Back to Question Center
0

Semalt مطالعه: چه مزایای کارشناسان بازاریابی دیجیتال را به شما
تجارت الکترونیک تجارت

1 answers:

هر آژانس بازاریابی خوب باید بتواند به کسب و کار تجارت الکترونیکی شما کمک کند تا رشد کندبه سرعت در حالی که کاهش استرس شما ممکن است داشته باشد. طبیعی است که همه صاحبان کسب و کار مایل به رشد شرکت های خود، تولید بیشترفروش و رسیدن به موقعیت های پیشرو در یک توطئه بازاریابی خاص.

همانطور که واضح است، شما به موقع به یک دست کمک نیاز دارید - clases de fotografia nikon. استخدام یک بازاریابی دیجیتالآژانس باید مکان خوبی برای شروع باشد. جیسون آدلر، مدیر موفقیت مشتری Semalt اگر شما کارشناسان دیجیتال را استخدام کرده اید، چه مزایایی را از شما می گیرید؟

تبلیغات

آژانس بازاریابی معمول در ایجاد، خرید و هدایت متخصص استترافیک به جایی که مورد نیاز است. چرا آنها خوب هستند؟ خوب، این به خاطر این چهار دلیل است:

  • تجربه. با داشتن تجربه گسترده در کار با شرکت های مختلف،آژانس بازاریابی شما چندین مبارزات موفق را دیده است.
  • سازمان. شما گزارش دقیق در مورد مقدار سرمایه گذاری شده در پروژه
  • بازده زمان. با گذشت زمان از وقت خود را صرفه جویی کنیدجنبه بازاریابی کسب و کار در حالی که شما هر چیز دیگری را مرتب کنید.
  • اقتصادی. از آنجایی که قبل از خرید تبلیغات زیادی بوده اندمشارکت شما، آنها (آژانس ها) ممکن است نرخ های بهتر را دریافت کنند.

بازاریابی محتوا

همانطور که گفته شد، بازاریابی محتوا در اطراف ایجاد گرافیک، فیلم ها متمرکز می شودو مقالات سپس آنها را با هدف جذب، جذب و تبدیل خوانندگان به مشتریان توزیع می کند. در جهان امروز کجامحتوای تبلیغاتی با هدف غرق شدن خریداران، بازاریابی محتوا ایجاد ارزش می شود. این نقش بازاریابی استآژانس برای ایجاد محتوای تازه، هیجان انگیز و جذاب برای شما.

بازاریابی ایمیل

این روش بازاریابی هرگز به طور کامل توسط کسب و کارها مورد استفاده قرار نمی گیرد. با این حال، باخدمات یک سازمان بازاریابی در اختیار شما می تواند نتایج خوبی داشته باشد. فقط یک لیست از آنچه باید انجام شود و شما را ایجاد کنیدآژانس آن را برای شما مدیریت خواهد کرد.

مدیریت رسانه های اجتماعی

برای کسب و کار برای صفحات رسانه های اجتماعی معمولی معمول است - یک صفحه فیس بوک، aکانال یوتیوب، Google+ یا حساب توییتر به روز رسانی این صفحات به صورت منظم یک سردرد است که ممکن است برای غلبه بر آنکمک یک آژانس بازاریابی.

طراحی وب سایت و توسعه

کارآفرینان به دلایل بسیاری سرمایه گذاری می کنند. برخی از این کارها فقط به این دلیل انجام می شودآنها می توانند، و دیگران را برای هر دلیل دیگر بدانند. متاسفانه، همه افراد ماهر نیستند تا وبسایت خود را با خود بسازندیک چشم انداز خوب برای حضور آنلاین (طراحی وب). اگر یک تازه وارد هستید، یک سازمان باید به شما کمک کند.

عکاسی و فیلمبرداری

فیلمبرداری و عکاسی در هنگام فروش مواد آنلاین بسیار مهم است.یک سناریو را در نظر بگیرید که در آن کاربر یک سرصفحه در مورد چگونگی ظاهر یک محصول ندارد - یک تصویر یا ویدئو پس از آن باید مفید باشد.این کاملا توسط یک آژانس بازاریابی خوب انجام خواهد شد.

بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO)

صدها آژانس بازاریابی وجود دارد که CRO ارائه می دهند. این (CRO)به تست و جمع آوری داده ها برای تدوین محتوای وب تبدیل می شود. CRO در طبیعت فنی است، پس از آننیاز به تخصص حرفه ای را انجام می دهد.

همانطور که کسب و کار رشد می کند، شما مجبورید چالش های بیشتری را تجربه کنید. برایبه عنوان مثال، به عنوان فروش بیشتری را تولید می کنید، مسئولیت های میز کار مشتریان بیشتری خواهید داشت. با یک خط تولید بیشتر، شما موجودی بیشتری را به دست می دهیدپیگیری کن چندین بار پرتاب کنید گزینه های تبلیغاتی ،به روز رسانی SEO، ابزار بازاریابی رسانه های اجتماعی و شما تصویر گسترده تر را دریافت خواهید کرد.

November 27, 2017