Back to Question Center
0

Semalt نشان می دهد چگونه CTR مربوط به رتبه بندی صفحات وب شماست

1 answers:

هر کس که مایل به رونق در بازاریابی آنلاین است، ممکن است اثر ارگانیک را تعجب کندنرخ کلیک (CTR). همانطور که بازاریابان و افراد در حال تجزیه و تحلیل روند هستند، سعی کنید رقبا خود را با پیروی از خود ببریدگرایش های SEO. با این حال، گواهینامه ها و نظریه های رقابتی گوگل، به محض این که معیارهای الگوریتم خود را منتشر نمی کنند، ناشناخته هستندبی پرده. اما آنچه که ما برای اطمینان می دانیم این است که CTR بر رتبه بندی به عنوان عامل غیر مستقیم تأثیر می گذارد.

با این حال، روند بازاریابی آنلاین یک تصویر متفاوت را ارائه می دهد. به عنوان مثال، کنترل CTRعوامل رتبه بندی گوگل - graph generator online. بسیاری از بازاریابان دیجیتال سعی می کنند تا بیشتر از این ویژگی استفاده کنند. در این مقاله، جیسون آدلر، موفقیت مشتریمدیر Semalt نشان می دهد تفاوت های مختلف بین CTR و رتبه بندی، توضیح چگونگی آنها را رد می کند. راهنمایی های ضروری نیز وجود دارد که به شما کمک خواهد کردمیزان کلیک Google (CTR) به خوبی در SERPs ارگانیک کار می کند.

رتبه بندی تاثیرات CTR

  • برای رتبه بندی وبسایت ها به طور موثر، باید معیارهایی برای قرار دادن وب سایت در آن وجود داشته باشدسفارش. بنابراین، Google از اطلاعاتی مانند داده های کلیک استفاده می کند. CTR بر میزان کلیک نتایج SERP تاثیر می گذارد. به عنوان یک نتیجه، وب سایت های بزرگترینتعداد کلیک ها در بالای صفحه قرار می گیرند، در حالی که کسانی که با چند کلیک در پایین قرار دارند. الگوریتم برای محتوا تنظیم شده استبا تعداد زیادی از کلیک های مربوطه..اکثر موتورهای جستجو این معیارها را در الگوریتم های جستجوی خود اعمال می کنند. گوگل به وبلاگ نویسان توصیه می کنددر رابطه با محتوا مهم باشد وقتی محتوای پایدار می شود، کلیک ها رخ می دهد. این کلیک ها باعث می شود وبسایت یک پاداش عالی دریافت کندرتبه بندی به این ترتیب نتایج جستجوگر شما را افزایش می دهد.
  • دوم، گوگل بستگی به CTR به عنوان معیار نمایش OneBox است. الفوب سایت باید یک CTR حداقل برای دریافت OneBox در وب سایت خود داشته باشد. گوگل یک سیستم خودکار دارد که نرخ های کلیک را بررسی می کند(CTR) برای نمایش هر OneBox در هر پرس و جو. این پدیده ممکن است برخی از نوسانات فصلی در رتبه بندی خاص را توضیح دهدوب سایت یا صفحه به عنوان مثال، یک صفحه وب امروز می تواند به خوبی انجام شود اما فردا موفق نخواهد بود. در نتیجه، بازاریابان دیجیتالباید ارتباط را به عنوان عامل کلیدی مورد استفاده قرار دهیم. نگهداری CTR شما می تواند یک وب سایت را در موتورهای جستجو نسبتا خوب به دست آورد.
  • وب سایت باید میزان مناسب کلیک را داشته باشد. مشارکت سایت حیاتی استبرای اطلاعاتی که نیاز به رتبه بندی دارد. مهم است که اطمینان حاصل شود که افرادی که روی پیوند به وب سایت شما کلیک می کنند با آن ارتباط برقرار می کننددوره قابل توجه CTR حقیت صفحه شما را از طریق ارتباط افزایش می دهد که رتبه بندی شما را بهبود می بخشد. برای CTR بیشترین سود را داشته باشیدخارج از SEO، نیاز به سازماندهی محتوای وب به خوبی در عناوین و متا تگ ها. گوگل وب سایت ها را از ارتباط با شما خارج می کندمحتوا. محتوای عالی دارای نرخ بالای کلیک است. الگوریتم گوگل از این ویژگی برای مشخص کردن موقعیت خاص استفاده می کندسایت شایسته است.

نتیجه گیری

بازاریابان آنلاین ممکن است بی وقفه در مورد اینکه آیا Google CTR تاثیر می گذارد بحث بی حد و حصرنتایج موتور جستجو یا نه. حقیقت این است که CTR، در واقع، کمک می کند که وب سایت بالاتر برود. با این حال، ممکن است دشوار باشد که رابطه را درک کنیدبین CTR و SEO. ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا رابطه بین این دو ثابت و راهها را درک کنیدشما می توانید میزان کلیک خود را با Google (CTR) به خوبی در SERPs ارزیابی کنید.

November 27, 2017
Semalt نشان می دهد چگونه CTR مربوط به رتبه بندی صفحات وب شماست
Reply