Back to Question Center
0

Semalt: چگونه نمایندگی آنلاین نمایه فرد شما را افزایش می دهد

1 answers:

آیا شما یک شرکت انفرادی، کسب و کار متوسط ​​استیا بخشی از حق رای دادن در یک سازمان بزرگتر، آگاهی از نام تجاری به همان اندازه برای رشد شما اهمیت داردبرای هر شرکت بزرگ ضروری است. شما ممکن است فکر کنید که آگاهی از نام تجاری خود را در حال حاضر، زباله استاز منابع، زیرا شما فقط یک کارآفرین یا صاحب کسب و کار خود هستید، اما این کاملا مخالف استاز حقیقت مایکل براون از Semalt خدمات دیجیتال، بینش درباره نحوه نامگذاری آنلاین را به اشتراک میگذارددیدگاه شما را افزایش می دهد و توسعه کسب و کار را افزایش می دهد.

ایجاد یک نام تجاری برای ایجاد یک ارتباط مهم استبا مشتریان. مردم به دیگران در مورد تجربه مثبت به دیگران می گویند، در نتیجه کلمه ای از دهان شما را گسترش می دهدتوسعه تجاری. وزوز کسب و کار شما را بزرگتر می کند و شاید شما توجه رسانه ها را به دست آورید.

پشت این همه، تو هستی به عنوان بنیانگذار شرکت، شمامدیرعامل و چهره سازمان هستند - evic battery for sale. کسب و کار شما می تواند به عنوان بزرگ و موفق به عنوان شما می خواهید آن را. مقداریمردم روی این نوع موفقیت ها رویایی می کنند، در حالی که افراد دیگر ترجیح می دهند که شرکت خود را کوچک و قابل کنترل نگه دارند. هر دوراه، دلیل اصلی پیاده سازی نام تجاری شناخته شده این است که مشتریان خدمات و محصولات شما را به هم مرتبط می کنندبا شما، به عنوان یک فرد

از بسیاری از شخصیت های بزرگ فکر می کنید،با ساخت یک نام تجاری قوی، به سمت بالا برسید. فکر می کنم کلنل هارلند سندرز KFC، یک فست فود غذای سریع مرغکه در یک کافه کوچک در کنتاکی در U. شروع شد.س. در دهه 1930 و سپس به عنوان بخشی به انگلستان و ایرلند در سال 1965 گسترش یافتاز آنچه به یک حق رای عظیم تبدیل شده است. با این حال، شخص واقعی در پشت آن همه، "سرهنگ" چهره و پشت این شرکت است.به عنوان یک نتیجه، نام تجاری KFC بسیار موفق است به دلیل محصول برتر، شخصیت متمایز، قابل اعتمادوعده و تضمین به علاوه، عبارت "Finger Lickin Good" ("Finger Lickin" Good ") آنها یک شعار به یاد ماندنی ایجاد کرد که مردم را در آن قرار داد.

چگونه می توانید مشخصات شخصی خود را با ایجاد یک نام تجاری قوی تقویت کنید

با حرف و علامت قدرتمند مستقیما به نقطه برسید.با استفاده از تنها چند کلمه، شما باید پیام کسب و کار خود را بیان کنید

امروزه هر کسی می تواند یک وب سایت را ایجاد کند که باعث ایجاد آن می شودشرکت به نظر می رسد بزرگتر از آن است که واقعا است. گاهی اوقات این کار خوبی است، بسته به اینکه آیا شما محصولات یا خدمات را ارائه می دهید.رقبای خود و استراتژی های تبلیغاتی خود را مطالعه کنید، سپس چندین راه را که می توانید آنها را فراموش کنید، بنویسید

ایجاد یک نام تجاری آنلاین برای افزایش مشخصات شما می تواند از طریق:

  • تبلیغات و تبلیغات
  • کمک های بصری فشرده -یا عکس ها یا آثار هنری، گرافیک
  • روابط عمومی
  • مبارزات ایمیل و خبرنامه ها
  • taglines هوشمندانه
  • حمایت بالا و ارتباطات

نام تجاری استراتژی است. این راه برای گفتن استمشتریانی که خدمات یا محصولات شما ارزش استفاده را دارند. نام تجاری آنلاین مستلزم رویکرد سازگار است. ترکیبی از بصریو تجربه متنی ارائه شده آنلاین، چهره شما را به عنوان یک شرکت آفلاین نشان می دهد. به عنوان یک کارآفرین یا صاحب کسب و کار کوچکشما به عنوان یک نام تجاری شناخته شده برای کسب و کار خود سودمند خواهد بود.

November 27, 2017