاربران اجتماعی رسانه ای فرصت دعوت می کنندسوالات و توضیحات جلسه زندگی جریان نیز باعث می شود که کسب و کار از مشتریان، به ویژه در منطقه یاد بگیرندافزایش رضایت مشتری.

پیاده سازی SEO در عمل شما می تواند تلاش های بازاریابی رسانه های اجتماعی را بهبود بخشد. کارشناسان SEOمی توانید از کلمات کلیدی موثر در پست های رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید. مشتریان به پست هایی که اطلاعات مرتبط در مورد آن دارند، جذب خواهند شداثربخشی محصول یا خدمات

November 27, 2017